Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#424929 28/10/2005 14:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
1000 czego?

Bonus: Unibet
#424930 28/10/2005 15:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
w moim przypadku 1000zl ale moze ktos euro woli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#424931 28/10/2005 16:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
a mozna za tyle PLS grac? bo pierwsza kolejke to od reki za 50zl max a po telefonie do siedziby zdecydowali sie na bagatela 100zl!

#424932 29/10/2005 08:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
na dzis elektryzuje mnie mecz Czestochowa-Belchatow mysle ze opromienieni slawa po wygranej z Lokomotiwem odprawia dzis polsko-amerykanska druzyne w stosunku 3-0 lub 3-1!!!!!prosze o Wasze opinie!!!!!!!!

#424933 29/10/2005 08:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
na dzis elektryzuje mnie mecz Czestochowa-Belchatow mysle ze opromienieni slawa po wygranej z Lokomotiwem odprawia dzis polsko-amerykanska druzyne w stosunku 3-0 lub 3-1!!!!!prosze o Wasze opinie!!!!!!!!

Witam.

Wybieram się właśnie zaraz na to spotkanie...i myślę że będzie 3-1 dla gospodarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Skra kiedyś musi przegrać i myślę że nastąpi to dziś...

Choć na zmęczenie to ja bym nie liczył... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

AZSSS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#424934 29/10/2005 08:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
oj!!!!!!!!!Misiek chyba sie rozczarujesz!!!! jednak faworytem jest Belchatow a na dzis to jeszcze Czestochowa potrzebuje czasu na zfranie sie z tymi amerykancami -to jest moja opinia a jak bedzie to zobaczymy

#424935 29/10/2005 08:48
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Olsztyn+Jastrzebie+Kedzierzyn za 1000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co do Kedzierzyna nie bylbym taki pewien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#424936 29/10/2005 12:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 132
P
member
member
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 132
czestochowa-belchatow 1-3 hurra

#424937 29/10/2005 14:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
czestochowa-belchatow 1-3 hurra

Kocham takich leszczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A co do samego spotkania....


No cóż... jednak moje przeczucia co do meczu były jednak zbyt emocjonalne... Dobrze że nie dałem ani zł. na AZS...

Myślałem że ten mecz będzie wyglądał nieco inaczej...jednak nie miałem racji.... Amerykanie niestety nie zachwicili mnie....nic nadzwyczajnego :[
Zagrywka? Nie no... przecież tak nie można zagrywać jak chce się nawiązać z taką drużyną równorzędną walkę... Igła...Stelmach....Wlazły i pozamiatane....
Ale może to tylko słabszy dzień...........


Kibice jak zawsze NADZWYCZAJNI.... stałem sobie na balkonie obok fan clubu... atmosfera cudowna....

Eh... tak szczerze to zastanawiam się kto pierwszy zatrzyma tą Skrę w PLS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Za tydzień Częstochowa jedzie do Olsztyna i mam nadzieję jako kibic na znacznie lepszą gre!

Gratuluję Wszystkim Którzy Zarobili Coś Na Tym Meczu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#424938 29/10/2005 15:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
mysle ze w olsztynie dadza rade zreszta zobaczysz jak olsztyn bedzie sie dzis pocil!!!!!!!!!

#424939 29/10/2005 19:22
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Misiek kim ty jestes zeby na kolesia pisac leszcz?

Widze ze panuje tutaj samouwielbienie.

#424940 29/10/2005 19:44
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Misiek kim ty jestes zeby na kolesia pisac leszcz?

Widze ze panuje tutaj samouwielbienie.

No joł, samuwielbienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />


Oczywiście miałem na myśli... że ludzie którzy piszą w topicu - który jest do rozmowy z innymi użytkownikami..oraz do pisania swoich poglądów,analiz na dane spotkanie....a nie :

'olsztyn - pila 3-0 hurrra, izi, ale siupel' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ja to miałem na myśli... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

@meler: mógłbyś czasami napisać coś pożytycznego dla forum, a nie tylko głupie docinki...lub wywołanie kłótni z innymi userami...
eh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

____

#424941 29/10/2005 19:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Sam napisales ze AZS 3-1 a pozniej ze nie postawiales ani grosza wiec po co komentujesz zachowanie kolesia i to w taki sposob ?

