|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Cluj 1x 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Na dzis i jutro:
PASS hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Ojro = klątwa= wczoraj Barca !!! Anty Ojro 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2007
Posty: 572 |
panowie overy polecacie dzisiaj jakies ? wczorajsza Barca z overem mnie troche zniesmaczyła i kasay troche uciekło.A dzisiaj overy widzę w wielu meczach :)wybierzemy cos ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Cluj dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2007
Posty: 572 |
over Cluj, over w Bazylei i over Donieck czy Belgrad ??? co myslicie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
zdecydowanie Donieck jesli mialbym wybierac posrod tych dwoch
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2007
Posty: 572 |
dzięki Stelmach  to pojdzie over w Doniecku i te dwa pierwsze  Cluj i Bazylea z Romą maja o co walczyc. Więc licze na bramki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
dzięki Stelmach  to pojdzie over w Doniecku i te dwa pierwsze  Cluj i Bazylea z Romą maja o co walczyc. Więc licze na bramki  wieczorem sie zobaczy jak bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298 |
Milan-Real 1X @1,5 Basel-Roma X2 @1,4
AKO:2,1 i nie ma co kombinować
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
AC Milan-Real M - obie strzelą Szachtar D.-Arsenal - over 2,5 , obie strzelą Basel-AS Roma - over 2,5 Marseille vs. Zylina - under 2,5 Chelsea-Spartak M under 2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Spartak nie strzeli + Arsenal strzeli @ 2.20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
i taśma: Partizan strzeli Bayern x2 Roma x2 Auxerre under 2,5 AC Milan vs Real X 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
zdecydowanie Donieck jesli mialbym wybierac posrod tych dwoch a nawet +3,5  ogladałem wczoraj wywiad z Wengerem i potwierdził ,ze jada nastrzelać bramek i wygrać (FULL SKŁAD!) na Emirates było 5-0  wiec... 2,5 @ 1,90 wyglada OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
zdecydowanie Donieck jesli mialbym wybierac posrod tych dwoch a nawet +3,5  ogladałem wczoraj wywiad z Wengerem i potwierdził ,ze jada nastrzelać bramek i wygrać (FULL SKŁAD!) na Emirates było 5-0  wiec... 2,5 @ 1,90 wyglada OK po pierwsze było 5-1 a nie 5-0 jak piszesz, po drugie brak dziś Robin van Persie, Thomas Veramaelen, Manuela Almuni i Fabregasa. typu nie neguję ale ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
zdecydowanie Donieck jesli mialbym wybierac posrod tych dwoch a nawet +3,5  ogladałem wczoraj wywiad z Wengerem i potwierdził ,ze jada nastrzelać bramek i wygrać (FULL SKŁAD!) na Emirates było 5-0  wiec... 2,5 @ 1,90 wyglada OK po pierwsze było 5-1 a nie 5-0 jak piszesz, po drugie brak dziś Robin van Persie, Thomas Veramaelen, Manuela Almuni i Fabregasa. typu nie neguję ale ... Fabiański jest ,wiec "Alumunium" nie potrzebne , Fabregas za duzo kombinuje (jak barca wczoraj - pozdro z FCK) ,Robin w LM sporo marnuje a co do Fina to hmmmm... p.s. po kartkowej przerwie wraca Jack Wilshere 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 884
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
|
|
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
Dołączył: Jul 2006
Posty: 884 |
zdecydowanie Donieck jesli mialbym wybierac posrod tych dwoch a nawet +3,5  ogladałem wczoraj wywiad z Wengerem i potwierdził ,ze jada nastrzelać bramek i wygrać (FULL SKŁAD!) na Emirates było 5-0  wiec... 2,5 @ 1,90 wyglada OK po pierwsze było 5-1 a nie 5-0 jak piszesz, po drugie brak dziś Robin van Persie, Thomas Veramaelen, Manuela Almuni i Fabregasa. typu nie neguję ale ... tych panów brakuje już od jakiegoś czasu chyba, zresztą almunia dla mnie żadne osłabienie, co do meczu myśle ze Arsenal powinien wygrać o tak z 2:1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
wszedzie spadki ,a Ukraińców, Arsenal w cale wygrać nie musi, ma komplet pkt po 3 meczach, zabijac sie o WIn nie muszą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 884
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
|
|
a.k.a. "HuBciAk KiboL"
Dołączył: Jul 2006
Posty: 884 |
to pewnie bedzie x i żyganie tak jak wczoraj na FCB :grn:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|