|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Atletico 2 C_18 masz nosa  uff chociaz tutaj do przodu niezle wyszedlem  szkoda tej Wisly i Sevilli bo bym mial dobre 2tyg na jakis cieplych wyspach heh  C18 to za jakie stawki ty grasz?  pewnie w tysiaczkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Atletico 2 C_18 masz nosa  uff chociaz tutaj do przodu niezle wyszedlem  szkoda tej Wisly i Sevilli bo bym mial dobre 2tyg na jakis cieplych wyspach heh  C18 to za jakie stawki ty grasz? roznie zalezy co ile i od kursu i prawdopodobienstwa ze to wejdzie ( oczywiscie wedlug mojego prawdopodobienstwa )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Karuzel przesadzasz  ... nic Panowie dobrej nocy  jutro ... Sunderland win 6/10 mam nadzieje ze jak wroce wieczorem do domu z roboty to Bezdomny potwierdzi moj typek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
C18 mógłbyś w polityce spróbować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Miałem sobie Bocę obejrzeć ale mają takie koszulki podobne do Arsenalu, że oczy bolą po 3min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Karuzel przesadzasz  ... nic Panowie dobrej nocy  jutro ... Sunderland win 6/10 mam nadzieje ze jak wroce wieczorem do domu z roboty to Bezdomny potwierdzi moj typek   Dużych łupów jutro i kieszeni wypchanych  stówkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Miałem sobie Bocę obejrzeć ale mają takie koszulki podobne do Arsenalu, że oczy bolą po 3min  Jakieś pewniaki na tą chwile ? Boca ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Miałem sobie Bocę obejrzeć ale mają takie koszulki podobne do Arsenalu, że oczy bolą po 3min  Jakieś pewniaki na tą chwile ? Boca ? Boca w kryzysie i dziś wygrać nie powinna. Chciałem zobaczyć jak taktycznie ekipy usposobione na live i ew. na bramki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Sasal wpierw w canal + teraz w tvp ;] a rano był w Cafe Futbol
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Miałem sobie Bocę obejrzeć ale mają takie koszulki podobne do Arsenalu, że oczy bolą po 3min  Jakieś pewniaki na tą chwile ? Boca ? Boca w kryzysie i dziś wygrać nie powinna. Chciałem zobaczyć jak taktycznie ekipy usposobione na live i ew. na bramki To zerknij i podpowiedz na co , bo ja nie mam nosa do tej piłki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Nie widzę to Winu Bocy, słabi są
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Nie widzę to Winu Bocy, słabi są Jak przeciwnicy /? Może warto złapać przeciwników zakład bez remisu ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka