|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498 |
Dodig 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Gael moze byc zmeczony - wygral turniej w Lyonie bodajze, dwa tygodnie temu, teraz w Madrycie tez daleko zaszedl Stary zmien dilera, bo ten obecny wciska ci jakies gowno  Montpelier, Valencia... kraje sie zgadzaly  a poza tym to teraz co strone na quasi kolejna osoba bedzie blyszczec "stary zmien dilera"  przynajmniej nie napisałeś, że Gael szykuje się do wielkiego turnieju, który rusza 21.11 Ty po prostu jesteś słaby z geografii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
w sumie teraz skojarzylem ze Francuzi za pajacem to jakos za bardzo nie przepadaja... moze chce im na nosie zagrac, wziac wpisowe i nad Baltyk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Brown 8-6 w tie breaku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Gael moze byc zmeczony - wygral turniej w Lyonie bodajze, dwa tygodnie temu, teraz w Madrycie tez daleko zaszedl Stary zmien dilera, bo ten obecny wciska ci jakies gowno  Montpelier, Valencia... kraje sie zgadzaly  a poza tym to teraz co strone na quasi kolejna osoba bedzie blyszczec "stary zmien dilera"  przynajmniej nie napisałeś, że Gael szykuje się do wielkiego turnieju, który rusza 21.11 Ty po prostu jesteś słaby z geografii  o pardon, z geografii jestem geniusz bo polowa nie skojarzylaby ze Montpelier jest we Francji  wiedzialem ze wygral u siebie i powalczyl w Hiszpanii... a ze mi sie kraje popierdzielily.. na swoja obrone mam tyle ze Madryt zazwyczaj byl w koncowce sezonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
Monfils  Monfils jest lepszy od Davidenki i nikt mi nie powie ze nie opierdolil seta lub tez caly mecz.Kto oglada to widzi co sie dzieje.Masakraaaaaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
o pardon, z geografii jestem geniusz bo polowa nie skojarzylaby ze Montpelier jest we Francji  wiedzialem ze wygral u siebie i powalczyl w Hiszpanii... a ze mi sie kraje popierdzielily.. na swoja obrone mam tyle ze Madryt zazwyczaj byl w koncowce sezonu  To kraje czy miasta. Rzeczywiscie musisz byc slaby z geografii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
iti chciales blysnac lecz Cie uprzedzilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Brown 8-6 w tie breaku   chelki dobra sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Beckerowi wystarczy przebijać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Brown 8-6 w tie breaku  szkoda Popsil miał 5*-3  Vasek walcz w drugim, choć wątpie abyś coś ugrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Gael moze byc zmeczony - wygral turniej w Lyonie bodajze, dwa tygodnie temu, teraz w Madrycie tez daleko zaszedl Stary zmien dilera, bo ten obecny wciska ci jakies gowno  Montpelier, Valencia... kraje sie zgadzaly  a poza tym to teraz co strone na quasi kolejna osoba bedzie blyszczec "stary zmien dilera"  przynajmniej nie napisałeś, że Gael szykuje się do wielkiego turnieju, który rusza 21.11 Ty po prostu jesteś słaby z geografii  Turniej mistrzów , wielki turniej , każda nazwa dozwolona. Po prostu uspakajam niektórych , którzy popadają w głupotę śledząc forum i obstawiając pefkę serra. Nie widzę w tym meczu pewnego typu. Jak dla mnie , każde rozwiązanie w tym meczu jest możliwe. Sam obstawiałem francuza , ale jestem ostrożny co do szans francuza .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Żadna pefka.. poprostu value bet... a co będzie to się okaże ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
z tego co widze to Tomcio powinien jeszcze z jeden mecz wygrac by miec pewnosc ze wystapi w Londynie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
murzyniątko niewyspane? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jakbym tak zaczal mecz w DMTP na insane to bym kelnera [Nadal, Edberg czy obojetnie kto] pojechal tak 6-1 6-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ale Becker biega, szok...
jak Monfils go serwisem nie znokautuje to bedzie ciezko
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Dziwnie opisujecie francuza! Tylu rasistów?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|