Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 31 1 2 20 21 22 23 24 30 31
craax #4237712 16/11/2010 23:11
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by craax
masz na priv przepis na cytrynowke, porterowka Cie interesuje ? takie bardziej pod kobiete, troche slodkie ale smakowo wysmienite smile


wóda z ciemnym piwem?
też możesz mi rzucić przepis na oba.

Bonus: Unibet
anfa_ #4237715 16/11/2010 23:13
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Gaba,koncz meczyk boks

anfa_ #4237717 16/11/2010 23:13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
jak nie chcesz bana, to rzuć przepisem na porterówkę tutaj tongue kiedyś mi tłumaczyli, ale młody byłem i wtedy mało piłem tongue

Gaske #4237719 16/11/2010 23:14
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
Originally Posted by Kerogh
Gaba,koncz meczyk boks


Co na dzisiaj nadaje sie do gry? smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Panowie czy jest w bet365 mozliwość wyswietlic wszystkie dostepne mecze tylko na dzis ze wszystkich dyscyplin?

anfa_ #4237723 16/11/2010 23:17
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Anfalast
Originally Posted by craax
masz na priv przepis na cytrynowke, porterowka Cie interesuje ? takie bardziej pod kobiete, troche slodkie ale smakowo wysmienite smile


wóda z ciemnym piwem?
też możesz mi rzucić przepis na oba.
Ja bym prosił na cytrynówkę wink

Dzieki z góry.

Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Originally Posted by pawel89
Originally Posted by Kerogh
Gaba,koncz meczyk boks


Co na dzisiaj nadaje sie do gry? smile

skugor berlocq riba hidalgo monroe delic paleta wzboru fischer

Zohan #4237728 16/11/2010 23:18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
kazdy kto chcial ma wyslane na priv smile

/dzienki

Last edited by Ci±gutka; 16/11/2010 23:21.
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pavlovic ;/

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Stado bawołów posuwa się tak szybko, jak najwolniejszy osobnik ze stada. W przypadku polowania na stado to właśnie najwolniejsi i najsłabsi zostają wybici najszybciej. Ta naturalna selekcja jest w gruncie rzeczy pozytywna dla stada, bo pozwala na polepszenie zdrowia i szybkości ogółu poprzez regularne eliminacje najsłabszych członków. Mniej więcej w taki sam sposób, mózg ludzki jest tak szybki, jak najwolniejsza jego komórka. Nadmierne spożycie alkoholu - jak wszyscy wiedza - niszczy neurony, ale w pierwszym rzędzie te najsłabsze i najwolniejsze. Tak wiec regularne spożycie alkoholu pozwala, poprzez eliminacje szarych komórek, na uczynienie z mózgu szybciej i sprawniej działającego narzędzia. Rezultaty tego bardzo poważnego studium epistemologicznego utwierdzają związek pomiędzy weekendowym popijaniem i wydajnością w pracy. Tłumaczy to jednocześnie dlaczego, kilka lat po studiach i po założeniu rodziny, większość inżynierów nie może konkurować ze świeżo dyplomowanymi kolegami, jeśli chodzi o osiągnięcia w pracy.

tak dla przypomnienia, ale przecież skleroza obce zjawisko ;]

mura #4237738 16/11/2010 23:30
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ciekawy tekst, ale nie zrozumiałem końcówki smile Od momentu tłumaczy to jednocześnie dlaczego, mi nie tłumaczy frown

mura #4237739 16/11/2010 23:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 94
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 94
walka OSWALD!! przed chwilaza 3.65 poszedl

craax #4237740 16/11/2010 23:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Originally Posted by craax
masz na priv przepis na cytrynowke, porterowka Cie interesuje ? takie bardziej pod kobiete, troche slodkie ale smakowo wysmienite smile
ostatnio przy wizycie u brata i jego narzeczonej konsumowałem taki oto drin: blue curaco + sok pomarańczowy + wódka. Napewno swojej kobietce sprezentuje go przy najbliższej okazji grin

mura #4237741 16/11/2010 23:31
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
1987700 Gabashvili T. - Bautista-Agut R. (Kto wygra 2-go seta?) 1 4,50 16-11-10 13:30

toast




Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by młody gniewny
ciekawy tekst, ale nie zrozumiałem końcówki smile Od momentu tłumaczy to jednocześnie dlaczego, mi nie tłumaczy frown

skończysz studia - zrozumiesz ooo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by pawel89
Originally Posted by Kerogh
Gaba,koncz meczyk boks


Co na dzisiaj nadaje sie do gry? smile

ja na dzisiaj mam Albe w kosza i w tenisa Mannarino,ward,martin i heidera mozna dorzucic.

Gaba gsm 6-3 7-6(10) smile
dobrze sie bawil w meczu, przy 8-8 w TB drajw z 3/4 kortu i stop-volley z polowy.

mura #4237744 16/11/2010 23:33
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
no to jeszcze trochę czasu smile

Geremi #4237746 16/11/2010 23:35
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Geremi
Originally Posted by craax
masz na priv przepis na cytrynowke, porterowka Cie interesuje ? takie bardziej pod kobiete, troche slodkie ale smakowo wysmienite smile
ostatnio przy wizycie u brata i jego narzeczonej konsumowałem taki oto drin: blue curaco + sok pomarańczowy + wódka. Napewno swojej kobietce sprezentuje go przy najbliższej okazji grin

fajnie wygląda jak już z Ciebie wychodzi laugh

Gaske #4237747 16/11/2010 23:35
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
Originally Posted by Kerogh
Originally Posted by pawel89
Originally Posted by Kerogh
Gaba,koncz meczyk boks


Co na dzisiaj nadaje sie do gry? smile

ja na dzisiaj mam Albe w kosza i w tenisa Mannarino,ward,martin i heidera mozna dorzucic.

Gaba gsm 6-3 7-6(10) smile
dobrze sie bawil w meczu, przy 8-8 w TB drajw z 3/4 kortu i stop-volley z polowy.

Alba wiem czemu, bylem na meczu Anwilu z Zastalem u siebie w ZG i widzialem jak graja, a reszta z tenisa? Jakies uzasadnienie ? Mannarino o ile dobrze pamietam postraszyl Isnera a reszta?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by młody gniewny
ciekawy tekst, ale nie zrozumiałem końcówki smile Od momentu tłumaczy to jednocześnie dlaczego, mi nie tłumaczy frown

bo stajesz się zblazowanym lapsem, co już nie pije na umór, a kiedy trzeba się spiąć, wydajność pracy automatem pod sufit wskakuje grin

taki z tego morał.

Strona 22 z 31 1 2 20 21 22 23 24 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, poozon), 2,953 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,409
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1