Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Originally Posted by vision
Sorry ale czy czasem nie mamy typów rozliczać poprzez opcję "cytuj" bo nie widzę żeby jeszcze ktoś rozliczał swoje typy /kupony i nie wiem jak to robić...

Z góry dzięki za odpowiedź
Typy swoje i przeciwnika rozliczasz sobie w głowie, na kartce lub w notatniku, dopiero po skończonej rundzie podajesz wynik Waszej rywalizacji w temacie, który zostanie założony w niedzielę/ poniedziałek.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Skiper
Ten zakaz tyczy się tak samo under/over, jak i handicapów. Dawno nikt chyba o to nie pytał. Jak tu Conrad zajrzy mniemam że potwierdzi tą interpretację.

Ten zapis został wprowadzony o ile dobrze pamiętam gdy Pinnacle był patronem naszego konkursu PO. Chodziło o to, że można tam było "kupić/sprzedać" punkty... ale tylko po zalogowaniu się, stąd nie chcieliśmy tam brać tych dodatkowych opcji pod uwagę.

Tutaj natomiast "additional point spread" można sobie otwarcie wybrać tak jak każdy inny zakład, tak więc zmieniłem ten punkt regulaminu by nie był mylący i jednocześnie wprowadziliśmy zapis o nieużywaniu zakładów, które wymagają zaznaczenia więcej niż jednego pola w celu złożenia zakładu:

10. Do celów Playoff nie można używać systemów, zakładów each-way, zakładów live-betting (czy jakichkolwiek innych zakładów gdzie kursy są ciągle zmienne, jak np. giełda), ani ofert z działów "financial" oraz "specials". Nie można także używać zakładów, w których trzeba zaznaczyć więcej niż jedną opcję w celu złożenia zakładu (np. Scorecast, gdzie wybiera się z jednego menu pierwszego strzelca a z drugiego dokładny wynik).

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Witam a mozna np podac w Nba ze dana druzyna wygra od 3-6pkt ?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Można

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
witam mam pytanko mój rywal z 3 ćwiartki Wachos podał typ
#1
18.01.2011 22:00
Piłka nożna Hiszpania Copa del Rey
Villareal - Sevilla
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.65

i mały szczegół ten mecz odbył się 12.01.2011 natomiast 18.01. gospodarzem była Sevilla czyli powinno byc Sevilla - Villareal czy typ wobec tego zostanie uznany za prawidłowy czy nie proszę o odpowiedź pozdro

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
witam,

jeżeli gram w I-szej ćwiartce, a przez pomyłkę podałem swój pierwszy typ (nietrafiony) w ćwiartce IV-tej, to typ liczymy jako ważny czy mam go powtórzyć ???


Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
mozna grac zaklady na zwyciestwo czyli zaklady outright?

np.
Biegi narciarskie - Wygra
Otepaa - Sprint - Styl klasyczny
Eirik Brandsdal @34

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Można

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Delfiedor, typ jest ok.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Podałem typ:
22 Sty 2011 16:00
Piłka nożna - Anglia - Npower Championship
Portsmouth v Leeds
Typ: Powyżej 2.5
Kurs: 1,72
ale zapomniałem dopisać do typu, że chodzi o "gole", choć każdy powinien wiedzieć smirk .Czy mam w takim razie uważać swój typ za dobry czy anulowany?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Originally Posted by Mihooo
Podałem typ:
22 Sty 2011 16:00
Piłka nożna - Anglia - Npower Championship
Portsmouth v Leeds
Typ: Powyżej 2.5
Kurs: 1,72
ale zapomniałem dopisać do typu, że chodzi o "gole", choć każdy powinien wiedzieć smirk .Czy mam w takim razie uważać swój typ za dobry czy anulowany?
Czy jest zwrot?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Over/under 2,5 to domyślnie gole jeśli chodzi o piłkę, tak więc typ jest ważny. To tak jak byś w koszu grał over/under np. 193,5. Każdy wie o co chodzi.

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
V. Williams - A. Petkovic krecz w 1 secie przy 0-1
jaj bet365 rozliczyl to spotkanie ?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
masz zwrot typ zastępczy

Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
nie wiem czy dobrze zrozumialem, podliczenie wyglada tak:

teoretycznie
1# 1,50
2# 1,50
3# 1,50
4# 1,50
5# 1,50

rozumiem, że moj końcowy wynik to będzie +50 ?

oczywscie to tylko teoretyczne "wyniki" smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
a regulamin czytałeś ? za nietrafiony typ masz -100j

Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
Originally Posted by bącki05
nie wiem czy dobrze zrozumialem, podliczenie wyglada tak:

teoretycznie
1# 1,50
2# 1,50
3# 1,50
4# 1,50
5# 1,50

rozumiem, że moj końcowy wynik to będzie +50 ?

oczywscie to tylko teoretyczne "wyniki" smile

przyjmuję że zielone to trafione reszta pudło

#1 -100
#2 +50
#3 -100
#4 -100
#5 -100

wynik -350

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
w przypadku gdy moj bilans bedzie ujemny a moj rywal nie poda ZADNEGO typu to rozumiem, ze i tak awansuje?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
w sensie ja awansuje* zeby nie bylo niejasnosci

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Tak tak awansujesz smile

Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1