|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
dobra kozaki z Wawy, ktory bedzie w Krk w ostatniej kolejce tego sezonu ? od kiedy mam żonę to wyjazdów brak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dobra kozaki z Wawy, ktory bedzie w Krk w ostatniej kolejce tego sezonu ? chyba tak oficjalnie to jest bojkot. Na Wiśle jest na pewno, a na Cracovii nie pamiętam. Umiecie już posługiwać się w normalny sposób nożem i widelcem ?  nie nie nie, juz jezdzicie do Krakowa, powstaly nowe stadiony i jest ok z ITI w miare i macie sie pojawiac i tu i tu  a czy umiemy ? wydaje mi sie, ze jestesmy najlepsi w kraju obecnie w tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
dobra kozaki z Wawy, ktory bedzie w Krk w ostatniej kolejce tego sezonu ? Ja jako piknikowiec siedze w rozowej koszulce z lakierem na wlosach przed 42' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dobra kozaki z Wawy, ktory bedzie w Krk w ostatniej kolejce tego sezonu ? od kiedy mam żonę to wyjazdów brak  znam to od kumpli, zycie nagle staje sie brutalne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dobra kozaki z Wawy, ktory bedzie w Krk w ostatniej kolejce tego sezonu ? Ja jako piknikowiec siedze w rozowej koszulce z lakierem na wlosach przed 42'  tak tak, ale na wodke przyjechac do Krakowa chcesz hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ja jako piknikowiec siedze w rozowej koszulce z lakierem na wlosach przed 42'  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
lepiej dajcie jakieś pefffki na prezydentów swoich miast  craax Majchrowski izzi ? Hanna 'Żydówka' 'bufetowa' Gronkiewicz-Waltz izzzzzzzzzzzzi @1.02 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
dobra kozaki z Wawy, ktory bedzie w Krk w ostatniej kolejce tego sezonu ? od kiedy mam żonę to wyjazdów brak  znam to od kumpli, zycie nagle staje sie brutalne  ma to swoje "kołderkowe" zalety  no ale liczba wyjazdów zatrzymała się 5 lat temu na 70 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
gdzie można stawiać na prezydentów miast ? Które buki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Ja jako piknikowiec siedze w rozowej koszulce z lakierem na wlosach przed 42'   Dawaj sie cos ustawimy na wódeczke, bo mieszkamy 1km od siebie a pajacujemy z ta ustawka... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Pier 70 to nie tak zle  brawo 5 lat temu wiec mniemam, ze Cracovii nie bylo dane odwiedzic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
pisz posta do wladzy wyzszej... MB wchdzi z gre  jezsli ci pasuje  nie zaloze sie. mam takie pieniadze ale akurat to sa jedyne jakie mam w necie wiec nie moge. cały czas myslalem ze real bedzie gral u siebie -1 na barce mozliwe ale ja gram jedynke
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
dobra kozaki z Wawy, ktory bedzie w Krk w ostatniej kolejce tego sezonu ? od kiedy mam żonę to wyjazdów brak  znam to od kumpli, zycie nagle staje sie brutalne  ma to swoje "kołderkowe" zalety  no ale liczba wyjazdów zatrzymała się 5 lat temu na 70  Pier, byles w Naszej Legii w dziale 'Skazani na Legie' ? To byl dobry kacik w NL, zawsze z ciekawoscia przegladalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Gremio 1-1 , dawac jeszcze jedna brame 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
gdzie można stawiać na prezydentów miast ? Które buki ? Tobet ma pełno tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Pier 70 to nie tak zle  brawo 5 lat temu wiec mniemam, ze Cracovii nie bylo dane odwiedzic no jak Ja jeździłem to kraksa pałętała się w niższej klasie, o ile nie w III lidze już nie pamiętam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
gdzie można stawiać na prezydentów miast ? Które buki ? Tobet ma pełno tego totomix tez  ale nie wiem czy jutro maja otwarte jak wybory sa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Pier 70 to nie tak zle  brawo 5 lat temu wiec mniemam, ze Cracovii nie bylo dane odwiedzic no jak Ja jeździłem to kraksa pałętała się w niższej klasie, o ile nie w III lidze już nie pamiętam. 3 liga  faaaaaajnie bylo , ale teraz takie firmy w 1 lidze, ze za rok juz poczujemy ten smak po troche na wyjazdach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
gdzie można stawiać na prezydentów miast ? Które buki ? Tobet ma pełno tego totomix tez  ale nie wiem czy jutro maja otwarte jak wybory sa ale i tak do 6 można stawiać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
ktoś się orientuje jaki Tobet ma limit na wybory? Ewentualnie czy jest jakiś buk, który da z(a)robić combosy? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|