|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
dobra na ipli mam  ja nie widzę na ipli. Gdzie kolego? płatne maja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
dobra na ipli mam  ja nie widzę na ipli. Gdzie kolego? jest ale platne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Nowik i te jego groźne miny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
dobra na ipli mam  ja nie widzę na ipli. Gdzie kolego? jest ale platne  A jest opcja na tydzień płatności? czy tylko te 30 dni minimalna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Nie dość, że Skra wygrała to jeszcze po takim wielbłądzie sędziego  Korver spróbowałem Skre nawet za trochę gotówki bo jednak mają tego Wlazłego i własną halę za którą przemawia sędzia.:D Skra  + Prokom z hc i Valencia z hc dało piękny dzień.  pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
nie mam pojęcia, nie "kupuje" tam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Nie dość, że Skra wygrała to jeszcze po takim wielbłądzie sędziego  Korver spróbowałem Skre nawet za trochę gotówki bo jednak mają tego Wlazłego i własną halę za którą przemawia sędzia.:D Skra  + Prokom z hc i Valencia z hc dało piękny dzień.  pozdro. No to gratki. Ja się na ZAKSIE przejechałem, ale over poratował na szczęście i tragedii nie ma. Ale fakt faktem niedosyt pozostał, bo Kędzierzyn mógł ten mecz spokojnie wygrać. A taka okazja za szybko się już nie powtórzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dobra na ipli mam  ja nie widzę na ipli. Gdzie kolego? jest ale platne  A jest opcja na tydzień płatności? czy tylko te 30 dni minimalna? z ciekawości ile sobie życzą za miesiąc? I czy są tam jakieś dodatkowe mecze, czy tylko to co idzie na PolsacieSport + Extra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Nie dość, że Skra wygrała to jeszcze po takim wielbłądzie sędziego  Korver spróbowałem Skre nawet za trochę gotówki bo jednak mają tego Wlazłego i własną halę za którą przemawia sędzia.:D Skra  + Prokom z hc i Valencia z hc dało piękny dzień.  pozdro. No to gratki. Ja się na ZAKSIE przejechałem, ale over poratował na szczęście i tragedii nie ma. Ale fakt faktem niedosyt pozostał, bo Kędzierzyn mógł ten mecz spokojnie wygrać. A taka okazja za szybko się już nie powtórzy. No mi tam też się wydaje, że się nie powtórzy, Reska dobrze idzie ale i tak Skra mistrzem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
resovia miała kontre na 16-14 to oddali ten punkt w żałosnym stylu i zrobiło się 19-13 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Ale dzis wyniki w pluslidze. A teraz jeszcze Resovia  Dzisiaj buki mialy racje z kursami. W ogole ostatnio cos zaskakuja z bardzo dobrze dobranymi kursami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Ptaki po 3-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ale dzis wyniki w pluslidze. A teraz jeszcze Resovia  Dzisiaj buki mialy racje z kursami. W ogole ostatnio cos zaskakuja z bardzo dobrze dobranymi kursami  Wszystkiemu winny nowy system rozgrywek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
"Grozer jest do zmiany" chyba Swędrowski wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
Ale dzis wyniki w pluslidze. A teraz jeszcze Resovia  Dzisiaj buki mialy racje z kursami. W ogole ostatnio cos zaskakuja z bardzo dobrze dobranymi kursami  ale co w tym dziwnego ? przeciez mecz jastrzebski - resovia to 50/50...juz z dobrej gry pokazali sie w Belchatowie a zawsze slyneli z tego ze u siebie sa bardzo grozni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
ale co w tym dziwnego ? przeciez mecz jastrzebski - resovia to 50/50...juz z dobrej gry pokazali sie w Belchatowie a zawsze slyneli z tego ze u siebie sa bardzo grozni Nie w tym sezonie. Obecnie bez trenera Santilli'niego ( ale slowko wyszlo  ), bez Abramova, bez Czarnowskiego to juz inny zespol. Byli grozny u siebie, ze wzgledu na specyficzna hale, ale teraz juz inne czasy  Mecz w Belchatowie to nie wskaznik, ale moze to tylko ja mam zle zdanie o Skrze w chwili obecnej. W kazdym razie mecz w grze, dosc wyrownanie jest..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
resovia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
ale co w tym dziwnego ? przeciez mecz jastrzebski - resovia to 50/50...juz z dobrej gry pokazali sie w Belchatowie a zawsze slyneli z tego ze u siebie sa bardzo grozni Nie w tym sezonie. Obecnie bez trenera Santilli'niego ( ale slowko wyszlo  ), bez Abramova, bez Czarnowskiego to juz inny zespol. Byli grozny u siebie, ze wzgledu na specyficzna hale, ale teraz juz inne czasy  Mecz w Belchatowie to nie wskaznik, ale moze to tylko ja mam zle zdanie o Skrze w chwili obecnej. W kazdym razie mecz w grze, dosc wyrownanie jest.. niby nie, ale dalej dobry poziom prezentuja...Lukas Divis ciekawy zawodnik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
I jeszcze ciekawostka: 2008/2009 3-1, 3-0 2009/2010 3-0, 3-1 Reska 4:0 ostanimi czasy z JSW 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|