|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Sorry ale czy czasem nie mamy typów rozliczać poprzez opcję "cytuj" bo nie widzę żeby jeszcze ktoś rozliczał swoje typy /kupony i nie wiem jak to robić...
Z góry dzięki za odpowiedź Typy swoje i przeciwnika rozliczasz sobie w głowie, na kartce lub w notatniku, dopiero po skończonej rundzie podajesz wynik Waszej rywalizacji w temacie, który zostanie założony w niedzielę/ poniedziałek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ten zakaz tyczy się tak samo under/over, jak i handicapów. Dawno nikt chyba o to nie pytał. Jak tu Conrad zajrzy mniemam że potwierdzi tą interpretację. Ten zapis został wprowadzony o ile dobrze pamiętam gdy Pinnacle był patronem naszego konkursu PO. Chodziło o to, że można tam było "kupić/sprzedać" punkty... ale tylko po zalogowaniu się, stąd nie chcieliśmy tam brać tych dodatkowych opcji pod uwagę. Tutaj natomiast "additional point spread" można sobie otwarcie wybrać tak jak każdy inny zakład, tak więc zmieniłem ten punkt regulaminu by nie był mylący i jednocześnie wprowadziliśmy zapis o nieużywaniu zakładów, które wymagają zaznaczenia więcej niż jednego pola w celu złożenia zakładu: 10. Do celów Playoff nie można używać systemów, zakładów each-way, zakładów live-betting (czy jakichkolwiek innych zakładów gdzie kursy są ciągle zmienne, jak np. giełda), ani ofert z działów "financial" oraz "specials". Nie można także używać zakładów, w których trzeba zaznaczyć więcej niż jedną opcję w celu złożenia zakładu (np. Scorecast, gdzie wybiera się z jednego menu pierwszego strzelca a z drugiego dokładny wynik).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Witam a mozna np podac w Nba ze dana druzyna wygra od 3-6pkt ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
witam mam pytanko mój rywal z 3 ćwiartki Wachos podał typ #1 18.01.2011 22:00 Piłka nożna Hiszpania Copa del Rey Villareal - Sevilla Typ: over 2,5 gola Kurs: 1.65
i mały szczegół ten mecz odbył się 12.01.2011 natomiast 18.01. gospodarzem była Sevilla czyli powinno byc Sevilla - Villareal czy typ wobec tego zostanie uznany za prawidłowy czy nie proszę o odpowiedź pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
witam,
jeżeli gram w I-szej ćwiartce, a przez pomyłkę podałem swój pierwszy typ (nietrafiony) w ćwiartce IV-tej, to typ liczymy jako ważny czy mam go powtórzyć ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
mozna grac zaklady na zwyciestwo czyli zaklady outright?
np. Biegi narciarskie - Wygra Otepaa - Sprint - Styl klasyczny Eirik Brandsdal @34
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239 |
Podałem typ: 22 Sty 2011 16:00 Piłka nożna - Anglia - Npower Championship Portsmouth v Leeds Typ: Powyżej 2.5 Kurs: 1,72 ale zapomniałem dopisać do typu, że chodzi o "gole", choć każdy powinien wiedzieć  .Czy mam w takim razie uważać swój typ za dobry czy anulowany?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239 |
Podałem typ: 22 Sty 2011 16:00 Piłka nożna - Anglia - Npower Championship Portsmouth v Leeds Typ: Powyżej 2.5 Kurs: 1,72 ale zapomniałem dopisać do typu, że chodzi o "gole", choć każdy powinien wiedzieć  .Czy mam w takim razie uważać swój typ za dobry czy anulowany? Czy jest zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Over/under 2,5 to domyślnie gole jeśli chodzi o piłkę, tak więc typ jest ważny. To tak jak byś w koszu grał over/under np. 193,5. Każdy wie o co chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
V. Williams - A. Petkovic krecz w 1 secie przy 0-1 jaj bet365 rozliczyl to spotkanie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
nie wiem czy dobrze zrozumialem, podliczenie wyglada tak: teoretycznie 1# 1,50 2# 1,503# 1,504# 1,505# 1,50rozumiem, że moj końcowy wynik to będzie +50 ? oczywscie to tylko teoretyczne "wyniki" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
a regulamin czytałeś ? za nietrafiony typ masz -100j
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599 |
nie wiem czy dobrze zrozumialem, podliczenie wyglada tak: teoretycznie 1# 1,50 2# 1,503# 1,504# 1,505# 1,50rozumiem, że moj końcowy wynik to będzie +50 ? oczywscie to tylko teoretyczne "wyniki"  przyjmuję że zielone to trafione reszta pudło #1 -100 #2 +50 #3 -100 #4 -100 #5 -100 wynik -350
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
w przypadku gdy moj bilans bedzie ujemny a moj rywal nie poda ZADNEGO typu to rozumiem, ze i tak awansuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
w sensie ja awansuje* zeby nie bylo niejasnosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
Tak tak awansujesz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|