Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#42392 19/04/2003 00:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gram od kilu miesiecy u naszych bukow. Jestem srednio zadowolony i z tego powodu poszukuje innych bukow. Widzialem ze maja w swojej ofercie handicapy azjatyckie. Jak ktos tam gra prosze mi odpowiedziec jak to jest z wplatami z wyplatami - ile to kosztowac mnie bedzie. Przepraszam za nowy temat moderatorow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#42393 19/04/2003 01:22
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Z nich też będziesz "srednio zadowolony".

#42394 19/04/2003 05:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A to dlaczego!!!! Może maja podatki jakies.

#42395 19/04/2003 05:30
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
podatków nie mają ale mają fatalne kursy i do tego duże marże np. dzisiaj patrzylem a tam handicap azjatycki 1.6 - 2.1 - co to ma byc??

#42396 19/04/2003 11:07
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
Na poczatek polecam gamebookers jesli zaczynasz dopiero przygode z internetowymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co do wad to szybko zdejmuja mecze lub to co ma wejsc to tego nie wystawia.

#42397 20/04/2003 06:39
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Interwetten ma bardzo szeroką ofertę jeśli chodzi o piłkę nożną, zaś kursy konkurencyjne podług innych bukmacherów. Jedyną wadą może być 3% prowizji od depozytu kartą (przy większych kwotach). Wypłaty od 300$ gratis. Przelew dostawałem średnio 4-5 dni po zleceniu wypłaty. Wiarygodny buk i ciekawa oferta.

#42398 20/04/2003 15:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzieki Stivi. A do 300$ jaka jest prowizja może ktos wie.

#42399 20/04/2003 16:22
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Nie zgodziłbym się, ze kursy ma "konkurencyjne podług konkurencji". Ma standardowo bardzo duże marże i jako austriacki book odlicza podatek, który już jest wkalkulowany w kursy, stąd tak tragicznie niskie. Czy wiarygodny? Wątpliwe -- zdarzało mu się nawet anulować zakłady po zakończeniu zawdów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Co do depozytów, to te powyżej $300 są darmowe (przynajmniej przez Bank Transfer). Ciekawe, że mozna też wysłać pieniądze gotówką w kopercie (podobnie było kiedyś w Intertops, gdy jeszcze rezydowali w Austrii). A wypłaty powyżej $300 są darmowe, te poniżej również, jeśli się posiada konto w banku, który nie pobiera prowizji za przelewy z zagranicy (np. mBank). Podejrzewam, że w ostateczności wyślą drobną sumę listem poleconym. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, aker), 1,588 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,831
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1