Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#420696 05/10/2005 16:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Witam!

W poszukiwaniu promocji tradilem na bet24.com


Zarejestruj się w BET24 już dziś i zdobądź bonus wysokości 25 EUR. Pamiętaj że aby otrzymać bonus musisz najpierw zdeponować na swoim koncie użytkownika przynajmniej 25 EUR a zanim wypłacisz pieniądze musisz zagrać za minimum 3-krotność wartości bonusa


Nie bawilem sie jeszcze z nimi, wiec prosze o opinie.

1) Dobry kontakt z supportem?
2) Jak dlugo rozliczaja kupony?
3) Wyplacalni? Nie ma problemu z wypłatami?
4) Sugestie? (może alternatywne promocje?)


pozdrówka
w_nie

Bonus: Unibet
#420697 05/10/2005 16:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
temat juz istniał w czerwcu, lipcu, poszukaj w archiwum "Świata Bukmacherstwa"

#420698 05/10/2005 16:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Juz sie biore za grzebanie;)

#420699 06/10/2005 17:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
pociagne watejk jednak ... zarejestrowalen sie, ale nie moge sie zalogowac ... miewaja czasen tego typu problemy? czy ja mam ph?

#420700 06/10/2005 17:52
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
pociagne watejk jednak ... zarejestrowalen sie, ale nie moge sie zalogowac ... miewaja czasen tego typu problemy? czy ja mam ph?

Rozumiem że wpisujesz użytkownika i hasło i wyrzuca Cię ? U mnie to samo - w pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i u kumpla jest taki efekt, a u mnie w domu i u brata jest wszystko ok. Od czego to zależy nie powiem Ci, to musi być coś z interpretacją java scriptu, ta strona jest ogólnie dziwnie napisana ...

#420701 06/10/2005 17:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
hmm - czyli problem znany - ale nie rozwiazany ;(((((((( Poczekam na odp supportu.

#420702 06/10/2005 19:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Support odpowiedzial blyskawicznie:

Hi,
Najprawdopodoniej wystapil lokalny blad.

Najlepszym wyjsciem byloby gdybys uaktualnij swoja wersje Javy (za darmo na
stronie www.java.com [java.com]) , usun swoje pliki cookies oraz ymczasowe pliki
internetowe (temporary intenrnet files).

Nastepnie zrestartuj swoj komputer i zaloguj sie uzywajac tego linka :
http://www.bet24.com/bet24NetWeb/index.jsp?lang=pl


Niestety - zrobilem dokladnie jak wyzej - problem nadal wystepuje ;( A support poki co milczy - moze nie maja koncepcji, albo poszli juz do domq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poczekam do jutra - zobaczymy .

#420703 08/10/2005 13:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
a ten bonus sie dostaje tylko i wylacznie przy wplacie karta? Bo widze ze przy rejestracji nalezy podac dane karty.

#420704 08/10/2005 22:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Chyba tak. Nawet mialem zamiar wplacic ale chyba nie chca moich pieniedzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Witam,
przepraszamy bardzo za te problemy.
nasi informatycy robią co w ich mocy żeby zidentyfikować problem,
jakkolwiek jeżeli z innych komputerów nmozna sie zalogować
wygląda to ewidentnie na lokalny błąd "siedzący" gdzieś w Pańskim
komputerze...
jesli zainstalował Pan najnowszą wersję Javy , prosze jeszcze o info
której wersji przeglądarki internetowaj Pan aktualnie używa.

pozostaniemy w kontakcie


Juz wymienilem z supportem chyba z kilkanascie maili, a problem nadal nierozwiazany.

Szczerze powiem ze szybko odpowiadaja i kontakt jest staly.
Gorzej ze nie wiadomo o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#420705 10/10/2005 16:02
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
no to ja też mam pytanko a w zasadzie pytanka<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
czy support jest tylko w języku anglieskim?
widze że kartą minimum 30 E czy to ma jakieś znaczenie w otrzymaniu bonusa?
wpłata i wypłata tylko kartą?
bo jak wypłacam obojętnie z jakiego buka kartą to "piii" Inteligo blokuje kase na miecha<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#420706 10/10/2005 17:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
... wpłata i wypłata tylko kartą?
bo jak wypłacam obojętnie z jakiego buka kartą to "piii" Inteligo blokuje kase na miecha:(
Ale po co wypłacać na kartę jak można normalnie zlecić wypłatę na konto przecie... ;/

#420707 10/10/2005 19:30
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
damian niektóre buki u którycgh grałem wypłacają kase TYLKO w taki sposób jak sie wpłacało:(

#420708 10/10/2005 19:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
damian niektóre buki u którycgh grałem wypłacają kase TYLKO w taki sposób jak sie wpłacało:(

I chyba tak własnie będzie i w bet24. Przewiduje że skoro wpłaciłeś kartą to zwrot też bedzie tylko i wyłącznie na karte. Ale i tak warto zagrać u tego buka.

#420709 10/10/2005 19:51
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777

#420710 10/10/2005 21:10
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
Quote
damian niektóre buki u którycgh grałem wypłacają kase TYLKO w taki sposób jak sie wpłacało:(

I chyba tak własnie będzie i w bet24. Przewiduje że skoro wpłaciłeś kartą to zwrot też bedzie tylko i wyłącznie na karte. Ale i tak warto zagrać u tego buka.


niezupelnie prawda - BET24 przelewa tez pieniadze na wskazane konto , nie ma z tym zadnych problemow !


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1