Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Już nie trzeba zgadywać, unibet szybko ogarnął sprawę i podał kursy właśnie tongue
Bez niespodzianek , nie wiedziałem co zrobią z tym piątkowym meczem, ale jednak poszli na to @1.2 na Murka i to całe @1.65 Wieluń set, no ciekawe.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Na Skrę nikt Ci nie da @1,72. Może inaczej, nikt o zdrowych zmysłach tyle nie da, zdecydowanie podpisuję się pod 'unibetowskim' @1,42. wink

Co do reszty zgoda, ale Misiek prośba do Ciebie - nie wychylaj się z takimi analizami przed pojawieniem kursów, bo odwalasz czarną osobę za ludzi, którym za to płacą... Niech się analitycy głowią. crazy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
edit: odwalasz czarną robotę


Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
E tam, unibet i tak mnie nie słucha. Przykład znakomity z tą Delectą ,gdzie typowałem @1.35, a oni te swoje magiczne @1.05 smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Misiek
E tam, unibet i tak mnie nie słucha. Przykład znakomity z tą Delectą ,gdzie typowałem @1.35, a oni te swoje magiczne @1.05 smile

Wiadomo, że nie pójdzie od góry do dołu tak samo. Ale wystarczy jeden mecz, gdzie będą wątpliwości i taki wpis jak Twój je rozwiewa. wink

Widzę ub dał na Skrę nawet @1,50, ale co o tej drużynie powiedzieć można? 2 mecze zupełnie bez wyrazu, dzisiaj nerwówka z Węglem, ale swoje zrobili. Jak na moje to tytułu oni nie obronią w tym roku, jednakże póki co Reska raczej będzie cieniowała i na główne zagrożenie wychodzi ZAKSA. Więc te @1,50 do przełknięcia, ale szału nie ma. @1,15 na KK z Akademikami też pożal się Boże, oj drętwa kolejka pod względem typowania jak dla mnie. Wszystkie siły chyba pójdą na MŚ kobitek wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Jastrzębski całe -1.5 @1.2 tongue . Mostostal jakby się troszkę dziś z Wieluniem pomęczył, to może byłoby coś ciekawszego. Ale nie chcę mi się wierzyć tak jak już pisałem na poprzedniej stronie, stolica zgarnęła punkty w takich trzech meczach, ale w sumie iść na kurs @1.15 z niby jeszcze nie do końca poukładaną drużyną z KK i nieobliczalną drużyną Panasa.. wychodzi najlepiej spróbować set goście @1.72 tongue

No i tak samo nie chce mi się wierzyć, że Częstochowa przegra trzeci mecz z rzędu. Czuję, że w wieluńskiej ekipie będą spore problemy z przyjęciem zagrywki Nowakowskiego i Wiśni, a i jak Janeczek trafi to nie będzie co zbierać, może się mylę...

Daj pewki z panień smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Ostatnia kolejka bardzo duzo ciekawych rozstrzygniec przyniosła, a więc teraz powinno być bardziej przewidywalnie dla typujących. grin


W trzeciej kolejce widzę to tak:


Jastrzębie - Kielce 3-0
Po cudzie w Kielcach jeszcze nie milkną komentarze. W Bełchatowie równiez mały cud się wydarzył, Węgiel wybuchnął, pokazał, ze potrafi grac tak jak się od nich oczekuje. Moze nie była to jeszcze równa i konsekwentna gra, ale było bardzo dobrze. Stabilne przyjęcie i dobra gra Grzeska Łomacza sprawiły, ze w ataku byli skuteczni. Jednak mają na swoim koncie już dwie porażki, to hanba dla obecnego wicemistrza Polski, tak zle juz dawno ligii nie zaczęli. Podraznieni tym faktem nie pozostawią zadnych zludzen beniaminkowi i wygraja w trzech setach. Kazdy inny wynik będzie dla mnie duzym zaskoczeniem.



Bydgoszcz - Olsztyn 3-2
Olsztyn jakby odzyl w tym meczu przeciwko Czestochowie, nalezało się tego spodziewać, bo potencjał mają duzy. Bydgoszcz podrazniona niespodziewana porazka w Kielcach. No bo jak mozna nie byc złym, gdy prowadzi się +3 +4 i nagle traci się seriami punkty i przegrywa seta w koncowce, a tak wlasnie przegrała Bydgoszcz. Słabiej zaprezentowali się w ataku niz ostatnio i to był chyba ten szczegół decydujacy o porazce. Teraz pierwszy mecz u siebie i musza sie przelamac, wiemy jak dlugo musieli odczarowywac wlasna hale w tamtym sezonie, teraz niech to zrobią od razu. Jest na tą okolicznosc dobra okazja, mecz z Olsztynem, nie oszukujmy sie, badz co badz sredniakiem - mimo tego potencjalu o ktorym wspominałem. Jest to druzyna skazana na srodek tabeli. Tak samo zreszta jak Bydgoszcz. Dlatego przewiduje wyrównany mecz i pięć setów ze wskazaniem na gospodarzy. Licze tez na lepszą grę w ataku i poprawe gry Sitali, który w Kielcach grał mega słabo.



Częstochowa - Wieluń 3-1
Mecz obecnych outsiderow ligii, dziwnie to brzmi odnosnie mojej ukochanej Częstochowy, no ale co zrobić. Dwie porażki po wyrównanych bojach z Bydgoszczą i Olsztynem. Tym razem muszą się przełamać, grają u siebie, a w Polonii wiemy jak sie gra. Najlepszy doping w Polsce. Wielun po dobrym meczu z niepoukladanym Rzeszowem doznał bolesnej porazki z Mostostalem. Nawet nie nawiazali walki, nie "kwikneli" jak to mowią. Przyjęcie dno, a Częstochowa ma mega zagrywke u siebie - Nowak+Wisnia+Janek no i do tego Gierek+Murek/Gradowski ... jak widac ma kto uderzyc zagrywką. Wielun z Czewą zawsze grał dobrze, dlatego tego jednego seta jako margines błędu sobie zostawiłem. W tamtym roku grałem +2,5 Wielun i sie zawiodłem, bo było szybkie 3-0 Azs. Teraz jednak obie ekipy w lekkim dołku i róznie moze być. Jednak set to maks co Wielun ugra w mojej ocenie.


Kędzierzyn - Warszawa 3-0
Ok Warszawa 2 wygrane z dwoma faworytami ligi, ale to na razie musi im wystarczyc. W starciu z trzecim zespołem z wielkiej czwórki będą musieli uznac wyzszosc kedzierzynian. Nie widze tutaj szans dla Warszawy w tym meczu, nie ma opcji, po prostu będe mega zdziwiony jak nastąpi podział punktów. Fakt, pisałem o wyrównanej lidze w tym roku, ale mieliśmy to w tamtej kolejce, duzo niespodzianek i wyrównanej gry. Od kazdej reguły są wyjatki i jak na razie zawsze te wyjatki padają na Mostostal. Nie inaczej tym razem. Kedzierzyn po spacerku w Wieluniu, wypoczęte i zmobilizowane, chcą wygrać tą lige. Warszawa pojdzie na pewno na calosc, nie maja nic do stracenia, na razie im wychodziło wszystko, musi przyjsc slabszy okres w grze. Przewiduję zwycięstwo gospodarzy w 3 setach (no maks w 4 setach).


Rzeszów - Bełchatów 2-3
Niewątpliwie hit trzeciej kolejki. Skra po bardzo nierównym meczu ograła ostatnio Jastrzębie 3-2, Rzeszów również po bardzo nierównej grze uległ Warszawie 3-2. Z tej nierównej gry obu ekip powinien wyjsc kolejny nierówny mecz. Poczatek sezonu, zawodnicy sie docieraja, byc moze juz ktos z dwójki Cernic & Millar dluzej pogra, kto wie. Skra powoli łapie swój rytm, Wlazły w formie, jak zwykle w lidze,a w reprezentacji wiemy co grał... piach. Ostatnio stawialem na szybkie zwyciestwo Skry 3-0(czułem ze JSW moze wystrzelić, bo ich stac na dobra gre, ale zaryzykowałem i sie nie opłaciło) dlatego teraz stawiam tak jak czuje, czyli na pięcio setowy pojedynek ze wskazaniem na Bełchatów.



Pod te przewidywania złozyłem sobie ładnego combosa tongue


Czewa + JSW -1,5 + Mosto -1,5 @ 1,96 10/10 unibet


no i single

Jastrzebie 3-0 @ 1,758 4/10 pinn

Kedzierzyn 3-0 @ 2,21 3/10 pinn

Wielun +2,5 1,676 3/10 pinn

Rzeszów - Skra over 185,5 pkt @ 1,85 5/10 unibet


Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
bym zapomniał

Bydgoszcz - Olsztyn over 185,5 pkt 7/10 unibet

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Co do dzisiejszego spotkania, to jednak skusiłem się, ale leciutko spróbować ten Wieluń SET po całkiem ciekawym i chyba w miarę opłacalnym (to się okaże) kursie @1.72 i mam nadzieję, że nie powtórzy się historia z przed roku o czym już wyżej ktoś wspomniał... wink

Mam nadzieję, że chłopaki w miarę nie przejmują się tym laniem od Mostostalu i dziś staną jak równy z równym. Przeciwnik również dwie przegrane po TB, dziś wychodzi to 3-1 dla gospodarzy, ale może jakaś niespodzianka?
Próbuję, choć bez jakiegoś super przekonania smile
Ciekaw jestem strasznie jak dziś przyjęcie będzie wyglądać po stronie wieluńskiej wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
witam, Fajny kurs na RESOVIE wystawil bwin.com az 2,70 czyli stawiamy na RESOVIE tylko 100 pln (statystyka przemawia za SKRA ale jutro polegną w jaskini LWA)

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Ciekawostką jest jeszcze to dodam, że Wieluń (60 km od Częstochowy) jechał dzień przed meczem, żeby niby zaaklimatyzować się w nowej strefie czasowej. Dziś mieli kryzys tzw. słabszy dzień laugh
Kolejna parodia siatkarza przed kamerami polsatu. smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
Bwin wystawił ciekawe kursy: at the moment mamy np. 1.50 na Politechnikę z Częstochową, 1.72 na Resovie w jastrzębiu i 1.60 na Skrę z Zaksą. Myślę z tych trzech meczy jakiegoś dubla skombinować. Chociaż mecz Resovii pachnie mi overem 185 pkt.
Uzasadnienie napiszę jutro.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
Like I said - krótkie uzasadnienie.
Dlaczego Skra? Wciąż jeszcze obowiazuje przyslowie: SKra nie przegrywa dwa razy z rzędu. Początek sezonu w wykonaniu Mmistrzów Polski jest nienajwyzszych lotów, ale meczem z Zaksą będą chcieli pokazac, że nie są tacy slabi jak pokazła to mecz w Rzeszowie. Jednocześnie będzie to pierwszy poważny tekst dla siatkrazy Zaksy. Smaczku dodaje takze obecność w zespoląch takic hzawodników jak Zagumny czy Wlazły, którzy milosćia do siebie nie pałają, ale w przeciwieństwie do gry w kadrze tutaj będą chciel icos komus udowodnić. Jeśli Nawrocki przejrzy na oczy i od pierwsxej minuty wystawi Winiarskiego zamiast Bąkiewicza to widze tutaj maly plusik dla Bełchatowian.
Dlaczego Resovia? Im zawsze dobrze się grało w tej specyficznej hali Jastrzębian. Co do Grozera i Baranowicza - mieli za sobą treningi na jeszcze mniejszym obiekcie - rodzimy Rosir i myślę, że szybko złapią właściwy rytm. Wynik meczu będzie zależał od postawy odpowiednio Akhrema i Divisa, jeśli kto z nich da większe wsparcie swojemu atakującemu, tego ekipa wygra. Tutaj skłaniałbym się również do over 185.
Dlaczego Politechnika? Przede wszystkim atut własnej hali i to, ze dzięki niemu dają z siebie coś ekstra. Kluczem będzie zatrzymanie Gierczyńskiego.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Mam mało czasu, lecz szybko cos skrobnę, bo do meczów już niedaleko tongue


Mecze AZSow od dawna konczyły sie piecioma setami. Dzisiaj nie powinno być inaczej. Przewiduję 3-2 dla Częstochowy, bo Czewa się przełamała w koncu, a Wawa gra na "swoim" obecnym poziomie - równo, a to wróży 5 setów.



W Kielcach nie widze innego rozstrzygnięcia niz wygrana gości. Jesli chodzi o dokladny wynik to mysle, ze bedzie 3-1 dla Olsztyna. Kielce nie sprawia tym razem niespodzianki.



