Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 43 z 51 1 2 41 42 43 44 45 50 51
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
no, no !

przypadek? idm odbił się od fibonacciego i mknie w górę ;] może udało się złapać dołek?

jeśli szeroki rynek pomoże, a polskiemu parkietowi należy się odbicie jak 'psu buda', to idm może wystrzelić, bo sprężynka po tych spadkach była nieźle napięta ;]

i co? już sie irlandii nie boicie? dostali kasę, jaka hojna ta unia ;]
chójnia, bo te pakieciki rozpierdalają nas od środka
będzie się kurzyło jak na pustyni w afryce ;]
ale to 'trzeba' jeszcze poczekać.

[Linked Image]

teraz należy zapierdalać ;]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
ale rynek nie jest taki głupi , kurs edka to wskazuje

jak ja lubie tą ukrainę kernel smile zbieralem go ponizej 60 , od Konrada w promocji wink

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Irlandia to pikuś , Hiszpanii nikt nie udźwignie smile
[email]http://www.tvn24.pl/-1,1683377,0,1,irlandia-to-drobiazg--hiszpanii-nikt-nie-udzwignie,wiadomosc.html[/email]

"- Następna w kolejce jest Portugalia, która również straci dostęp do kredytowania na rynkach. Będą potrzebowali wsparcia MFW i Unii Europejskiej. Wielkim problemem jest jednak Hiszpania. Można przyznać trzyletnią pomoc dla Irlandii, Portugalii i Grecji, przez czas w którym nie będą miały dostępu do rynków. Jeśli jednak Hiszpania spadnie w przepaść, nie wystarczy pieniędzy jakimi dysponuje Unia, aby udzielić jej wsparcia - mówił Roubini w telewizji CNBC."

a potem europka bedzie błagać o śmieciowego dolara....

mamy wojne mocarstw jak zwykle zresztą w historii, warto postawić na silniejszego

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

spokojna Twoja rozczochrana, Roubini zmienia zdanie częściej niż Ty wink

wciąż czekam na ten 'kataklizm',
przyznam, że cienka ta korekta

DAX dziś kolejny rekord hossy ;]

moje 1180 na sp500 i 1,35 na eur/usd trzymają się ostatnimi bastionami ;]

a jeśli na tvn24 dudnią, że będzie przerąbane, to jakoś mi się lżej na duchu zrobiło ;]

ciekawe czy bilderbergi jak się w czerwcu spotykali w hiszpanii to wiedzieli, że hiszpania jest w 'czarnej dupie'

he! oni nie tylko o tym wiedzieli, oni się do tego przyczynili, i to nie jest żadna tajemnica, tylko 'wersja oszołomów'

jak hiszpania padnie to europa posypie się jak domino. po co teraz taki scenariusz? źle to będzie jak zacznie się dym we francji, albo gdy będę jechał do lubiąża. ale do lubiąża się nie wybieram, a o francji cicho czyli 'problemu nie ma'.
tylko później będą wszyscy jacyć tacy 'zdziwieni' ;]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by mura
spokojna Twoja rozczochrana, Roubini zmienia zdanie częściej niż Ty wink
grin dobre i mocne piwo

A co ma Roubini powiedziec ??? ze siedzi zesrany w gacie ?!
Rysiek taki doswiadczony inwestor i nie wiesz ze jak juz cos jest w telewizji dla przecietnego Kowalskiego to juz 1000razy jest w cenach ??!!
Najgorsze to bedzie jak cos jeb.... tak niespodziewanie ...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
no nie narzekam mam Kernela kupionego ponizej 60 z ceną docelową 100 zeta smile
a Roubini jako jedyny z wielkich przewidzial kryzys i ten przecietny Kowalski wtedy tego nie łyknał.....


Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Kernel za 100 zł? Chyba za 100 lat tongue. Ja mam Kernela po 61, ale najprawdopodobniej go sprzedam jak dojdzie do ok. 65, bo potem znowu tradycyjny zjazd do 60...
Ogólnie dochodzę do wniosku, że zarówno na Kernel jak i Astarcie niezłe przekręty muszą odchodzić, bo ciągle świetne wyniki(Astarty wręcz astronomiczne), a poprawy kursu nie widać...


Mnie niepokoi trochę Karen, ale w końcu powinno być odbicie.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

niektórym miśkom pewnie nieźle zrzędła dziś mina

z pewnością zacierali łapy, gdy widzieli -1,2%

a tu cyk. jankesi wyciągnęli, oni nie chcą spadać

sp500 -0,16
nasdaq +0,53

słuchajcie analiwtyków, jak to źle w gospodarce, że problemy, że to, tamto, siamto i zupa za słona

ja w tajemnicy Wam napiszę, że jeszcze w tym roku ostra proca w górę ;] tzw rajd mikołaja nadchodzi ;]

ale ja jestem żuczek, człowiek widmo, o 'spiskowych' poglądach, idę pobiegać po parku południowym za chwilę, może trochę ochłonę ;]

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
hehe Marcin widze ze jak zwykle chcesz byc madrzejszy od rynku, a tymczasem rynek sie boi krzysu w Europie i na razie nie widac na horyzoncie zmian

saturas ucz sie na giełdzie cierpliwosci ,a przy takim papierze jak kernel , naprawde warto

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
raczej chcę być tam, gdzie rynek dopiero będzie, ale jeszcze o tym nie wie ;]

a to jest właśnie moja cierpliwość ;]

kupuj, gdy ludzie srają w gacie ;]

Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
gorzej jak konflikt koreanski sie poglebi, wtedy bedzie klimat bardziej do srania niz rosniecia;)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

kto jest na tyle silny by prognozować ludzką głupotę.

no, może einstein ;]
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

podejrzewam, że 'sprawa rozejdzie się po kościach'.
i tu, bardzo chciałbym się nie mylić. bo inaczej może być małe piekło.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Originally Posted by zavvada
gorzej jak konflikt koreanski sie poglebi, wtedy bedzie klimat bardziej do srania niz rosniecia;)

Ja tam nie che byc zlym prorokiem ,ale wedlug kalendarza julianskiego mamy dzis 10.11.Czyzby Wanga nie sciemniała? wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

tytuł na wp:

'Wojna wisi na włosku?'

można więc ze spokojem wrócić do obserwacji notowań ;]

szkoda, że żółta blać opóźniła wybicie.
ale to przedłużenie dla 'tych spóźnialskich' - w tym tygodniu stratujemy w górę up,up

[Linked Image]

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

nie chce mi się wklejać obrazka, ale coś napiszę

otwórzcie sobie wykres eur/usd

pamiętacie, jak +- rok temu udało mi się przewidzieć punkt zwrotny? mniej więcej od końca listopada/początku grudnia (po sprawie 'dubaju') dolar zaczął się umacniać. ten ruch trwał do czerwca +- kilka dni po spotkaniu grupy bilderbergów w hiszpanii (przypadek)
co mamy przez ten czas? ano elegancko falę 1 spadkową, 2kę korekcyjną w górę w grudniu/styczniu. potem mocna 3 fala spadkowa do okresu luty/marzec. potem 4ka klasyczna korekta nieregularna 'na trzepanie leszcza'. jedziemy a,b,c ze szczytem w kwietniu. a następnie ostatnia : 5ką spadkowa do początku czerwca.
wszystko później to kalka tych zachowań, a więc wytłumaczę jak to widzę, bo każdy widzi co chce.
1ka wzrostowa do początku sierpnia. potem 2ka korekcyjna do sierpnia. następnie 3ka wzrostowy impuls do połowy sierpnia i znów zaczynamy zabawę z ząbkami podczas korekty nieregularnej a.b.c na 'trzepanie leszcza'. i uważam, że w tej 4ce nieregularnej teraz jesteśmy.
miejsca i czasu prawdopodobnie dużo nie zostało, dlatego pisałem o tym 1,35, bo blisko tego powinna się rozstrzygnąć walka. więc jesteśmy przy ważnych poziomach i wkrótce wyjaśni się czy mam rację. a jeśli tak to 'puste wydrukowane lollary benka' zgrają się z rajdem św. mikołaja a eur/usd zacznie rysować swoją piątkę, której koniec będzie można określić gdzieś na 1,55. ale nie wiem kiedy ;]

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
*errata: naturalnie 3ka wzrostowa do połowy października, 2x sierpień się pojawił, chochlik psotnik

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
dolarek grin powrot do kanału 1,20-1,30 powtorze do znudzenia
rozumiem Marcin , że teraz dokupujesz kiedy inni srają w gacie , co wiec dzisiaj kupiles?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

ponoć w oddali z wigwamu 'mury' ktoś dostrzegł powiewającą białą flagę,
nie określił czy to kapitulacja czy element taktyki ;]

dziś kupiłem i dokupiłem. kupiłem coś co przyniosło kilka % na + (i trzymam dalej, ale nie ma co pisać po fakcie),
natomiast dokupiłem idm, i ta dzisiejsza transakcja jest na - i jescze minus prowizja maklerska ;]
więc poprzeczka zawieszona wysoko, chowam się w rezerwacie i czekam na lepsze czasy
dostrzegam w oddali znaki dymne, ale na razie mało czytelne

[Linked Image]

w20 tylko -0,29

lollarki, jewropejski rubel zaprasza na poziom fibona boks

nikt już nie chce euro?

usd/pln o ile dotrwa, to <3-3,1> ma całe plemiona do wybicia, to se ne vrati

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

c.d.

jankesy bronią 1180 dla siuksów boks

krótkie resume, bo ponoć mamy doczynienia z 'grubą korekta'

spadki:
sp500 i nasdaq 4% od szczytów
w20 5% od szczytów
żabki 9%
szwaby 2,5%
brytole 4%
żółtki z japonii robią ORGRa i są najwyzej od 5 miechów

wystraszeni? to byłaby wiadomość dnia ;]

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
@mura - dobra rada: zamiast silic sie na Elliota, wez kartke papieru w kratke, olowek, narysuj sobie dzienne wykresy slupkowe potem do reki linijka...i moze wtedy cos zobaczysz. shocked





Strona 43 z 51 1 2 41 42 43 44 45 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1