-Koniec rozdawania prezentów,pora zacząc wygrywać. -Jedziemy zwyci..."> -Koniec rozdawania prezentów,pora zacząc wygrywać. -Jedziemy zwyci...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#424969 05/11/2005 07:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Z obozu rzeszowskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

-Koniec rozdawania prezentów,pora zacząc wygrywać.
-Jedziemy zwycieżyc w Pile za wszelką cenę,innego rozwiazania nie widzę.
-Zdajemy sobie sprawę że nie bedzie łatwo,ale nie możemy juz sobie pozwolić na porażke.

W tak bojowym tonie brzmią wypowiedzi trenera i zawodników Resovii na łamach lokalnej prasy(SN)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#424970 05/11/2005 08:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
pewniak dnia olsztyn wrzyscy mowia ze olsztyn przegral ze skra 3:0 a ze czestochowa 3:1 jest jedno ale skra grala z olsztynem u siebie to to 3:) mnie nie dziwie a czestochowa na wlasnym terenie jeden set urwany i to wedlug mie przypadkiem po rozluznieni zespolu a mpotem zniszczyli czestochowe i tych ich smieszncy amerykancow kurs 1.50 baja osobiscie stawiam 3:1

#424971 05/11/2005 09:23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
tokara "ci śmieszni Amerykanie" to reprezentanci U.S.A.. Ponadto każdy z nich skacze w ataku grubo ponad 350cm. Dla mnie No bet.
AZS Częstochowa od pewnego czasu, tj. od powstania dwóch finansowych potęg Skry i Olsztyna gra co sezon innym składem. Co sezon odchodzą z AZS "nowe" gwiazdy: Ignaczak, Gołaś, Bąkiewicz, Winiarski, Szymański. Ale co sezon AZS Cz-wa gra dobrze. Nic dziwnego sztab szkoleniowy AZSu to dalej jest najlepszy w Polsce. Praca z młodzieżą, scouting. Duet trenerski Skorek+Gościniak robi wrażenie. To oni są od kilku lat największymi gwiazdami zespołu pomimo tego, że już dawno nie grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że Częstochowa wygra dziś 3:1. To będzie ostatni mecz trójki Amerykanów przed wyjazdem na Puchar Wielkich Mistrzów. Z dobrym przyjęciem Gacka, Gierczyńskiego i McKienze, błyskotliwością na rozegraniu Woickiego (następcy Irka Kłosa) i dobrym ataku Billingsa Częstochowa jest w stanie sprawić niespodziankę.
Olsztyn ma dla mnie pewną przewagę na środku siatki, ale przyjęcie, rozegranie i atak są bardzo porównywalne.

#424972 05/11/2005 09:43
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
Ja takze dzisiaj zagram na Olsztyn, sadze ze przy porownywalnej na dzis dyspozycji zadecyduje atut wlasnej hali. Do tego dokladam Resovie grajaca moim zdaniem z prawie pewnym spadkowiczem Jokerem Piła oraz Polibude z Sosnowcem.

AKO 3,35 .. za 200 zł. Brzmi jak dla mnie świetnie

#424973 05/11/2005 13:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Re

Ehhh, nie mogłem niestety oglądać I seta, przyszedłem do domu dopiero w II fazie II seta...

Z tego co widziałem to nic, a to nic Częstochowa nie poprawiła serwisu, a takimi balonikami to oni naprawdę nie mają czego szukać zespołami z górnej części tabeli... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Cieszę że Zagumny wreszcie wraca do gry, widać było jak przyspiesza grę i jak dużo znaczy dla drużyny...

No nic... szczerze to nie spodziewałem się tak krótkiego meczu... Ale jak taki Nowak wchodzi sobie na zagrywkę i trafia 2 serwisy w końcową linię... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#424974 05/11/2005 13:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
No i olsztyn siadl jak w maselko promocja bukow wykorzystana po raz kolejny a jutro SKIERKA!!!!!

#424975 05/11/2005 17:18
Dołączył: May 2005
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 930
Gwardia Wrocław - Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle Zna ktos moze wynik

#424976 05/11/2005 17:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
www.sportowefakty.pl [sportowefakty.pl] tam bedziesz mial wyniki:)

#424977 05/11/2005 17:29
Dołączył: May 2005
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 930
Dzieki

#424978 05/11/2005 18:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Gwardia Wrocław - Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle mecz jutro..

#424979 05/11/2005 18:15
Dołączył: May 2005
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 930
Juz wiem dzieki

#424980 05/11/2005 19:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Joker Piła win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#424981 05/11/2005 21:50
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Tak troszkę smutno robi się jak widać tyle bez sensownych postów, no ale cóż...już nic nie będę pisał, bo i po co...

Już jutro szlagier w PLS...

15:00

[Linked Image] v [Linked Image]


Będzie to pierwszy tak poważny mecz dla zawodników Jastrzębia. Grali oni drużynymi znacznie słabszymi (Resovia,Sosnowiec...) - stracili jednego seta z Resovią - ale była to I kolejka...

