Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#424989 08/11/2005 11:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
nie bedzie zadnej niespodzianki ale kurs juz 11,15

Bonus: Unibet
#424990 08/11/2005 11:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
1,15 rzecz jasna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#424991 09/11/2005 08:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Częstochowa-Joker 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A poniżej zestaw par na sobote/niedziele. Strasznie zaniżone kursy na faworytow (nawet z handicapami). Może warto spróbować underdogów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

2501 2005-11-12 13:00 Mostostal(+1,5)-Belchatow 2.70 1.35
2508 2005-11-13 15:00 Rzeszow-Sosnowiec(+1,5) 1.30 2.90
2507 2005-11-13 15:00 Warszawa-Wroclaw(+1,5) 1.27 3.00

#424992 10/11/2005 06:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
Quote
Warszawa-Wroclaw(+1,5) 1.27 3.00

Grzech nie zaryzykowac na gosci. Ostatnie mecze Wozkow to 0:3 na wyjezdzie z Energia i 3:2 u siebie z Resovia. Ostatnio z Mosto Gwardia zagrala dobry mecz i widze tu spooore szanse na co najmniej tie break dla Polibudy. Kurs @3 jest smakowity.

Co do meczu Resovii to trzeba to jeszcze przemyslec. Podobno Pilarz wraca do gry ale wiadomo ze po tylu dniach przerwy raczej nic wielkiego nie pokaze.

W meczu Mosto ze Skra bedzie krotka pilka. Skra jest wysoko w rankingu przyjecia i zagrywki, to wystarczy na slaby Mostostal. Moim zdaniem zespol z Kedzierzyna nic nie osiagnie w lidze pod wodza KOMENTATORA Drzyzgi.

#424993 10/11/2005 17:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Jeden mecz juz jest za nami wiec czas napisac o pozostalych 3 co odbeda sie w sobote:

Mostostal Kedzierzyn Kozle - [color:"blue"]Skra Belchatow[/color] ---> 2
[color:"green"]Skra ostatnio gra co 3 dni i jak narazie jest niepokonana i ta passa przedluzy sie o kolejny mecz bo w tym meczu Mostostal nie ma szans. Niestety patrze realnie...Narazie Mostostal zajmuje 2 pozycja ale gral z teoretycznie slabszymi rywalami. Teraz zaczna sie mecze z lepszymi i niestety bedzie szedl w dol tabeli. Mam nadzieje ze sprawi jakas niespodzianke...ale nie w tym meczu. Nawet jakby wszyscy mieli swoj dzien to maksymalnie stac ich na wygranie jednego seta. Polecam takze handi na Skre (+1.5). Transmisja meczu w sobote na Polsacie sport i TV4 o godzinie 13.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Moj typ: 0:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
[/color]

[color:"blue"]Resovia Rzeszow[/color] - Polska Energia Sosnowiec ---> 1
[color:"green"]Tydzien temu Sosnowiec zaskoczyl mnie wygrana 3-0 nad Warszawa. Liczylem takze na zwyciestwo Rzeszowa w Pile ale ostatecznie przegrali 1-3. W Rzeszowie moze zagra juz Pilarz, co bedzie duzym wzmocnieniem ale watpie zeby zagral caly mecz po kontuzji. Nawet bez Pilarza ekipa z Rzeszowa powinna sobie poradzic ze Sosnowcem. Ostatnie ich zwyciestwo nie zmienia mojej opinii ze jest to najslabszy zespol w lidze. Rzeszow jest bardzo mocny u siebie i jak beda w pelnym skladzie moga sprawic nie jedna niespodzianke. Mysle ze beda walczyc w tym sezonie o miejsca 5-6.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Moj typ: 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
[/color]

[color:"blue"]Warszawa[/color] - Gwardia Wroclaw ---> 1
[color:"green"]Warszawa tydzien temu niespodziewanie przegrala gladko 0-3 ze Sosnowcem. Ale dzien przed tym meczem grali Puchar Polski z Czestochowa i przegrali tylko 2-3. Wroclaw to najslabszy zespol w lidze zaraz po Sosnowcu. Tydzien temu przegrali u siebie 1-3 z Mostostalem i grali drugi raz w pelnym skladzie wygrywajac jednego seta. Mozliwe ze im sie uda to samo osiagnac w sobote ale jak tylko Rybak bedzie mial dzien to nie beda mieli szans.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Moj typ: 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
[/color]

#424994 11/11/2005 10:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Witam.

Jeśli idzie o mnie to gram z najbliższej kolejki Skrę i Warszawę ale szczególnie ten drugi typ nie jest tak pewny jak typy z poprzednich kolejek (te za 1000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />).
Skra kazdy widzi, jak gra, jedyne czego można obawiać to a) zmęczenia b) zlekceważenia rywali, ale poki co to nie widze aby nawet chwilowa słabość Skry pozwoliła Mostostalowi na zwycięstwo.
Tak więc typ: Skra 1,17.

A drugi mecz to juz nie jest tak pewny typ, gdyz graja dwa zespoly z dolnej stref tabeli, tym nie mniej Polibuda nie powinna przegrac nawet przy słabszym dniu z Gwardia ktora do tej pory urwała jedynie jednego seta - nomen omen Mostostalowi.
Tak więc Polibuda @1,25 do kombo ale także Wrocław że ugra 2 sety @3,00 w Milenium.

PS.
Profesjonał: Polibuda @1,25.
Milenium: Polibuda (-1,5 hcp) @1,27.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Last edited by Giertyszek; 11/11/2005 10:23.
#424995 11/11/2005 12:44
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Hmm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no narazie to za bardzo rozbudowanych analiz nie widze - a podobno miały być - obiło mi się o uszy ze będą dobre analizy i ktoś kto nie interesuje się siatkówką będzie mogł spokojnie się dowieidzeć co i jak w naszej lidze itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#424996 11/11/2005 14:46
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
[color:"red"]Wszystkie posty nie związane z tematem będą kasowane.

