|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2010
Posty: 41 |
Co myślicie o meczu Bangor - TNS na wygraną gospodarzy? Pierwszy mecz przegrali aż 9:0 więc TNS może dać pograć jakimś młodzikom a kurs 2.25 całkiem ładny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,519 |
To co na dzis Tottenham?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Dzisiaj na spokojnie. Tottenham & Torino !  Trzeba przystopować w listopadzie z grą. Już od października nie widać zysków na horyzoncie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Dzisiaj na spokojnie. Tottenham & Torino !  Trzeba przystopować w listopadzie z grą. Już od października nie widać zysków na horyzoncie... dziś Sunderland brameczka  a w Stoke myślę o underku lub Stoke over 6.5 rogów lub B'ham under 4.5 rogów Pozdro  A w Championship ładnie Coventry DNB wygląda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jak jutro widzisz derby Manchesteru ?
@2,17 na DNB United chyba wartę parę dukatów...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Jak jutro widzisz derby Manchesteru ?
@2,17 na DNB United chyba wartę parę dukatów... muszę zobaczyć jak po dzisiejszym dniu tabela będzie wyglądać zerknąć na składy i co ciekawego mają do powiedzenia obydwaj szkoleniowcy o tym to jutro pogadamy zaraz podstawy to typów zacznę pisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
nie warty dziś kurs gry kogutów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
Malatya jechać po pierwszą bramke za 5.3 !!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 799
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 799 |
na dzis M"Borough izzi dwojeczka po kursie 2.60 :0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Przeglądam sobie wczorajsze wyniki i widzę cud w Lizbonie.  Jaki można było złapać najwyższy kurs na Guimares ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
a brameczke sunderlandu grasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Co myślicie o meczu Bangor - TNS na wygraną gospodarzy? Pierwszy mecz przegrali aż 9:0 więc TNS może dać pograć jakimś młodzikom a kurs 2.25 całkiem ładny. patrząc na 1 wynik Bangor odpuszcza puchar.. TNS ich pocisnie gram ich za 2.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Co myślicie o meczu Bangor - TNS na wygraną gospodarzy? Pierwszy mecz przegrali aż 9:0 więc TNS może dać pograć jakimś młodzikom a kurs 2.25 całkiem ładny. patrząc na 1 wynik Bangor odpuszcza puchar.. TNS ich pocisnie gram ich za 2.60 a jak dla mnie 1 po 2.3 dobra inwestycja  moze i puszczaja puchar ale po 0-9 dzisiaj przed wlasnymi fanatmi powinni zagrac pierwszy skladem , ponadto obnizono bilety wiec , kibice beda to i trzeba wygrac  a Tns w weekend ma mecz z Balla wiec pewnie odpocznie kilku kluczowych graczy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244 |
Co myślicie o meczu Bangor - TNS na wygraną gospodarzy? Pierwszy mecz przegrali aż 9:0 więc TNS może dać pograć jakimś młodzikom a kurs 2.25 całkiem ładny. patrząc na 1 wynik Bangor odpuszcza puchar.. TNS ich pocisnie gram ich za 2.60 a jak dla mnie 1 po 2.3 dobra inwestycja  moze i puszczaja puchar ale po 0-9 dzisiaj przed wlasnymi fanatmi powinni zagrac pierwszy skladem , ponadto obnizono bilety wiec , kibice beda to i trzeba wygrac  a Tns w weekend ma mecz z Balla wiec pewnie odpocznie kilku kluczowych graczy ... no i ponoc mecz Bangoru z Llaneli w lidze przelozony, takze chyba moga sobie pozwolic zagrac pierwszym skladem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,244 |
w ogole to ladne spadki na Dordrecht, bodajze z 2,6 na 2,15
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
w ogole to ladne spadki na Dordrecht, bodajze z 2,6 na 2,15 dokładnie z @3,17
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka