|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Witam!
W poszukiwaniu promocji tradilem na bet24.com
Zarejestruj się w BET24 już dziś i zdobądź bonus wysokości 25 EUR. Pamiętaj że aby otrzymać bonus musisz najpierw zdeponować na swoim koncie użytkownika przynajmniej 25 EUR a zanim wypłacisz pieniądze musisz zagrać za minimum 3-krotność wartości bonusa
Nie bawilem sie jeszcze z nimi, wiec prosze o opinie.
1) Dobry kontakt z supportem? 2) Jak dlugo rozliczaja kupony? 3) Wyplacalni? Nie ma problemu z wypłatami? 4) Sugestie? (może alternatywne promocje?)
pozdrówka w_nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
temat juz istniał w czerwcu, lipcu, poszukaj w archiwum "Świata Bukmacherstwa"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Juz sie biore za grzebanie;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
pociagne watejk jednak ... zarejestrowalen sie, ale nie moge sie zalogowac ... miewaja czasen tego typu problemy? czy ja mam ph?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
pociagne watejk jednak ... zarejestrowalen sie, ale nie moge sie zalogowac ... miewaja czasen tego typu problemy? czy ja mam ph? Rozumiem że wpisujesz użytkownika i hasło i wyrzuca Cię ? U mnie to samo - w pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i u kumpla jest taki efekt, a u mnie w domu i u brata jest wszystko ok. Od czego to zależy nie powiem Ci, to musi być coś z interpretacją java scriptu, ta strona jest ogólnie dziwnie napisana ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
hmm - czyli problem znany - ale nie rozwiazany ;(((((((( Poczekam na odp supportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Support odpowiedzial blyskawicznie: Hi, Najprawdopodoniej wystapil lokalny blad.
Najlepszym wyjsciem byloby gdybys uaktualnij swoja wersje Javy (za darmo na stronie www.java.com [java.com]) , usun swoje pliki cookies oraz ymczasowe pliki internetowe (temporary intenrnet files).
Nastepnie zrestartuj swoj komputer i zaloguj sie uzywajac tego linka : http://www.bet24.com/bet24NetWeb/index.jsp?lang=pl Niestety - zrobilem dokladnie jak wyzej - problem nadal wystepuje ;( A support poki co milczy - moze nie maja koncepcji, albo poszli juz do domq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poczekam do jutra - zobaczymy .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
a ten bonus sie dostaje tylko i wylacznie przy wplacie karta? Bo widze ze przy rejestracji nalezy podac dane karty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Chyba tak. Nawet mialem zamiar wplacic ale chyba nie chca moich pieniedzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Witam, przepraszamy bardzo za te problemy. nasi informatycy robią co w ich mocy żeby zidentyfikować problem, jakkolwiek jeżeli z innych komputerów nmozna sie zalogować wygląda to ewidentnie na lokalny błąd "siedzący" gdzieś w Pańskim komputerze... jesli zainstalował Pan najnowszą wersję Javy , prosze jeszcze o info której wersji przeglądarki internetowaj Pan aktualnie używa.
pozostaniemy w kontakcie
Juz wymienilem z supportem chyba z kilkanascie maili, a problem nadal nierozwiazany.
Szczerze powiem ze szybko odpowiadaja i kontakt jest staly. Gorzej ze nie wiadomo o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
no to ja też mam pytanko a w zasadzie pytanka<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> czy support jest tylko w języku anglieskim? widze że kartą minimum 30 E czy to ma jakieś znaczenie w otrzymaniu bonusa? wpłata i wypłata tylko kartą? bo jak wypłacam obojętnie z jakiego buka kartą to "piii" Inteligo blokuje kase na miecha<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
... wpłata i wypłata tylko kartą? bo jak wypłacam obojętnie z jakiego buka kartą to "piii" Inteligo blokuje kase na miecha:( Ale po co wypłacać na kartę jak można normalnie zlecić wypłatę na konto przecie... ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
damian niektóre buki u którycgh grałem wypłacają kase TYLKO w taki sposób jak sie wpłacało:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
damian niektóre buki u którycgh grałem wypłacają kase TYLKO w taki sposób jak sie wpłacało:(
I chyba tak własnie będzie i w bet24. Przewiduje że skoro wpłaciłeś kartą to zwrot też bedzie tylko i wyłącznie na karte. Ale i tak warto zagrać u tego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435 |
damian niektóre buki u którycgh grałem wypłacają kase TYLKO w taki sposób jak sie wpłacało:(
I chyba tak własnie będzie i w bet24. Przewiduje że skoro wpłaciłeś kartą to zwrot też bedzie tylko i wyłącznie na karte. Ale i tak warto zagrać u tego buka. niezupelnie prawda - BET24 przelewa tez pieniadze na wskazane konto , nie ma z tym zadnych problemow !
|
|
|
Link skopiowany do schowka