Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 24 1 2 3 4 5 23 24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
[Linked Image]

Jakies typy na dziejsza walke ? smile obaj ciete jezyki.. mysle czy nie sprobowac jakiegos overa na rundy.. a znawcy tematu jak to dzis widza ? smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Wyjdzie Lennox i poskłada obu wink

Nie będę pewnie oryginalny - Haye do 7 rundy kończy. Znakomicie przygotowany, szybki, mocny. Szkoda, że do żadnego Kliczki nie chce wyjść.


Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
taka miernota jak Harrison walcząca o pas wba - żałosne

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Mozna gdzies dzis Haye obejrzec? wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by termii
Mozna gdzies dzis Haye obejrzec? wink

polsat sport

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Czyli nigdzie :p, odkad zabrali Polsat sport z Vectry wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Na którą planowana jest walka Halla ?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
danny green - bj flores
1.22 - 4.0

ostatnie lata kariery austalijskiego pozera to obijanie przeciętniaków, a to co sie dzialo ostatnio to juz wogóle kabaret
najpierw szybki nokaut na dziedku-legendzie RJJ a potem nokaut briggsa po ciosie którego nie było laugh - i te ostatnie walki zapewne tak wywidnowały go mocno u buków
w normalnych warunkach zapewne mielibysmy cos 1.45 - 2.6

sprobowac floresa mozna
bj flores 0.5-1/10



Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
[Linked Image]

W pierwszej walce werdykt mocno kontrowersyjny, więc rewanż był tylko kwestią czasu. Rok temu Paul chyba nie docenił rywala, moim zdaniem teraz wyjdzie dużo bardziej skoncentrowany i lepiej przygotowany. Zapowiada się znakomita walka i wygrana Punishera ;]

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
no i nokaut roku za nami
szkoda williamsa, pewnie sie juz nie pozbiera

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
15-17 sekunda ! Coś tu nie gra wink



The British Boxing Board of Control postanowiła wezwać na przesłuchanie mistrza WBA w wadze ciężkiej Davida Haye oraz jego niedawnego rywala Audleya Harrisona w celu wyjaśnienia tego co stało się podczas walki obu pięściarzy. BBBoC chce, aby obaj pięściarze stanęli przed komisją i wyjaśnili to co, działo się w czasie ich walki. Haye będzie musiał wytłumaczyć się ze sprawy zakładu bukmacherskiego. Pięściarz postawił na swoje zwycięstwo w 3 rundzie duże pieniądze i co ciekawe wygrał dość duża ilość pieniędzy, ponieważ walka zakończyła się dokładnie w 3 starciu. Harrison będzie musiał wyjaśnić przyczyny swojej pasywnej postawy podczas walki.

Posiedzenie komisji odbędzie się 8 grudnia. Dookoła tej walki pojawiło się wiele niejasności, ponieważ po analizie walki okazało się, że kilka sekund przed nokautem Haye powiedział coś do swojego rywala. Z Analizy wynika, że mogły to być słowa 'Teraz' sugerujące Harrisonowi, że za moment ma zostać znokautowany.

"Część pieniędzy dla Audleya została już wypłacona, jednak grupa Hayemaker została powiadomiona, że do wyjaśnienia sprawy nie powinna wypłacać pozostałej części wynagrodzenia." - powiedział szef BBBoC.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
"Khanów dwóch."

Wąski dzwoń ty mnie do tego zagranicznego bukmachera, jak mu tam było...

Unibeta? Betfeira?

No właśnie, i niech on, ten bukmacher mnie postawie taki kupon:

Amir Khan - Marcos Maidana 1 (1.3)
Victor Ortiz - Lamont Peterson 1 (1.3)
ako ~1.6

stake 4/10

Szklany Khan po przypadkowej porażce 2 lata temu ewoluuje w kierunku bardzo taktycznego zawodnika pod wodzą perfekcjonisty cynika Fredie Roacha. Zadnego wdawania sie wbijatyki tylko korzystanie z punktowanie rywala z dystansu.
I zeby wygrac to wlasnie bedzie musiał: jabować Maidane, nie wdając sie w zadne wymiany ani szarpaniny - na co juz Roach nie pozwoli. I jesli wykorzysta ten plan taktyczny walka skonczy sie jednostronnie i bez historii jak ostatnio Froch - Abraham.

Victor Ortiz to praktycznie kopia stylowa Khana - dobry technik. Co lepsze 2 lata temu rowniez durnowata porazka bo zamiast wyboksować Maidane zaczął sie z nim bić i przegrał. I tu znowu poszła ewolucja w strone mądrego taktycznego boksu.



PIOMIL dobry plan?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Oj słabe te kursy na Khana. Z pewnością spróbuje Maidane, jak trafi czysto Brytyjczyka to mamy po walce.

"- Ludzie wciąż mówią o sile Maidany. Ja też potrafię mocno uderzyć. Myślę, że jestem jednym z najsilniejszych puncherów w tej dywizji. Wszyscy skupiają się na moich umiejętnościach, ale ja też mogę być królem nokautu. Ciężko pracowałem z Alexem Arizą nad poprawą siły ciosu. W sobotę udowodnię, że umiem nokautować - zapowiada 24-letni Brytyjczyk."

Trzymam za słowo aplauz

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
no kursy mocno lecą, wczoraj sprawdzalem i bylo 1.30, 1.35 , teraz juz ~1.25, 1.3

nie wierze tez ze khan bedzie chcial go znokautowac, traktuje to jako marketingowe pieprzenie,
nakreci na siebie tylko przez to bata i przegra
khan ma szklane i wiedzą to wszyscy a juz najbardziej taki sprytny cynik jak Roach on juz mu nie da walczyc tak jak bedzie lezalo przeciwnikowi

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Kliczke mozna dodac do Khana na podwyzszenie kursu @1.1 wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by termii
Kliczke mozna dodac do Khana na podwyzszenie kursu @1.1 wink
walka odwołana

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
a bedzie walka Khana na oowartym Polsacie?, bo w programie widze tylko na polsacie sport

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
czesc co sadzicie o walce Huck M.-Lebedev D ? mam pytanie bo jakos tych panow nie kojarze ...

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Huck niemiecki bokser bosniackiego pochodzenia przegrał np z Cunninghamem przez podanie w ostatniej rundzie a ostatnio walki to
z Ola Afolabim wygrana na punkty jednoglosnie i Briana Minto wygrał z nim przez techniczny nokaut gdzie Minto byl liczony dwukrotnie w 3 i 5 rundzie.

Lebedev-wygral chyba w tamtym roku z Enzo Macarinelim.

Ja bym stawiał na Lebiedieva

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
jak hukić zawalczy w swoim naturalnym stylu czyli cepowanie jak pijany kawaler na weselu to mu lebedev może zrobić spektakularne mordobicie

jesli sprobuje punktowac z dystansu jak Froch ostatnio to moze to wygrac, a nawet jak nie to przynajmniej przetrwa do końca a tam już Sauderland mu wydrukuje wynik smile

inna sprawa że punktopwanie z dystnasu to kompletnie nie styl hukicia, ale popytałem sie ludzi co to jego wszystkie walki od paru lat widzieli i twierdzą że ze 2 razy go tak walczącego widzieli



Strona 3 z 24 1 2 3 4 5 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników ($-man, forty, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, Lukasz111, rafal08), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1