|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Wg mnie dzis nie padnie wiecej niz 18 goli, a nawet jak bedzie ich zaledwie 12 to sie nie zdziwie. Kurs 1,72 na under 21,5 jest ok. Wy jak myslicie? W Pinnacle masz under 21 @2,03.  Co do samego typu wolę się nie wypowiadać. Mam ostatnio olbrzymi problemy aby ustrzelić under/over 2,5 w jednym spotkaniu, a co dopiero w ośmiu. Mimo wszystko życzę powodzenia. zdazylem w ostatnim momencie, oczywiscie w pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Jak się bawicie tutaj widzę to i ja mój typ bramkowy zapodam:) Kazan - Panathinaikos 1:1 Tottenham - Inter 2:2 Bremen - Twente 2:1 H. Tel Aviv - Schalke 0:2 Benfica - Lyon 2:1 Valencia - Rangers 1:0 Bursaspor - Manchester Utd 0:3 FC Copenhagen - Barcelona 1:2 suma około: 21 goli  pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
jednogłosnie under 21,5:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
koniczyny grozne z plla karnego wolny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Wg mnie dzis nie padnie wiecej niz 18 goli, a nawet jak bedzie ich zaledwie 12 to sie nie zdziwie. Kurs 1,72 na under 21,5 jest ok. Wy jak myslicie? Ja zagralem over 19,5 w meczach o 20:45 mysle ze postrzelaja diziaj chlopaki... a gdzie masz taki zaklad, moze jeszcze dorzuce pare groszy, choc mecz w Rosji smierdzi mi na kilometr under 1,5 a nawet 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
under 0.5 do przerwy w Kazaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Kazan - Panathinaikos 0:0 Tottenham - Inter 0:1 Bremen - Twente 1:0 H. Tel Aviv - Schalke 1:1 Benfica - Lyon 1:1 Valencia - Rangers 1:0 Bursaspor - Manchester Utd 0:1 FC Copenhagen - Barcelona 1:1 suma: 10 goli  pozdro tez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Jak się bawicie tutaj widzę to i ja mój typ bramkowy zapodam:) Kazan - Panathinaikos 1:1 Tottenham - Inter 2:2 mniej Bremen - Twente 2:1 licze ze postrzelaja H. Tel Aviv - Schalke 0:2 tyle lub mniej Benfica - Lyon 2:1 mniej Valencia - Rangers 1:0 wiecej Bursaspor - Manchester Utd 0:3 mniej FC Copenhagen - Barcelona 1:2 suma około: 21 goli  pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
po pierwszych 4 minutach Panathinaikos grozniejsze:) he he he
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 577
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 577 |
witam ja też myślę że rubin wygra wkońcu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
...ja mam nadzieje ,ze Fc Barcelona pokaze klase strzelecką a G.B. z Tottenhamu powtórzy pokaz z 2 połowy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
dzis delikatnie dubelek: Barcelona 2 MU x2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
gdzieś pisało że spore osłabienia MU na dziś, macie jakieś info?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
teraz może być groźnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
gdzieś pisało że spore osłabienia MU na dziś, macie jakieś info? oni już od sporego czasu są osłabieni, a i tak wygrywają, rezerwowi jakby nie było są w dobrej formie Przepuszczalny skład: Kuszczak; Brown, Ferdinand, Vidic, Evra; Nani, Fletcher, Anderson, Park; Hernandez, Macheda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
gdzieś pisało że spore osłabienia MU na dziś, macie jakieś info? RIO nie pojechal i Rooney z waznych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
gdzieś pisało że spore osłabienia MU na dziś, macie jakieś info? oni już od sporego czasu są osłabieni, a i tak wygrywają, rezerwowi jakby nie było są w dobrej formie Przepuszczalny skład: Kuszczak; Brown, Ferdinand, Vidic, Evra; Nani, Fletcher, Anderson, Park; Hernandez, Macheda. RIO FERDINAND nie pojechal ponoc Probable teams Bursaspor (4-1-4-1): Ivankov; Ali Tandogan, Ozturk, Erdogan, Verderson; Svensson; Volkan Sen, Ergic, Insua, Ipek; Sercan Yildirim. Manchester United (4-4-2): Van der Sar; Brown, Vidic, Smalling, O'Shea; Obertan, Carrick, Scholes, Park; Berbatov,Hernandez. KADRA !!! Van Der Sar, Amos, Kuszczak, Evra, Brown, Vidic, Smalling, Rafael, Fabio, O'Shea, Eikrem, Scholes, Obertan, Bebe, Fletcher, Carrick, Park, Nani, Berbatov and Hernandez
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Rubin  tylko wygrana  Witam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|