|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Rosja również może odpuścić sobie mecz z Japonią i tak zajmą 1 miejsce w grupie. tylko że Japonki już mają pewny awans skoro Rosja 1 msc na bank to super okazja do walka ,rodziny moga zarobic na porazce bo kursy dobre Japonia nie odda meczu tam nikt nie mysli ,gospodynie, duzo ludzi na sali,doping ,beda grac na maxa jak to widzicie?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165 |
Jedno jest pewne jutro trzeba uwazac bo teraz juz matematyka sie klania kombinacje I oszczedzanie sil ( jak sie dobrze policzy to I die wyliczy) :Dale u mnie nez wielkiego szalenstwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Rosja również może odpuścić sobie mecz z Japonią i tak zajmą 1 miejsce w grupie. tylko że Japonki już mają pewny awans Ale to Rosja kombinuje a nie skośne. Nie warto tego ruszać chyba,że na live
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165 |
Rosja również może odpuścić sobie mecz z Japonią i tak zajmą 1 miejsce w grupie. tylko że Japonki już mają pewny awans skoro Rosja 1 msc na bank to super okazja do walka ,rodziny moga zarobic na porazce bo kursy dobre Japonia nie odda meczu tam nikt nie mysli ,gospodynie, duzo ludzi na sali,doping ,beda grac na maxa japonki wystarczy ze wystawia 2 sklad I moze byc duzo ludzi doping I walka na maxa I nikt i'm nie zarzuci ze nie chcialy u Ros podobnie jak to widzicie?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165 |
Pefka dnia to C.palace w pipe bo IDE na mecz a jak IDE to ONI nie wygraja . Narazie moj bilans 0/4/7 haha 1/X/2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165 |
Pefka dnia to C.palace w pipe bo IDE na mecz a jak IDE to ONI nie wygraja . Narazie moj bilans 0/4/7 haha 1/X/2 No I jeszcze z Chelsea I Mench.City w pucharach tez w dupsko  pobierac poki buki sie nie dowiedz ze ide bo kursy poleca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
jak jutro wygramy z Turcją ~9pkt to wskoczymy na 4 miejsce w grupie i gramy o miejsca 5-8  i najprawdopodobniej mecz z Niemkami albo Holenderkami o 7 miejsce, które z przebiegu całych mistrzostw byłoby ogromnym sukcesem
|
|
|
Link skopiowany do schowka