Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
widze ze Jap i Usa planowo, nie ma to jak dobre wiesci z rana tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
6997 Peru-Èína 7.65 1.02 10.11. 03:15
7294 Èesko-Thajsko 1.73 1.88 10.11. 03:45
6999 Srbsko-Kórea 1.6 2.06 10.11. 05:30
7291 Brazília-USA 1.37 2.62 10.11. 06:00
6998 Poµsko-Turecko 2.25 1.5 10.11. 07:45
7292 Holandsko-Nemecko 1.8 1.8 10.11. 08:15
7286 Japonsko-Rusko 2.7 1.35 10.11. 09:45
7293 Taliansko-Kuba 1.15 4.14 10.11. 10:30

na jutro smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no to jak dla mnie value na Serbie, Cesko, Polsko, Holandsko

co wy na to?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Chinki powinny pójść 3-0 czyli jakiś under, no i Polska w plecy po raz kolejny..

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Srbsko na pewno gram, zwyciezca gra o miejsca 5-8, Koreanki skoro z Polsko przegraly to tym bardziej z Srbsko :P, dzis z Japonsko kompletne dno

Cesko to gralo w I fazie grupowej, teraz kiepa, Tajki dla mnie moga wygrac, no bet

Nemecko lepiej tu mi sie prezentuje niz Holandsko, gralbym Nemecko jednak, maja przewage 19 malych pkt czyli nie moga przegrac wiecej niz -10 mniej wiecej i beda grac o miejsca 5-8, mysle ze NIemki wygraja bez kombinowania

O Polkach to juz pisalem - Marcin Meller czeka, czy naszym sie bedzie chcialo jutro, powinno sie chciec bo wiecej pkt do rankingu ale ja juz zlamanego grosza na nie nie dam, no chyba ze na playboya w kiosku tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
na szybko przed wyjsciem tongue

6997 Peru-Èína 7.65 1.02 10.11. 03:15 0-3
7294 Èesko-Thajsko 1.73 1.88 10.11. 03:45 3-2
6999 Srbsko-Kórea 1.6 2.06 10.11. 05:30 3-1
7291 Brazília-USA 1.37 2.62 10.11. 06:00 3-0
6998 Poµsko-Turecko 2.25 1.5 10.11. 07:45 3-1
7292 Holandsko-Nemecko 1.8 1.8 10.11. 08:15 3-2
7286 Japonsko-Rusko 2.7 1.35 10.11. 09:45 1-3
7293 Taliansko-Kuba 1.15 4.14 10.11. 10:30 0-3

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
ten kurs na kube to pomylka nie? grin

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
2-3 mialo byc*

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
a ja to sobie tak mysle nad zagraniem Amerykanek... Brazylijki boja sie Wloszek, ktore od drugiego seta meczu z Niemkami jakby sie rozpedzily... widzielismy juz jak kombinowali Brazylijczycy, czemu Panie mialyby byc lepsze? smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Boubson co ty bredzisz ? smile Odstaw to zioło ooo

i witaj piwo

Brazylijki są w grupie z Włoszkami i Amerykanki, w półfinale czekają Japonki.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Giertyszek - ja tych Serbek nie ruszam... moze Koreanki dno dzisiaj, ale Serbia wcale nie lepiej... sety przegrane do 8 i 12... czy zdolaja sie podniesc? ponadto pamietajmy ze przegraly tez 0-3 z Turcja - widac ze nie sa w formie...

jak dla mnie do gry tylko Polki +1,5 i Czeszki grin

i mozliwe ze sie skusze na Niemry

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by Wojtas_
ten kurs na kube to pomylka nie? grin
dlaczego? smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
siema mlody piwo

przeciez wiem ze sa z nimi w grupie... chodzi mi o cos takiego jak wyrzucenie z 4-ki smile Brazylijki przegrywaja nieznacznie z USA (z moich wyliczen wynika ze moga przegrac nawet 30 pkt a i tak grupe wygraja)...

bo jak Braylijki ograja USA to Wloszki wciaz maja realne szanse na polfinal... i wlasnie o to mi chodzi ze Brazylijki moga Wloszki wyrzucic grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
co do Kuby - ja bym poczekal - jak sie Brazylijki podloza to Wloszkom ten mecz bedzie wisial bo i tak nie wyjda grin i mozna cos tam pograc na Kubanki

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Rosja również może odpuścić sobie mecz z Japonią i tak zajmą 1 miejsce w grupie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
małe pkt USA +62
małe pkt Włoszki +32

dużo musiałoby USA przegrać a Włoszki wysoko Kubę rozbić

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by Rafik 25
Rosja również może odpuścić sobie mecz z Japonią i tak zajmą 1 miejsce w grupie.
tylko że Japonki już mają pewny awans

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by Wojtas_
ten kurs na kube to pomylka nie? grin
dlaczego? smile

bo Kubanki to juz nie taki piach jak na początku, a Włoszki graja o polfinal, moze im sie cos zaciac w momencie kiedy nie bedzie szlo, u kobiet nawet jak idzie to sie moze zaciac grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by Wojtas_
ten kurs na kube to pomylka nie? grin
dlaczego? smile

nawet jesli nie pomylka to przy tym kursie hani powinien byc + 2.5 na Cub za jakies 1.8 a to juz promocja cool

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by Rafik 25
Rosja również może odpuścić sobie mecz z Japonią i tak zajmą 1 miejsce w grupie.
tylko że Japonki już mają pewny awans

ale mogą nieznacznie przegrać.

Jak dla mnie niezły kurs na Serbki.

Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, alfa, ANZELMO, rymoholik, betowiec, $-man, latajaca_holenderka, forty), 1,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,372
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1