|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
jestem "szczesliwym: posiadaczem ipaqa 6515 ale powiem szczerze ze jestem troche tym urzadzeniem zawiedziony szczegolnie jesli chodzi o przegladanie stron internetowych, glownie bukmacherskich
Wiem ze palmtoop to nie taka dobra rozdzielczosc ale wiekszosc stron nie sposob normalnie ogladac
i stad moje pytanie czy ktos wie czy jest jakas lepsza przegladarka od explorera do palmotopow? a moze znacie jeszcze jakies inne oprogramowannia wspomagajace?
z gory dzieki
P.S. a moze jest jakis spec od palmopikow to chetnie bym zaczerpnal kilka porad.... zrewaznuje sie dobrym typem
pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka