|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
widze ze Jap i Usa planowo, nie ma to jak dobre wiesci z rana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
6997 Peru-Èína 7.65 1.02 10.11. 03:15 7294 Èesko-Thajsko 1.73 1.88 10.11. 03:45 6999 Srbsko-Kórea 1.6 2.06 10.11. 05:30 7291 Brazília-USA 1.37 2.62 10.11. 06:00 6998 Poµsko-Turecko 2.25 1.5 10.11. 07:45 7292 Holandsko-Nemecko 1.8 1.8 10.11. 08:15 7286 Japonsko-Rusko 2.7 1.35 10.11. 09:45 7293 Taliansko-Kuba 1.15 4.14 10.11. 10:30 na jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
no to jak dla mnie value na Serbie, Cesko, Polsko, Holandsko
co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Chinki powinny pójść 3-0 czyli jakiś under, no i Polska w plecy po raz kolejny..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Srbsko na pewno gram, zwyciezca gra o miejsca 5-8, Koreanki skoro z Polsko przegraly to tym bardziej z Srbsko :P, dzis z Japonsko kompletne dno Cesko to gralo w I fazie grupowej, teraz kiepa, Tajki dla mnie moga wygrac, no bet Nemecko lepiej tu mi sie prezentuje niz Holandsko, gralbym Nemecko jednak, maja przewage 19 malych pkt czyli nie moga przegrac wiecej niz -10 mniej wiecej i beda grac o miejsca 5-8, mysle ze NIemki wygraja bez kombinowania O Polkach to juz pisalem - Marcin Meller czeka, czy naszym sie bedzie chcialo jutro, powinno sie chciec bo wiecej pkt do rankingu ale ja juz zlamanego grosza na nie nie dam, no chyba ze na playboya w kiosku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
na szybko przed wyjsciem  6997 Peru-Èína 7.65 1.02 10.11. 03:15 0-37294 Èesko-Thajsko 1.73 1.88 10.11. 03:45 3-26999 Srbsko-Kórea 1.6 2.06 10.11. 05:30 3-17291 Brazília-USA 1.37 2.62 10.11. 06:00 3-06998 Poµsko-Turecko 2.25 1.5 10.11. 07:45 3-17292 Holandsko-Nemecko 1.8 1.8 10.11. 08:15 3-27286 Japonsko-Rusko 2.7 1.35 10.11. 09:45 1-37293 Taliansko-Kuba 1.15 4.14 10.11. 10:30 0-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
ten kurs na kube to pomylka nie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
a ja to sobie tak mysle nad zagraniem Amerykanek... Brazylijki boja sie Wloszek, ktore od drugiego seta meczu z Niemkami jakby sie rozpedzily... widzielismy juz jak kombinowali Brazylijczycy, czemu Panie mialyby byc lepsze? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Boubson co ty bredzisz ?  Odstaw to zioło  i witaj  Brazylijki są w grupie z Włoszkami i Amerykanki, w półfinale czekają Japonki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Giertyszek - ja tych Serbek nie ruszam... moze Koreanki dno dzisiaj, ale Serbia wcale nie lepiej... sety przegrane do 8 i 12... czy zdolaja sie podniesc? ponadto pamietajmy ze przegraly tez 0-3 z Turcja - widac ze nie sa w formie... jak dla mnie do gry tylko Polki +1,5 i Czeszki  i mozliwe ze sie skusze na Niemry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
ten kurs na kube to pomylka nie?  dlaczego? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
siema mlody  przeciez wiem ze sa z nimi w grupie... chodzi mi o cos takiego jak wyrzucenie z 4-ki  Brazylijki przegrywaja nieznacznie z USA (z moich wyliczen wynika ze moga przegrac nawet 30 pkt a i tak grupe wygraja)... bo jak Braylijki ograja USA to Wloszki wciaz maja realne szanse na polfinal... i wlasnie o to mi chodzi ze Brazylijki moga Wloszki wyrzucic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
co do Kuby - ja bym poczekal - jak sie Brazylijki podloza to Wloszkom ten mecz bedzie wisial bo i tak nie wyjda  i mozna cos tam pograc na Kubanki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Rosja również może odpuścić sobie mecz z Japonią i tak zajmą 1 miejsce w grupie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
małe pkt USA +62 małe pkt Włoszki +32
dużo musiałoby USA przegrać a Włoszki wysoko Kubę rozbić
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Rosja również może odpuścić sobie mecz z Japonią i tak zajmą 1 miejsce w grupie. tylko że Japonki już mają pewny awans
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
ten kurs na kube to pomylka nie?  dlaczego?  bo Kubanki to juz nie taki piach jak na początku, a Włoszki graja o polfinal, moze im sie cos zaciac w momencie kiedy nie bedzie szlo, u kobiet nawet jak idzie to sie moze zaciac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165 |
ten kurs na kube to pomylka nie?  dlaczego?  nawet jesli nie pomylka to przy tym kursie hani powinien byc + 2.5 na Cub za jakies 1.8 a to juz promocja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Rosja również może odpuścić sobie mecz z Japonią i tak zajmą 1 miejsce w grupie. tylko że Japonki już mają pewny awans ale mogą nieznacznie przegrać. Jak dla mnie niezły kurs na Serbki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|