|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Tak z ciekawosci, ktos z forum byl juz na jakiejs wycieczce z kolegi ofert?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279 |
Tak kilka osób w poprzednim temacie wyrażało pozytywne opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Było, było  Najlepiej niech sami się wypowiedzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Tak z ciekawosci, ktos z forum byl juz na jakiejs wycieczce z kolegi ofert?. Ja byłem w Egipcie - 2 tygodnie w Hurghadzie - wszystko zorganizowane bez zarzutu. Tak więc gorąco polecam! Korzystajcie z usług Wujaszka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Panowie.. Tak naprawdę organizacja nie zależy ode mnie, tylko od touroperatora.. Pewnie gdybym posłał kogoś z Selectoursa, w czasie kiedy oni zgłosili upadłość, to miałbym wroga.. Ale to nie moja wina, nie można było tego przewidzieć. Ba, moja rodzina była w lipcu w Egipcie właśnie z Selectoursa.. W ubiegłym roku byłem ja sam. Znajoma Piostara tez była w lipcu z Selectoursa, nachwalić się nie mogła.. Pamiętajcie, że nawet gdyby coś takiego miało miejsce, to oni maja ubezpieczenie, ja tez pomogę. Z mojej strony zapewniam przesłanie na czas przelewu, wszelką pomoc jeśli chodzi o sam wyjazd, wyciągnięcie każdego syfu jeśli chodzi o hotel. Zawsze też postaram się znaleźć najlepszy hotel za najlepsze pieniądze. Jak nie mam umowy z jakimś touroperatorem, to szczerze o tym powiem i dam wskazówki gdzie szukać - o tym wiele osób się przekonało pisząc na PW. Kitu nie wciskam  Jestem niemal pewien, że osoby, które skorzystały z mojej pomocy, przy kolejnym wyjeździe zapytają mnie znów  Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Panowie.. Modne są ostatnio grupowo-forumowe wyjazdy.. Gdybyście chcieli, oczywiście pomogę zorganizować. Są bardzo dobre ceny na wyjazdy w Dolomity, z dojazdem własnym. Za 7 dni, z wyżywieniem śniadania i obiadokolacje zaczynają się od 599zł. Dojazd samochodem, 4 osoby to około +250zł/osoba. Wrażenia - bezcenne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
"Znajoma Piostara tez była w lipcu z Selectoursa, nachwalić się nie mogła.." Potwierdzam słowa Łukasza  Ciągle w pracy o wyjeździe wspomina i chwali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Wujek, masz cos ciekawego na Val Thorens - Alpy francuskie?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Ok ale to sa tez okoliczne miejscowosci, a mi przede wszysktim zalezy na Val Thorens dokladnie  I dobrze gdyby byl autokar, bo nie sadze zebym skleil grupe osob zeby pojechac samochodem :/. I jeszcze mam takie pytanie. Zalozmy ze sam bym zlozyl rezerwacje na tydzien wlasnie gdzies w Val Thorens, to jak wyglada moje zakwaterowanie ?:P Chodzi mi o to ze tam sa pokoje np 4/6 osobowe, a kiedy skladam zamowienie dla jednej to gdzie kimam ?:P 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
pytanie... czy ktos kupil te wycueczki w ciagu 3 minut, czy zawsze tk jest ze jak klikne na dany termin to wyskakuje "brak miejsc"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Właśnie klikam, miejsca są 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537 |
Lelu jeżeli chodzi ci o val thorens to pod koniec marca snowevents organizuje 1500zł wszystko prucz jedzenia sam osobiscie sie wybieram po smigac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
moze sie skusze... bo ostatnio zostalem bezrobotny a kasa ktora mialbyc na VT i boarderweeka w grudniu poszla na tv i xboxa  wszystko zalezy jak bede stal(oby nie lezal:P) finansowo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|