Jeszcze jeden taki post kurczak123 i będzie ostrzeżenie. [/color]

Last edited by Giertyszek; 11/11/2005 14:49.
#424997 11/11/2005 14:52
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Giertyszek i chody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wybacz, ale nie trafiłeś. Jest to spec i tyle. jeśli macie zamiar rozwalać dział i odwalać krecią robotę...to wybaczcie...ale regulamin obowiązuje na całym forum... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#424998 12/11/2005 18:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Żeby dobrze typować trzeba grać to co się opłaca ,w tym tygodniu nie spotkałem się z takimi meczami więc nie podaje typów bo mijało by się to z celem . Tj forum bukmacherskie do tego aby zarabiać pieniądze a nie forum do pisania analiz . Kogo wolicie tego co gra bardzo nieopłacalne mecze w ukochanym STSie i zrobi analize na pół ekranu czy tego co poda 100 typów z siatkówki i będzie na plusie ?

#424999 12/11/2005 19:07
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Hmmm Maciek ale wkońcu po to tu jestes zeby podawać typy i analizy do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> o ile dobrze pamietam to Ty bardziej `gustujesz` w tenisie bo kiedys nawet chciałeś zebym był modem na Twoim forum w dziale siatkówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />ale to tylko tak na `uboczu- didaskalia - tekst poboczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#425000 12/11/2005 19:12
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
I jeszcze jedno kazdy mecz pry odpowiedniej stawce jest według mnie opłacalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tylko trzeba dobrze z głową zagrać i mieć dobre typy - a tu narazie nie widze zadnych - ale z niecierpliwością czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdro:)

#425001 12/11/2005 20:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
n

#425002 12/11/2005 22:18
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
I jeszcze jedno kazdy mecz pry odpowiedniej stawce jest według mnie opłacalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tylko trzeba dobrze z głową zagrać i mieć dobre typy - a tu narazie nie widze zadnych - ale z niecierpliwością czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdro:)

bardzo duzo pozytywnego wnosi giertyszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />pozdrawiam

[color:"red"] Doigrałeś się. Ostrzegałem Cię kilkukrotnie ale nie poskutkowało. Jak tak ma wyglądać twoja twórczość na tym forum to spokojnie możesz tu nie wchodzić. Nie będę tu wklejał publicznie tego co mi na priva przysyłałeś ale administratorowi mogę przekazać w razie potrzeby. Skoro się mnie uczepiłeś i zamierzasz rozwalać ten temat to na to nie pozwolę.

I OSTRZEŻENIE [/color]

Last edited by Giertyszek; 13/11/2005 01:12.
#425003 13/11/2005 01:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
I jeszcze słowo do Amperka, który czeka na analizy. To jest forum otwarte i ma służyć wymianie poglądów i informacji. I tak jak Ty oczekujesz analiz to również my czekamy na twoje analizy. Więc proponuje zmienić ton, i samemu coś napisać NA TEMAT. A tak jak ja nie żądam od nikogo pisania analiz tak Ty nie masz prawa żądać tego od innych.

Moderatorzy są zaś od tego żeby pilnować porządku.

Pozdrawiam
Giertyszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#425004 13/11/2005 03:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
skra jest zdecydowanie najlepsza druzna w lidze. tylko istnieje pytatnie z kim i kiedy straci punkty. ta druzna jest zdecydowanym faworytem jezeli chodzi o zloto. reszta podium powina rozegrac sie miedzy olsztynem, czestochowa a jastrzebiem. wedlug moich obserwacji i wiadomosci najslabsza druzyna z posrod tych 4 druzyn jest olsztyn, gdyz jastrzebie gra rowno i ma wielkie ambicje w czestochowie graja kadrowicze z reprezentacji USA a w olsztynie papke i spolka nie jest w formie jak z lat swietnosci.pozdrawiam

#425005 13/11/2005 09:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Co do meczu Polibudy to Toto proponuje hc+2,5 seta więc jeśli warto było spróbować że Wrocław ugra 2 sety to tym bardziej warto spróbować że Wrocław ugra seta - kurs 2,00.

#425006 13/11/2005 16:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
Quote
Quote
Warszawa-Wroclaw(+1,5) 1.27 3.00

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2:3 - Grzech nie zaryzykowac na gosci. Ostatnie mecze Wozkow to 0:3 na wyjezdzie z Energia i 3:2 u siebie z Resovia. Ostatnio z Mosto Gwardia zagrala dobry mecz i widze tu spooore szanse na co najmniej tie break dla Polibudy. Kurs @3 jest smakowity.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3:1 - Co do meczu Resovii to trzeba to jeszcze przemyslec. Podobno Pilarz wraca do gry ale wiadomo ze po tylu dniach przerwy raczej nic wielkiego nie pokaze.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0:3 - W meczu Mosto ze Skra bedzie krotka pilka. Skra jest wysoko w rankingu przyjecia i zagrywki, to wystarczy na slaby Mostostal. Moim zdaniem zespol z Kedzierzyna nic nie osiagnie w lidze pod wodza KOMENTATORA Drzyzgi.

Czołem i do nastepnej kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#425007 17/11/2005 14:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Widze, że brak zainteresowania 6 kolejką!!!!!!

#425008 19/11/2005 19:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Czy w ten weekend siatkarze nie grają?

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, betowiec, aker, forty, latajaca_holenderka), 694 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1