|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
jeszcze jeden  w Bukareszcie @2,1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Higuain 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wkurza takie cos ze wczoraj sedzia popelnil przynajmniej o 3 decyzje wiecej korzystne dla barcelony a dzisiaj nie uznaje prawidlowego gola dla realu i chyba w dwoch innych sytuacjach tez dal spalone ktorych raczej nie bylo. mogliby dac sprawiedliwie rywalizowac a nie jednym pomagac a drugim przeszkadzac qrwa juz nie przasadzaj wczoraj Villareal gral pieknie zasluzyl na remis czy win 5 minut grali w 1 polowie i koniec bylo zespolu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
a teraz Gijon powinni prowadzic, ale cyrk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
real walka tam trzeba bylo skontrowac na te 1x gijonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
wkurza takie cos ze wczoraj sedzia popelnil przynajmniej o 3 decyzje wiecej korzystne dla barcelony a dzisiaj nie uznaje prawidlowego gola dla realu i chyba w dwoch innych sytuacjach tez dal spalone ktorych raczej nie bylo. mogliby dac sprawiedliwie rywalizowac a nie jednym pomagac a drugim przeszkadzac padłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
trzeba bylo mowic 10 minut temu jak wyplacalem kase na konto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446 |
wkurza takie cos ze wczoraj sedzia popelnil przynajmniej o 3 decyzje wiecej korzystne dla barcelony a dzisiaj nie uznaje prawidlowego gola dla realu i chyba w dwoch innych sytuacjach tez dal spalone ktorych raczej nie bylo. mogliby dac sprawiedliwie rywalizowac a nie jednym pomagac a drugim przeszkadzac padłem  proste HUGE LOL looooooooooooooool
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
szkoda Pablo fajny kwit
jak strzela do 80 min gola to kto wie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
wkurza takie cos ze wczoraj sedzia popelnil przynajmniej o 3 decyzje wiecej korzystne dla barcelony a dzisiaj nie uznaje prawidlowego gola dla realu i chyba w dwoch innych sytuacjach tez dal spalone ktorych raczej nie bylo. mogliby dac sprawiedliwie rywalizowac a nie jednym pomagac a drugim przeszkadzac qrwa juz nie przasadzaj wczoraj Villareal gral pieknie zasluzyl na remis czy win 5 minut grali w 1 polowie i koniec bylo zespolu taa tylko po co dawali spalone w akcjach villareal jak ich nie bylo? no i powinien dac czerwona dla maxwella. a juz o golu messiego ze spalonego nie wspominajac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Ronaldo strzel cos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
podziękowania dla Młodego za typ na Gijon - zielono 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285 |
wczoraj ktoś tu napisal , że Gijon to jedna z lepiej ułożonych drużyn w lidze hiszpanskiej i chyba coś w tym jest że real ma takie problemy, jakoś ostatnio denerwuje mnie ronaldo i jego zachowanie, gwiazda , ale czy musi byc taki arogancki?? i dlatego barcelona:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
wkurza takie cos ze wczoraj sedzia popelnil przynajmniej o 3 decyzje wiecej korzystne dla barcelony a dzisiaj nie uznaje prawidlowego gola dla realu i chyba w dwoch innych sytuacjach tez dal spalone ktorych raczej nie bylo. mogliby dac sprawiedliwie rywalizowac a nie jednym pomagac a drugim przeszkadzac padłem  proste HUGE LOL looooooooooooooool Gawarisz pa ruski?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wczoraj ktoś tu napisal , że Gijon to jedna z lepiej ułożonych drużyn w lidze hiszpanskiej i chyba coś w tym jest że real ma takie problemy, jakoś ostatnio denerwuje mnie ronaldo i jego zachowanie, gwiazda , ale czy musi byc taki arogancki?? i dlatego barcelona:) nie ktos tylko pan mlody gniewny
|
|
|
Link skopiowany do schowka