|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 524 |
Jose, a Slavia - Banik over, jak myslisz postrzelaja sobie:) dołozyłbym do Twojej Fortuny  25th Jul 10 Czech Republic - Gambrinus League Ostrava : Slavia Prague 1:1 29th Mar 10 Czech Republic - Gambrinus League Ostrava : Slavia Prague 3:1 21st Sep 09 Czech Republic - Gambrinus League Slavia Prague : Ostrava 3:1 01st Sep 08 Czech Republic - Gambrinus League Ostrava : Slavia Prague 2:3
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2007
Posty: 572 |
to pojdzie chyba dubel overowy Fortuna i Slavia  niech wala bramy !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Ja na dzisiaj znów 2z3. Same Niemieckie ligi, zagrałem jeszcze over 2,5 Fortuna w singlu. 12/11/2010 Fortuna Dusseldorf v Oberhausen (Suma goli) Powyżej 2.5 2.15 Brak Odbędzie się 2 12/11/2010 Wilhelmshaven v Chemnitzer (Suma goli) Powyżej 2.5 1.72 Brak Odbędzie się 3 12/11/2010 TSV 1860 Munchen II v Karlsruher SC II (Suma goli) Powyżej 2.5 1.70 Brak Odbędzie się Boksujemy !!!  dobrze robisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Witam ... w Katarze ładnie ,ładnie jeszcze jedną poproszę ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
mi dziś wychodzi X w szlagierze. Analizuje z każdej strony i to samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
mi dziś wychodzi X w szlagierze. Analizuje z każdej strony i to samo  mam to samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
mi dziś wychodzi X w szlagierze. Analizuje z każdej strony i to samo  mam to samo  no to stawiać ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
mi dziś wychodzi X w szlagierze. Analizuje z każdej strony i to samo  mam to samo  no to stawiać ... mi jako kibicowi Legii wydaje się,że jednak Wisła u siebie ugra komplet,w Krakowie zawsze się nam ciężko grało.Fakt,że Wisła gra słabiutko ostatnio,ale zawodnicy na Legię się zawsze zepną,myślę,że 1-0 może się zakończyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a mi się wydaje, że dwójkę do zera odprawi Legia frajera  Borysiuk dziś urwie z dystansu jak nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
a mi się wydaje, że dwójkę do zera odprawi Legia frajera  Borysiuk dziś urwie z dystansu jak nic  też chciałbym być takim optymistą,ale będzie bardzo ciężko o ten jeden punkt nawet dzisiaj.Jak dla mnie punkcik będzie super zdobyczą,bo w tabeli dzięki ostatnim 4 spotkaniom nareszcie wygląda zacnie:).Niech Lech i Wisła się martwi co teraz,bo Jaga z całym szacunkiem mistrza nie ugra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
no jak nie Jaga to tylko Legia, Lechia lub Polonia ma chyba szansę. Reszta albo za słaba, albo za dużo punktów straciła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Dzisiaj taki fajny meczyk, z drugiej strony vódka za mną chodzi od rana.  I co teraz... pójdę na gorzoł to rano będę stękał, a mecz może być nudny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
witam wszystkich  Młody dzisiaj Wisełka  a na teraz Fortuna Dusseldorf po 7 rożnych (jako pierwsza) @2,75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
a mi się wydaje, że dwójkę do zera odprawi Legia frajera  Borysiuk dziś urwie z dystansu jak nic  Sam w to nie wierzysz  Wisełka 2:0 lub wyżej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
a mi się wydaje, że dwójkę do zera odprawi Legia frajera  Borysiuk dziś urwie z dystansu jak nic  postawilem w konkursie, ze Radovic strzeli w 62 minucie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
weź wódkę i wpadaj do mnie  połączymy przyjemne z przyjemniejszym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Dzisiaj taki fajny meczyk, z drugiej strony vódka za mną chodzi od rana.  I co teraz... pójdę na gorzoł to rano będę stękał, a mecz może być nudny... spodziewam się ,że właśnie spotkanie będzie nudne tak jak tamte z poprzedniego roku w Sosnowcu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
witam wszystkich  Młody dzisiaj Wisełka  a na teraz Fortuna Dusseldorf po 7 rożnych (jako pierwsza) @2,75  Witaj  Dzieki za esy  zle prawisz dzis w nocy Detroit 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
weź wódkę i wpadaj do mnie  połączymy przyjemne z przyjemniejszym  młody gdybyś mieszkał bliżej to się melduje u Ciebie. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|