Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Terry Butcher
Witam. Zakupilem telefon HTC Desire, ale bez j.polskiego. Czy istnieje jakas mozliwosc 'spolszczenia' tego telefonu ?

http://www.androlib.com/android.application.jp-co-c_lis-ccl-morelocale-qnpC.aspx

Jeżeli nie zadziała pozostaje

http://www.cyanogenmod.com/

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Artur, a ten plik ponoć rozwiazuje problem PL

http://www.fileserve.com/file/Gz43uxa

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Dzieki Michal piwo - sciagam i mam nadzieje, ze zadziala

Ten HTC to dla mnie prawdziwy kosmos - dosc powiedziec, ze na mojej ostatniej Nokii wyswietla sie 01.01.2004 jako data poczatkowa. grin


Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Panowie, pytanko, musze wymienic komorke, a jestem totalnie poza tematem od dluzszego czasu. Co potrzebuje? Ma to dzwonic, ma pisac sprawnie- odpadaja jakies mikroskopijne klawisze, chodzi o to, zeby mozna bylo pisac szybko i klawa nie byla dotykowa; no i podstawa mam miec mozliwosc przyjemnego korzystania z neta, b365 ma smigac cud miood wink No i generalnie zeby byl w miare szybki, a nie zamulony jak moja Nokia n73. Cena to sprawa drugorzedna, co polecacie?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Originally Posted by codi
Panowie, pytanko, musze wymienic komorke, a jestem totalnie poza tematem od dluzszego czasu. Co potrzebuje? Ma to dzwonic, ma pisac sprawnie- odpadaja jakies mikroskopijne klawisze, chodzi o to, zeby mozna bylo pisac szybko i klawa nie byla dotykowa; no i podstawa mam miec mozliwosc przyjemnego korzystania z neta, b365 ma smigac cud miood wink No i generalnie zeby byl w miare szybki, a nie zamulony jak moja Nokia n73. Cena to sprawa drugorzedna, co polecacie?

nieskromnie polecę Samsunga Wave. Sam aktualnie posiadam i sprawuje się bardzo dobrze.

http://allegro.pl/samsung-s8500-wave-bez-locka-24m-gw-i1296796622.html

Do piątku cena wynosi 949,00

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Teraz na topie jest Android, więc polecam Samsunga Galaxy S - pełen wypas.

Co do Wave'a to on chodzi na Badzie, a ten system operacyjny jest jeszcze daleko w tyle za czołówką, więc nie ma co się w to pakować na razie smile

Natomiast bez klawiatury dotykowej to chyba musisz w muzeum poszukać...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Może warto poczekać do grudnia bo niedługo wejdzie MeeGo i on będzie na topie smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
MeeGo to jeszcze długo nie będzie na topie, wątpie czy kiedykolwiek będzie wink

Jeśli na coś czekać, to na Windows Phone 7. Ostatnio dopadłem HTC z WP7 i na pierwszy rzut oka system wygląda zajebiście. Wszystko się ładnie animuje, płynnie chodzi, całkiem nowy koncept jak na Microsoft jeśli chodzi o UI.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Tutaj się nie zgodzę, moim zdaniem MeeGo to będzie hit, umowe z Nokia podpisali m.in: BMW, Acer, Novell, PixArt it więcej tutaj: http://www.mee-go.pl/Watek-MeeGo-zyskuje-zaufanie-rynku

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Sony Ericsson Hazel

ktos mial stycznosc? jakies opinie?

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
http://allegro.pl/samsung-i5700-galaxy-spica-pendrive-4gb-krakow-i1299753099.html

cały czas do sprzedania smile możemy się umówić na jakieś -30zł rabaciku wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Krystian
Sony Ericsson Hazel

ktos mial stycznosc? jakies opinie?
http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1670 O ile uda Ci się odsiać debilne komentarze...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
dzieki

chyba ze ktos poleca cos innego? (musi miec wifi i byc rozsuwany)

za tą cene SE Hazel wydaje sie byc bardzo fajny ;>

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
witam, mam nowy telefon (SE)

formatowac baterie/nie formatowac?

jesli tak to jak?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Formować, nie formatowac to raz.
A dwa, ze w nowych telefonach sa inne rodzaje baterii niz dawniej.
Obecnie nie trzeba formowac baterii, ba wrecz wskazane jest nie dopuszczac do calkowitego rozladowania.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Panowie, który telefon moglibyście polecić. Sony Ericsoon Xperia X10 czy Sony Ericsoon Vivaz. Jestem prawie przekonany do pierwszego modelu ale troszke odstrasza mnie wielkość. Jak ktoś ma coś takiego to chętnie się dowiem czy można się do tego przyzwyczaić czy bardzo "przeszkadza"

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Skorpion wiem, ze nie o to pytasz ale chyba najlepsza stronka do telefonow, tam tez masz opinie (anglojezyczne oczywiscie), moze Ci cos pomoze wink

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3022&idPhone2=2964

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
dzięki coś tam poczytam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Skorpion BB
Panowie, który telefon moglibyście polecić. Sony Ericsoon Xperia X10

Wlasnie szukam telefonu i PRAWIE zdecydowalem sie na ten model. Na dniach wyszla aktualizacja Androida 2.1(Nagrywanie filmikow w 720p) zoptymalizowanie systemu i wiele innych ulepszen. , wiec nie jest zle. Tylko brak multitoucha. Wyczytalem bedzie upgrade ale dopiero w I kwartale 2011r. Cena 1300zl. Jednak chyba wart tej ceny. Jak typy siadaja lepiej wziac fona niz wtopic po chwili wink

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Panowie, szukam dosyć pilnie jakiegoś telefonu do neta (betfair).

Znajde coś lepszego za 6 stówek niż HTC Hero ?

Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,308 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1