#424942 29/10/2005 20:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Sam napisales ze AZS 3-1 a pozniej ze nie postawiales ani grosza wiec po co komentujesz zachowanie kolesia i to w taki sposob ?

Buahahahah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Na takie pytania, mam jedną odpowiedź: 'a żebyś se miał zagadkę' :||||||


A co zatypować sobie już nie mogę?

A jeżeli napisałbym post : 'AZS - Skra 3-1 gogogo' to mógłbyś mnie nazwać leszczem....

Dobra, skończmy już te komentarze do niczego nie prowadzące, dla mnie goście którzy piszą w takim topicu [w którym przedtem nic nie pisali], 'wynik+hurra' są poprostu zwykłymi leszczami i koniec tematu.

Nie wiem po co wogóle zaczynaliśmy...no ale trzeba sobie wyjaśniać niektóre komentarze... napisałbym coś jeszcze, daruje sobie.

#424943 29/10/2005 20:06
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Nie napisalbym ze jestes leszczem bo nie mialbym do tego powodow tak jak i ty ich nie miales zeby tak napisac na piorka

#424944 29/10/2005 20:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
panowie prosze o wyjasnienie mi nastepujacego problemu toto-mix wystawil w meczu kedzierzyn -sosnowiec handicap na sosnowiec /0-2,5/czylijak sosnowiec urwie przynajmniej seta to wchodzi 2 czyli wygrana sosnowca.prosze o odpowiedz czy dobrze mysle.placa 2,3 na sosnowiec

#424945 29/10/2005 20:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
tak masz racje.

#424946 29/10/2005 20:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
panowie prosze o wyjasnienie mi nastepujacego problemu toto-mix wystawil w meczu kedzierzyn -sosnowiec handicap na sosnowiec /0-2,5/czylijak sosnowiec urwie przynajmniej seta to wchodzi 2 czyli wygrana sosnowca.prosze o odpowiedz czy dobrze mysle.placa 2,3 na sosnowiec

5924 KĘDZIERZYN KOŹLE-SOSNOWIEC H sety(0-2,5) 1,45 --- 2,30 --- --- 30.10 1500 30.10

U nas zlikwidowali mixa, lecz myślę że typ na Sosnowiec +2.5 po kursie @2.3 jest naprawdę bardzo ciekawym typem...

Osobiście chyba jednak zdecyduję się zagrać Mostostal w baw - jak dla mnie @1.2 w sam raz do 'głównego' combosa, nu... ale ten hc...całkiem fajnie wygląda... ale jak ja zagram na Mosto to chcę 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ale granie Mostostalu 3-0 po @1.45 to ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#424947 29/10/2005 20:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
to prosze o prognose osob ktore znaja realia polskiej siatkowki czy sosnowiec jest w stanie urwac seta w kedzierzynie kurs kuszacy 2,3

#424948 29/10/2005 21:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
to prosze o prognose osob ktore znaja realia polskiej siatkowki czy sosnowiec jest w stanie urwac seta w kedzierzynie kurs kuszacy 2,3
w mojej ocenie jak najbardziej!!!sa to druzyny ktore aktualnie postawily na mlodziez,istotne jest to ze znajduja sie w fazie przebudowy (a moze to miec kolosalne znaczenie) ambicje druzyn sa zgola inne mostostal chce walczyc o pierwsza 4-ke(sic) natomiast ambicja sosnowiczan jest utrzymanie sie w lidze, w zasadzie druzyny bez nazwisk!!!ostatni mecz zakonczony wynikiem 3-0 miedzy tymi druzynami mial miejsce w 2003 roku-ja zaryzykuje i wloze ten mecz do rospisu!!-pozdrawiam

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, betowiec), 1,787 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1