|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
witam
chcialbym sie dowiedziec czy betfair ma wersje WAPowa ?
i u jakich bukow oprocz baw tez da sie obstawiac przez komorke
z gory dzieki i prosze o adresy wapowskie tych bukow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
jak sie nie myle to Gamebookers też ma taką możliwość wap.gamebookers.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
a działa wam ich WAP, bo mi nie ;/ ?? Zawsze mi wyskakuje: "brama nie odpowiada" ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
a działa wam ich WAP, bo mi nie ;/ ?? Zawsze mi wyskakuje: "brama nie odpowiada" ;/ Tak samo za kazdym razem mi wyskakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> chodz probowałem juz mase razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
a działa wam ich WAP, bo mi nie ;/ ?? Zawsze mi wyskakuje: "brama nie odpowiada" ;/ Tak samo za kazdym razem mi wyskakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> chodz probowałem juz mase razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a najlepsze, że za każdą próbę płacimy jak za 10kb pobranych danych ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
mi wap gb zawsze dziala
jest jeszcze wap.betandwin.com mozna stawiac komba do 5 zdarzen i live
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
mi wap gb zawsze dziala
jest jeszcze wap.betandwin.com mozna stawiac komba do 5 zdarzen i live wap baw jest zajebisty jak cała oferta baw, ale ja mówię tylko o expie, że ich wap nie dxiała...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478 |
Zalezy od przegladarki w Twoim telefonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
Zalezy od przegladarki w Twoim telefonie hmm... tylko ze ja już wszystkie mozliwe konfiguracje przegladarki wprowadziłem i wszystko inne dziala tylko nie stronke expekta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55 |
ostatnio zaczął działać mobile.unibet.com ale narazie uruchomiony tylko dla uzytkowników szwedzkich i nie wiadomo kiedy rozszerzą na Polske
|
|
|
Link skopiowany do schowka