W Wieluniu widze zwyciestwo gospodarzy. Moze to lokalny patriotyzm, ale w koncu Wielun sie przełamie. W Kielcach Bydgoszcz potrafiłą przegrac to dlaczego nie przegraja w Wieluniu? 3-2 dla Wielunia.



W hicie kolejki przewiduję 3-1 dla Bełchatowa. Moze Kedzierzyn gra super, ale Skra w koncu załapie swoj rytm, bo kiedys musi. Bede oczywiscie kibicowac Swidrowi i spółce, ale obiektywnie win gospodarzy.



W Jastrzebiu widzi mi się overek, czyli 3-2 dla gospodarzy lub 2-3 dla gości. Nie moge się zdecydowac, ale widzi mi sie tutaj długi mecz. Blizej mi do wygranej gospodarzy chyba.



Pozdro Wojtas tongue

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Znalazlem dobry dubel na podwojenie w Expekcie.

Domex Tytan AZS Częstochowa - PGE Skra Belchatow 2 @1.22

Kurs wali troszke zenadka, ale Skra powoli lapie swoj rytm. Kadrowicze odbijaja sie od dna i gra wyglada calkiem calkiem.
Zachodzi pytanie co pogra w Czestochowie Zatorski? Bo wiadomo, ze kibice tam nie za bardzo lubia graczy ktorzy od nich odchodza i nie daja im zyc na meczu...wazne to jest dlatego, ze Zatorski jest najslabszym ogniwem w Skrze (przyjecia nad siebie lub w strone trybun!) i jak go dzisiaj dobija to moga czasem upolowac, ale mam nadzieje, ze w takim meczu pobudzi sie dodatkowo jakims dopalaczem laugh i stanie na wysokosci zadania.
Czestochowa juz nie jest taka twierdza jak kiedys, w tym roku na inauguracje Delekta wygrala pod Jasna Gora 3:2 (patrzac na pozostale wyniki Delekty na wyjazdach to ten wynik Czestochowie przynosi wstyd).

Asseco Resovia Rzeszow - KS Fart Kielce 3:0 @1.6
Tutaj taka perełka od expektu.
Jakis gamon co wystawia tam kursy nie ogarnia chyba zbytnio co robi.
Wystawil na -2.5seta @1.3, a na dw 3:0 @1.6 , no nic jak daja promocje to trzeba brac. W innych bukach kurs na 3:0 w granicy @[email protected]...
Zwrotow zazwyczaj w takich przypadkach nie ma, tylko niedlugo pewnie kurs sie obnizy wiec trzeba brac szybko.
Fart na wyjazdach slaby, dostanie lanie mocne w Rzeszowie, ktora w domu jest meeega silna.
Fart bez Dobrowolskiego, wiec bez glownego mozga zespolu, w Resovii nie wystapi Grozer, ale Józek go godnie zastapi.

Skra+Resovia 3:0 = @ 1.95

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Kurde, a kazałem być cicho z tym 3:0 @1.6 tongue Oczywiście nie mówię, że to wejdzie bankowo, no ale patrząc na osłabienia Farta + coraz lepiej grający Rzeszów, powinno być do jaja, a kurs z kosmosu wystawiony przez typowego gamonia z firmy expekt tongue
Chociaż trzeba pamiętać, że gamonie mają niekiedy dużo szczęścia wink

Last edited by Misiek; 06/11/2010 17:00.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Betclic ma Reske under 142,5 po @1,75 (wczoraj grałem po @1,85), też niezłe wink

Ogólnie popieram, Rzeszów 3-0 jak nic.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Rzeszów bez Grozera i bez Jozka, na ataku raczej Buszek zagra.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 148
D
member
member
D Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 148
Co do Częstochowy to dodam ,że dopingu nie będzie ponieważ klub kibica zawiesił swoją działalność. Tak więc to kibice gości mogą być głośniej.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Chciałem grac Czewa +2,5, ale w takim razie odpuszcze to.
Ale, ze sie Ci kibice nie moga dogadac wciaz z zarzadem... eh i tam sprawa z kibicami Rakowa, to trzeba jakis kompromis zrobic, bo nie moze byc tak ze najlepsi kibice w Polsce zawieszaja dzialalnosc. Daniello1991 Ty tam pewnie wiesz duzo wiecej ode mnie na ten temat, jak ta sprawa wyglada z sytuacja kibiców, relacje KK-zarzad, KK-stosunek do dalszej dzialnosci itp?

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1