|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
REAL JESZCZE JEDEN...
ale trzeba przyznac, ze karny to z dupy sedzia wyciagnal o co sie DiMaria przewrocil? przeciez nie o powietrze przewrocil ? zrobil nura i tyle... dla mnie nie bylo karniaka ta jasne. a te wystawiona noge obroncy to mial pewnie przeleciec? to byla przeszkoda, ktora mial Di Maria przeskoczyc 44444444-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
444444444444 CR9
jazdaaaaaaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Craax, Kraków to ostatni bastion zaścianku ? what ?  tak z ciekawości pytam do twoich poglądów na temat tego kto wygląda na geja, a kto nie  jestem zajebiscie nietolerancyjny, nienawidze zmanierowanych facetow przesadnie dbajacych o swoj wyglad ( czesto bardziej niz ich kobiety ), nienawidze gejow ( czesto chodze na demonstracje ) i wszystko co podobne z nimi kojarzy mi sie z pedalstwem i pustymi blaznami krecacymi laski w bialych kozakach i miniowkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
REAL 4444444444444  izzzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
ale przyjebal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
To Czakirze Nadalowi fallus już się znudził ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
To Czakirze Nadalowi fallus już się znudził ? moze Czakira sie wezmie za Beniteza zeby Inter zaczal lepiej grac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
a wracajac do meczu, Almeria to ci co nie potrafili strzelic gola grajacym przez 30 minut w 9-tke Bilbao 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Gimnasia 1  ,teraz czas na Rosario lub Tiro Federal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Real Madrid - Athletic Bilbao (0:3) Handicap - Typ: 1 2,45
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Craax, Kraków to ostatni bastion zaścianku ? what ?  tak z ciekawości pytam do twoich poglądów na temat tego kto wygląda na geja, a kto nie  jestem zajebiscie nietolerancyjny, nienawidze zmanierowanych facetow przesadnie dbajacych o swoj wyglad ( czesto bardziej niz ich kobiety ), nienawidze gejow ( czesto chodze na demonstracje ) i wszystko co podobne z nimi kojarzy mi sie z pedalstwem i pustymi blaznami krecacymi laski w bialych kozakach i miniowkach  Nie ma się z czego cieszyć. Zrobił Ci coś jakiś gej? Każdy ma prawo żyć jak chce. Ponadto regulamin forum się kłania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Craax, Kraków to ostatni bastion zaścianku ? what ?  tak z ciekawości pytam do twoich poglądów na temat tego kto wygląda na geja, a kto nie  jestem zajebiscie nietolerancyjny, nienawidze zmanierowanych facetow przesadnie dbajacych o swoj wyglad ( czesto bardziej niz ich kobiety ), nienawidze gejow ( czesto chodze na demonstracje ) i wszystko co podobne z nimi kojarzy mi sie z pedalstwem i pustymi blaznami krecacymi laski w bialych kozakach i miniowkach  lesbijek tez nie tolerujesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
lesbijek tez nie tolerujesz? Nie zmieniaj tematu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kukis : hehe, nie, nie zrobil niech sobie kazdy zyje jak chce ale z tym nie afiszuje, ja sobie tez zyje jak chce i wyznaje co chce  jak mowisz kazdy ma do tego prawo regulamin sie klania  idz sie rozplacz i napisz do kogos " z wladza " zeby mnie ukarac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
lesbijek tez nie tolerujesz? Nie zmieniaj tematu  dokladnie, pytanie nie na temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
lesbijek tez nie tolerujesz? Nie zmieniaj tematu  dokladnie, pytanie nie na temat  sorry winnetou
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Gremio po przerwie po dwa gole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Stosunek do gejów mój też nie jest taki zupełnie obojętny, ale CR nim nie jest. Dla niektórych to i ja mógłbym uchodzić za geja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Panowie posiada ktos strone z statystykami meczowymi naszej kochanej ekstraklasy , szczegolnie interesuje mnie mecz Legia-Arka i ilosc roznych w tym meczu . Jesli ktos pomoze bede bardzo wdzieczny za okazala pomoc 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|