Skra natomiast pokonała Joker iii drużyny które liczą się w walce o złoto... a więc Olsztyn i na wyjeździe Częstochowę. Dodatkowo Bełchatowianie pokonali we własnej hali Lokomotiv(jeden z najlepszych zespołów w Europie) 3-1, oraz w Bułgari drużynę Levski 3-1.

Jastrzębie zagra w osłabionym składzie, kontuzjowany jest Michalczyk. W Skrze natomiast nadal leczy kontuzję Mielczarek.

Tak patrząc sobie na skład Bełchatowa Winiarski,Szczerbaniuk,Wlazły,Stelmach,Stelmach,Ignaczak, to przecież jest nie do pokonania zespół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jastrzębie... to napewno Konstantinov - (wybrał on ofertę Jastrzębia, odrzucając oferty z Włoch czy też z Grecji...). Szymański też kapitalne forma, widziałem go jak sobie lekko pogrywał z Energią...w sumie łatwy mecz, ale widać było to doświadczenie i jak dobrze rozumie się już zaaklimatyzował w drużynie. Na środku Kadziewicz również już doświadczenie reprezentacyjne, ale za nim to ja jakoś nie przepadam+nie przekonuje mnie jakoś...


Nasi rywale zrobili latem kosmiczne transfery - mówi Ireneusz Mazur, szkoleniowiec BOT Skry. - Ale jeśli chcemy walczyć o najwyższe cele, nie możemy się ich bać. Nie zamierzam też zasłaniać się długą i męczącą podróżą do i z Bułgarii. Zapewniam, że zdążymy wypocząć.

Podobają mi się te słowa Mazura gdyż nie będzie on później wszystko zwalał na zmęcznie...


Skra Bełchatów v Jastrzębie 1 @ 1.30

Kurs troszkę mizerny, ale myślę że to jeszcze nie ten mecz w którym Wielka Skra zostanie zdobyta... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#424982 05/11/2005 23:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
jutro w koncu gra kędzierzyn ???

#424983 05/11/2005 23:04
Dołączył: May 2005
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 930
Ta o 1700

#424984 06/11/2005 08:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
strasznie mnie kusi zagrac na jastrzebie ale chyba sie speniam kursu i zagram na skre kurde ale takanalizowalem to naprawde wychodzi mi jastrzebie

#424985 06/11/2005 09:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
strasznie mnie kusi zagrac na jastrzebie ale chyba sie speniam kursu i zagram na skre kurde ale takanalizowalem to naprawde wychodzi mi jastrzebie

jak masz przeczucie (to czasami dużo ważniejsze) to graj.

Ja gram lekko na Jastrzębie.

#424986 06/11/2005 16:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Re.

Jednak przebieg meczu był podobny do sobotniego spotkania w Olsztynie... i gospodarze Skra pokonała gładko Jastrzębie 3-0.

W zespole z Bełchatowa funkcjonowało dziś praktycznie wszystko... Na krótkiej szalał Szczerbaniuk na zagrywce jak i na skrzydle Wlazły, a w przyjęciu znakomicie zagrali Winiarski, Stelmach K oraz Ignaczak
Natomiast w zespole Jastrzębia brakowało dziś kogoś aby mógł pomóc Kostantinova niekiedy Szymański miał przebłyski..ale to nie był jego dzień...

Kto w takim razie zatrzyma tą Skrę w naszej PLS? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#424987 06/11/2005 20:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Maciek!

Pytasz , MASZ!


Kędzierzyn Koźle + Muszyna (kob.) - za 1000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Maciek, łatwa kasa prosisz masz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Zeby nie bylo off-topic to zapowiem następną kolejkę. Pierwszy mecz już we wtorek, o typach na razie nie piszę żeby się buki nie sugerowały przy wystawianiu kursów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wtorek 2005-11-08 godz. 18:30
Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - VKS Joker Piła

Sobota 2005-11-12 godz. 13:00
Mostostal-Azoty SSA Kędzierzyn &#8211; Koźle - BOT Skra Bełchatów

Niedziela 2005-11-13
godz. 15:00
Wózki BT AZS Politechnika Warszawska - KS Gwardia Wrocław
Resovia SSA Rzeszów - PKE-Polska Energia SSA Sosnowiec

Mecz KS Jastrzębski Węgiel SSA - PZU AZS Olsztyn zostanie rozegrany 24 listopada.

#424988 08/11/2005 11:47
Dołączył: Apr 2002
Posty: 31
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 31
Wtorek 2005-11-08 godz. 18:30
Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - VKS Joker Piła
kurs na częstochowę 1,2 w profie
wie ktos coś na temat tego meczu czy moze dojśc do niespodzianki?

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11, rymoholik, $-man, Sensei, forty, aker, kamel), 1,021 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1