|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
oj arsenal, a wygrywali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
milan 1..ale spalony  opozniony masz wytrysk ale to chyba dobrze u faceta hehe  opozniony stream
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
Oglada ktoś Belgrad ? Jak -2.5 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Real planowo .... jeszcze min raz w tym meczu poprosżę obojętne kto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
czegoś nie rozumiem ... Jose fan Interu i wielbiciel talentu Mourinho , kibicuje Milanowi , rzuca k...mi na graczy Realu .... dopalacze.com ? he,he Ja kibicuje Milanowi ? no to chyba Ty dopalacze.com Dwa zdania napisałem jak panienka udawała, drugi jak Mou wywalił papierek na ziemie. Po tym wnioskowałeś że jestem za Milanem ? poczytaj jutro na spokojnie swoje posty ... wygląda jakby się ktoś pod Ciebie podszył , ktoś z obozu rosso-neri Nie muszę czytać ponieważ pamiętam co pisałem. Trochę wyolbrzymiasz. Ale spoko, nie ma coś przekomarzać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
po wczorajszym moim 'świetnym' typie z Lyonem..dziś pograłem za 1/4 wczorajszej stawki dubla,a tu takie piękne wyniki ale żeby nie zapeszać...niech mój dubel dojedzie do mety! Roma + Real! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 300
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2010
Posty: 300 |
Czelsi strzeli tego gola? Najniższy kurs w całej LM Osłabiony przeciwnik Liczyłem na jakieś 2-0 w pierwszej połowie Mam stan przedzawałowy... Jak będzie wałek to kończę z tą zabawą w bukmacherkę bo już nic nie rozumiem... Tylko sport nie takie rzeczy niemożliwe widziałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
Czelsi strzeli tego gola? Najniższy kurs w całej LM Osłabiony przeciwnik Liczyłem na jakieś 2-0 w pierwszej połowie Mam stan przedzawałowy... Jak będzie wałek to kończę z tą zabawą w bukmacherkę bo już nic nie rozumiem... bezcenne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Czelsi strzeli tego gola? Najniższy kurs w całej LM Osłabiony przeciwnik Liczyłem na jakieś 2-0 w pierwszej połowie Mam stan przedzawałowy... Jak będzie wałek to kończę z tą zabawą w bukmacherkę bo już nic nie rozumiem... Bez paniki skończy się jakieś 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
dziś juz nie tak kolorowo jak wczoraj  powodzonka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 300
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2010
Posty: 300 |
Na włoskich stronach był dzisiaj 10/10 roma remis wygra więc o co chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Czelsi strzeli tego gola? Najniższy kurs w całej LM Osłabiony przeciwnik Liczyłem na jakieś 2-0 w pierwszej połowie Mam stan przedzawałowy... Jak będzie wałek to kończę z tą zabawą w bukmacherkę bo już nic nie rozumiem... bezcenne BARDZO CENNE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ogląda ktoś mecz na nSport? Komentator twierdzi, ze Milan zarobił z biletów 2 mln euro?! Przy 80000 kibiców wychodzi 25 euro na łebka za mecz LM, coś mu się chyba porąbało... może odliczył już ochronę, służbę sprzątającą itp? tu macie ceny biletów: http://www.acmilan.com/en/tickets/price_lists
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
kto strzeli po przerwie ? Basel Ajax Partizani Bayern
?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
Czelsi strzeli tego gola? Najniższy kurs w całej LM Osłabiony przeciwnik Liczyłem na jakieś 2-0 w pierwszej połowie Mam stan przedzawałowy... Jak będzie wałek to kończę z tą zabawą w bukmacherkę bo już nic nie rozumiem... bezcenne im mniej odważnych deklaracji tym mniej wyrzutów sumienia w przyszłości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
chlopaki wałki juz w LM widza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
W pogoni za fortuną, nawet stany przedzawałowe nie przeszkodzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 300
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2010
Posty: 300 |
kto strzeli po przerwie ? Basel Ajax Partizani Bayern
? ja napewno strzelę ............... browara
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
REAL za kadencji MOU nie moze nic nie zdobyc. Mlody zespol, zaje...pilkarze.
Katalunia juz wkrotce zostanie sprowadzona na ziemie !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Krysia to jednak pizda, musial go nadebnac burak spedalony
Wez se jaja flujdem wysmaruj cieciu niemyty!! Szkoda, że Abate jeszcze taki "nieopierzony" i nie odda z nawiązką... Może kiedyś jak się nauczy czegoś od jaskiniowca Gattuso. CR9 rzadzi !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka