Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#424949 30/10/2005 07:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Quote
to prosze o prognose osob ktore znaja realia polskiej siatkowki czy sosnowiec jest w stanie urwac seta w kedzierzynie kurs kuszacy 2,3

[i][color:"green"]Jako ze jestem z Kedzierzyna to cos napisze...
Dzisiaj Mostostal nie bedzie mial zadnych problemow z odniesieniem zwyciestwa i mysle ze bedzie to 3-0. Sosnowiec to najslabszy zespol w tym sezonie. Jak graja to moglismy ich zobaczyc tydzien temu w telewizji. Mostostal z meczu na mecz gra co raz lepiej. Ostatnio Mostostal przegral 2-3 w Rzeszowie ale im sie zawsze ciezko tam gralo. Przegrywali juz 2-0 ale jeszcze doprowadzili do tie-break'a. Dwa tygodnie temu Warszawa nie miala nic do powiedzenia (3-0). Dodac do tego atut wlasnej hali...Strata seta bedzie niespodzianka. Do boju MOSTOSTAL !

Bonus: Unibet
#424950 31/10/2005 06:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Olsztyn+Jastrzebie+Kedzierzyn za 1000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Łatwa kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A odpowiadając na pytania jak to zagrać za 1000 zł w Profku odpowiadam - w pięciu punktach po 200zł przyjęli bez problemu.

Warto trochę pochodzić po mieście dla darmowych 300zł...

#424951 31/10/2005 13:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
i jak jestes bezrobotnym to masz np. darmowy bilet na komunikacje miejska i dojazdy..wiec koszty podrozowania wynosza zero zl...a 300 zl toz to prawie miesiaczny zasilek !!!! Tylko np. powiedz zonie ze to odlozone 1000 zl przznaczysz na gre w siatkowke PLS u buka....Tego nie da sie przetlumaczyc babom bo sa glupie...

#424952 31/10/2005 19:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Zestaw par na kolejną kolejkę, zapraszam do wymiany poglądów.

2506 2005-11-06 15:00 Belchatow-Jastrzebie 1.35 2.70
2507 2005-11-05 13:00 Olsztyn-Czestochowa 1.45 2.40
2500 2005-11-05 18:00 Pila-Rzeszow 2.05 1.60
2501 2005-11-05 17:00 Sosnowiec-Warszawa 2.15 1.55
2505 2005-11-05 17:00 Wroclaw-Mostostal 3.00 1.27

#424953 01/11/2005 10:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
skra-jstrzebie 1 choc liczylem na wyzszy kurs lepszy sklad jastrzebie jeszce sie zgrywa wlasna hala tu ma olbrzymie znaczenie i skra jest na fali oraz mlodosc chlopakow skry mysle ze bedzie 3:1

olsztyn-czestochowa czestochowa poza zawodnikami z usa nie mjaa zbytnio kim straszyc a ci amerykance to tez nic specjalnego olsztyn ma lepszy sklad i tez wlasna hala w tym meczu ma olbrzymie znaczenie uwazam ze czestochowa gora urwie jednego seta a moze nawet byc gladkie 3:0 tu rowniez liczylem na wyzszy kurs tak w granicach 1.60


sosnowiec-warszawa zagralbym dwojke jesli patrzac na sklady druzyn to lepszy po stronie politechniki ja osobiscie uwazam zespol z sosnowca za 10 no moze 9 sile PLS wiec bardzo cieniutki jedyne co stawiam jakis plusik po stronie sosnowca to ze graja u siebie jesze nad tym porozmyslam ale raczej 2 30-70%


pila-rzeszow rzeszow bedzie walczylbedzie walczyl o miejsce 6 chyba z politechnika wwarszawa i takie mecze z pila musi wygrywac ja stawiam 1:3 choc rowniez atut wlasnych kibicow i parkietu daje mi troche do myslenia

wroclaw-mostostal gralbym mostsostal ale ten kurs absolutnie jest do pozostawienia w spokoju jesli bylby 1.40 to gram dwojeczake


Giertyszek skad masz te kursy ?

#424954 01/11/2005 12:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
z Millenium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#424955 03/11/2005 09:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028

17:00 BOT Skra Bełchatów 1.30
KS Jastrzebski 2.90

1 2
17:00 Gwardia Wrocław 3.20
Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle 1.25

1 2
17:00 Joker Piła 2.25
Resovia Rzeszów 1.50

1 2
17:00 KP Polska Energia Sosnowiec 2.15
Wózki BT AZS Politechnika Warszawska 1.55

Czy w Resovii zagra Pilarz?

#424956 03/11/2005 17:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
ma ktos jakas stronke gdzie sa aktualne sklady druzyn ja mialem sarb kibica ale gdzies zgubilem wiem ze na stronie pls tego nie ma moze jest gdzies indziej

#424957 03/11/2005 18:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747

#424958 03/11/2005 20:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157
Pilarz jeszcze nie zagra byc moze wroci do gry 12 pazdziernika na mecz z Energią

#424959 04/11/2005 07:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
ja tam gram skre i olsztyn i wam tez to polecam a w profie kurs na olszttyn 1.50 baja

#424960 04/11/2005 07:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Witam,
Nie wiem czemu, ale jakoś Olsztyna nie czuję teraz. Chyba lepiej poczekać jeszcze z kolejkę aż liderzy ekipy dojdą do swojego normalnego poziomu. Częstochowa potrafi grac i ten mecz jest dla mnie no bet, ewentualnie jakieś handi na Wkręt Met.
Ja gram Resovię, która w Pile powinna poradzić sobie z beniaminkiem. Młoda ekipa gości sprawia jak na razie dobre wrażenie. Na wyjazdach podjęli walkę z Jastrzębiem i przegrali po pięciu setach z Wózkami więc teraz czas na pierwszy away win. 2 @1.55 (7/10)
Drugi typ to oczywiście Skra, która u siebie nie powinna stracić punktów. Jastrzębie gra coraz lepiej, ale na bełchatowian to jednak za mało. 1 @1.3 (7/10)
Za trochę mniejszą stawkę Wózki. Tak jak ktoś wcześniej napisał Sosnowiec może powalczyć w tym roku tylko z Piłą. Od grubszego zagrania tego typu powstrzymuje mnie tylko chimeryczność ekipy ze stolicy. Jakoś nie mam do nich przekonania. Potrafią świetnie zagrać 2 sety a następne 3 żałośnie. Dlatego 2 za 1.55(BAW) 2/10

Mostostal po 1.25 sobie odpuszczę choć może do jakiegoś super kombosa. Gwardię stać na urwanie seta kędzierzynianom, ale to chyba będzie wszystko.

arvid

#424961 04/11/2005 10:13
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Wszystkich meczów na najbliższa kolejkę wydają mi się najlepsze do grania dwa zespoły: Skra 1.38 + Mostostal 1.3. Dwa mecze to mało pasuje coś dorzucić bo muszą być 3 spotkania.

#424962 04/11/2005 10:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Aha, chciałem poinformować, że wczoraj odbył się mecz Pucharu Polski.

Wózki BT AZS Politechnika Warszawska - Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 2:3.

Częstochowa pokonała 3:2 (17:25, 26:24, 25:23, 20:25, 8:15) Wózki BT AZS Politechnikę Warszawską w meczu grupy D.

Wkręt-Met przegrywał 1:2. Goście mieli duże problemy z powstrzymaniem Radosława Rybaka. Olimpijczyk z Aten zaczyna grać w nowym zespole taką rolę jakiej oczekiwali wszyscy sympatycy stołecznego zespołu. Potem jednak umiejętności częstochowskich siatkarzy, którzy mają w składzie m.in. trzech reprezentantów USA zaczęły brać górę.

#424963 04/11/2005 13:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Giertyszek podaj mi typy z siatkówki bo chce łatwej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#424964 04/11/2005 14:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
[*] Olsztyn - Czestochowa 1.40 2.40

Slabe punkty Olsztyna: przyjecie Gruszki, brak Gumy (w meczu z Bledem wszedl na kilka pilek), Papke nie na 100% gotowy do gry, kontuzjowany libero Kucinski (Ruciak prawdopodobnie go zastapi).
Slabe punkty Czewy: przyjecie MacKenziego, dziura w bloku u Woickiego, symptom Siebecka u Billingsa.
Przewaga Olsztyna w zagrywce i na siatce. Kurs 1.4 to byl jak Skra grala z Olsztynem i bylem na 1000% pewien ze Skra wygra. Tego smiesznego 1.4 nawet kijem nie tkne.


[*] Pila - Rzeszow 2.00 1.60

Resovia dalej bez Pilarza, ostatnio uwalila mecz z Polibuda. Joker nie jest wcale gorszy od warszawiakow i tie break pewny.


[*] Sosnowiec - Warszawa 2.00 1.60

Energii nie da sie ogladac w TV a co dopiero typowac. Polibuda jest tu faworytem ze wzgledu na wygrany mecz z Resovia i wczorajsze 2:3 z Czewa.


[*] Wroclaw - Kedzierzyn Kozle 2.60 1.35

Kedzierzyna wogole nie tykam, raz tak raz siak, druzyny w tej chwili bez jaj. Drzyzga powinien wrocic do komentowania w polsacie bo Wojtowicz to masakra.


[*] Skra Belchatow - Jastrzebie 1.30 2.70

Zwyciestwo Skry zalezy od dwoch rzeczy: stopnia zmeczenia (graja jedna szostka od poczatku sezonu) oraz od "siadniecia" zagrywki. Wegiel mozna latwo rozwalic serwujac na anemicznego Ruska (tak slabego libero jeszcze w tym roku nie widzialem). Buk wystawil smieszny kurs na Skre i po cichu liczy ze bedzie "2". Odradzam granie na Skre, zamiast tego piwko i przed TV.


Nie gram zadnego meczu z tej kolejki. Sa ciekawsze zdarzenia do obstawiania na weekend.

#424965 04/11/2005 16:36
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
A dla mnie jedynym dobrym typem jest Wroclaw - Kedzierzyn Kozle 2 przewidywany wynik 1:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#424966 04/11/2005 17:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Maciek!

Pytasz , MASZ!


Kędzierzyn Koźle + Muszyna (kob.) - za 1000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#424967 04/11/2005 20:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Już jutro IV kolejka, najciekawszymi spotkaniami będą mecze w Olsztynie, gdzie tamtejszy zespół AZS Olsztyn spotka się z akademikiem z Częstochowy - ten mecz już jutro o 13 (transmisja TV4), natomiast drugie spotkanie w niedzielę w Bełchatowie, gdzie Mistrz Polski zagra z Jastrzębiem - 15 również (TV4) To byłoby na tyle wstępu.

============================================================

13:00

[Linked Image] v [Linked Image]


Pzu jak narazie prezentuje formę... No właśnie jaką? Wygrana z beniaminkami+faworytami do spadku, oraz bardzo gładka przegrana w Bełchatowie...Częstochowa pokazuje praktycznie to samo co zespół z Olsztyna... pokonał Energię(również zespół zaliczany do walki o utrzymanie), pokonali gładko Gwardię, aż w końcu w poprzednim tygodniu przegrali u siebie ze Skrą 1-3.

Zespołowi z Olsztyna na pewno brakuje Zagumanego, który leczy jeszcze przykrą kontuzję palców...+ libero Kucińskiemu odnowiła się kontuzja pleców i również nie będzie zapewne mógł wystąpić w jutrzejszym spotkaniu, na pozycji libero zagra Ruciak.

W zespole z Częstochowy wszyscy zdrowi, lecz Edward na pewno ma wiele do myślenia...Billings nie gra na takim poziomie, na jaki wszyscy kibicie i działacze czekają...

Papke który wraca dopiero po ciężkiej kontuzji v Billings który jeszcze się nie zaaklimatyzował w naszym kraju.
Przyjęcie myślę że powinno być lepsze w zespole z gości, którzy mają w końcu samego Gacka, ale jednak ten McKienz - pozostawia wiele do życzenia...może w końcu jutro się przebudzi i zagra na poziomie... Gruszka w zespole Olsztyna v McKienz na taki pojdynek mi to wygląda... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Spoglądam na ten mecz na 2 strony i wychodzi mi całkowity no bet, 50-50%... No ale kursy wystawione przez bukmacherów (1.40 - 2.50), dają już nie co więcej do myślenia.

AZS Częstochowa @2.50 - myślę że można lekko spróbować, choć w tym meczu może się wydarzyć naprawdę wszystko...underdog


============================================================

Co do innych spotkań jutrzejszej IV kolejki - bardzo ciężkiej jak już wyżej wspomniał kolega OKSfan...to ja to widzę tak:


Gwardia Wrocław v Mostostal 2 @1.25

No chyba ten Mostostal zainkasuje 3 pkt, ale za taki kurs..hmm no sam nie wiem czy jest sens... Trzeba będzie jeszcze poczytać dokładniej...

Piła v Resovia 2 @1.50

Chyba wymęczy ta Resovia bez tego Pilarza, choć może być gorąco...

Sosnowiec v Politechnika 2 @1.55

Engergia na swoim parkiecie na pewno nie podda się bez walki i mogą się pokusić o niespodziankę... Choć cały czas mam ich z meczu Jastrzębia i Mostostalu i to jednak mi przemawia... że jednak Warszawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Skra v Jastrzębie 1 @1.30

Postaram się coś więcej napisać o tym meczu, jutro wieczorem...

To błoby na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#424968 04/11/2005 21:28
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Moim zdaniem bardzo duże szanse na pierwsze zwycięstwo w PLS-ie w tej kolejce ma drużyna Darka Luksa (Joker Piła) i odradzałbym granie grubo na Resovie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Natomiast w meczu Skra-Jastrzebie bedzie decydowac kto będzie w lepszej formie w danym dniu,jak dla mnie w tym meczu wszystko możliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />



Pzdr

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, alfa, rymoholik, Sensei, bukma, aker, Akhu, latajaca_holenderka, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1