|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Icek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Icek  icek to sku..... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
FCO Ajaccio VB - Toulouse Spacers VB 1:1 (23:25, 25:23, 14:15)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
FCO Ajaccio VB - Toulouse Spacers VB 1:1 (23:25, 25:23, 14:15) prawie godz juz to widnieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
FCO Ajaccio VB - Toulouse Spacers VB 1:1 (23:25, 25:23, 14:15) prawie godz juz to widnieje To ładnie na wzgórzach radzą jaki tu by wynik był odpowiedni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
FCO Ajaccio VB - Toulouse Spacers VB 1:1 (23:25, 25:23, 14:15) prawie godz juz to widnieje To ładnie na wzgórzach radzą jaki tu by wynik był odpowiedni  burzliwie naradzaja sie, tyle opcji maja ze juz im we łbach sie im pier... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
1:3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
1:3  To kur..  lać na te żabojadzkie ustawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Z rana polecam Indiańców -1,5 seta oraz -11,5 pkt w meczu z Tajlandią  Asian Games Indiaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
To kur..  lać na te żabojadzkie ustawki Ja juz od zeszlego sezonu unikam ligi zabojadow. A francuskich grajkow okreslam mianem 'pajacykow'. Wyniki w obecnym sezonie w ich lidze sa jeszcze 'ciekawsze' niz rok temu. W tym sezonie odrazu skreslilem lige grecka przez ich kryzys i pamietna dzicz na trybunach. Ale az tak zle nie jest. Z rana polecam Indiańców -1,5 seta oraz -11,5 pkt w meczu z Tajlandią  Asian Games Indiaa  A gdzie mozna pograc azjatow (przyznam sie bez bicia, ze nawet nie sprawdzalem). Znow tylko bet365?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
O widze, ze w kursy na azjatow sa w kilku bukach. To mozna sie zaglebic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Witaj Agr1 Siatka w krajach Francja i Grecja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
O widze, ze w kursy na azjatow sa w kilku bukach. To mozna sie zaglebic. Dupa, Indiańce popłynęły aż szok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
O widze, ze w kursy na azjatow sa w kilku bukach. To mozna sie zaglebic. Dupa, Indiańce popłynęły aż szok  odrobisz na wloskiej i francuskiej pewnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
O widze, ze w kursy na azjatow sa w kilku bukach. To mozna sie zaglebic. Dupa, Indiańce popłynęły aż szok  odrobisz na wloskiej i francuskiej pewnie  Tu była spora stawka w porównaniu do standardowych kuponów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90 |
bo Indie to był swir..... wiec nie ma sie co dziwic ze stawka duza w piatek był mecz vietnam - kuweit po 6.50 i to tez mega swir i niestety 2-3 sie skonczylo....maja chłopoki farta z tym turniejem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
uuu to bolec musi
nie moge sobie wyobrazic, ze Bydgoszcz ugra choc seta dzis, nie widze tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
bo Indie to był swir..... wiec nie ma sie co dziwic ze stawka duza w piatek był mecz vietnam - kuweit po 6.50 i to tez mega swir i niestety 2-3 sie skonczylo....maja chłopoki farta z tym turniejem Vietnam po @10 grałem wtedy, ale na szczęście +2,5 seta @2,55 i +1,5 seta @6,50 siadło, więc ten mecz dał ładną kasę. Co z tego jak Indiańce zabrały dzisiaj 2 x tyle  Pierwszy raz od dawna jestem tak zdegustowany, że się odechciewa wszystkiego. Tyle czasu poświęcone na analizę jednego beta, wszystko rozpracowane, lepiej tego zrobić bym nie potrafił. A nawet to nie wystarczyło do sukcesu. Eh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
uuu to bolec musi
nie moge sobie wyobrazic, ze Bydgoszcz ugra choc seta dzis, nie widze tego Podobnie myślę, ale z racji tego, że jestem podku*wiony to odpuszczę. Włączają się klasyczne schematy hazardzisty - trzeba szybko odrobić... Idę zrobić sobie melisę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|