|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Roselare +2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Tobet to ma zamiar wystawić kursy na siatke? Niestety osoba odpowiedzialna za oferte jest niedostepna w tym momencie. Prosimy o sprawdzanie naszej oferty na biezaco lub kontakt z nami w pozniejszym terminie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Noliko Maaseik - CAI Teruel hc(0 - 1.5) 1 @1.75 Dinamo Moscow - Knack Randstad Roeselare hc(0 - 1.5) 1 @1.25 Crvena Zvezda Beograd - Vakifbank Günes hc(1.5 - 0) 2 @1.40 Organika Budowlani Łódź - MC-Carnaghi Villa hc(1.5 - 0) 2 @1.60 kurs: @4.9 tobet co powiecie na taki kupon ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Knack ugra wiecej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Knack ugra wiecej  wszystko zalezy od ruskich, oni rozdaja karty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
a w expie dalej kursow nima 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
A co powiecie o Vakifbank Gunes -1.5?Jak tam u nich ze składem zmienił się czy taki sam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63 |
Zulus, z Vakifbanku odeszla Neslihan, a sklad uzupelnila jedynie Glinka. Cala gra opierac sie bedzie na Nikolic i Glince, ktore mysle ze maja dosc po MS gdzie byly najbardziej eksploatwanymi zawodniczkami. Crvena zvezda to bardzo niebezpieczny zespol, skladajacy sie z najzdolniejszych mlodych serbek, ktory do tego jest bardzo wysoki. Ich atutem jest to ze graja niezmienionym skladem od dluzszego czasdu i z kazdym rokiem robia progres co udowodnily chocby rk temu zajmujac drugie miejsce w pucharze CEV. Value i to naprawde sore jest na Serbkach i Vakifbank bedzie mial tam ciezko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Czy z Vakifbanku przypadkiem nie odeszla tez Debby Stam? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
nie gram w bwin to nie wiem  mam nadzieje ze exp wystawi LM pan i panow  Dobrze że gram w sportingbet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Cortese -1.5 @1.6 i Vakifbank -1.5 @1.45 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63 |
Zgadza e iti, generalnie wydaje sie ze Vakifbank jest minimalnie slabszy niz rok temu, ale przede wszystkim kluczowe zawodniczkisa tuz po MS, a Serbki tez maja kim grac bo jest chocby Malagurski czy Bjelica. Mimo wszystko to wyjazd i kursy na Crvena zezdae po 4 lub wiecej gdzie niegdzie to nieporozumienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Maaseik dzis powinno wygrac choc kurs nie powala ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Maaseik dzis powinno wygrac choc kurs nie powala ;/ to mozna hc setowego dac i juz jakos wyglada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Maaseik dzis powinno wygrac choc kurs nie powala ;/ no 1.80 nikt Ci nie wystawi  ja Vakif nie ufam przynajmniej narazie, dla mnie zanizone kursy na niezgrany team, ja sie boje nieobliczalnej Zvezdy, juz rok temu nie wykolegowaly z 2 razy, wiec dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Zulus, z Vakifbanku odeszla Neslihan, a sklad uzupelnila jedynie Glinka. Cala gra opierac sie bedzie na Nikolic i Glince, ktore mysle ze maja dosc po MS gdzie byly najbardziej eksploatwanymi zawodniczkami. Crvena zvezda to bardzo niebezpieczny zespol, skladajacy sie z najzdolniejszych mlodych serbek, ktory do tego jest bardzo wysoki. Ich atutem jest to ze graja niezmienionym skladem od dluzszego czasdu i z kazdym rokiem robia progres co udowodnily chocby rk temu zajmujac drugie miejsce w pucharze CEV. Value i to naprawde sore jest na Serbkach i Vakifbank bedzie mial tam ciezko. Czlowieku ogarnij Glinka i Nikolic w dobrej formie, a po MŚ forme najprawdopodobniej beda tracic ok. stycznia. Tak jest zazwyczaj... Nikolic bedzie dodatkowo zmotywowana bo gra u siebie w kraju  . Dlatego teraz jeszcze beda fajnie graly. W Vakifbanku gra jeszcze Poljak ktora na Mistrzostwach rowniez niezle sie prezentowala. Crevna to mlodziutki zespol, jedynie znana z kadry Malagurski tam gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Zgadza e iti, generalnie wydaje sie ze Vakifbank jest minimalnie slabszy niz rok temu, ale przede wszystkim kluczowe zawodniczkisa tuz po MS, a Serbki tez maja kim grac bo jest chocby Malagurski czy Bjelica. Mimo wszystko to wyjazd i kursy na Crvena zezdae po 4 lub wiecej gdzie niegdzie to nieporozumienie. Kim jest Bjelica?  Pomylilo Ci sie chyba z meskim Novica Bjelica  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63 |
Cendrus, naprawde mnie rozbawiles, Poljak byla w formie na MS, naprawde dobre. Jeszcze nigdy nie grala tak fatalnie jak tam, o czym swiadczy fakt ze notorycznie ladowala w kwadracie dla rezerwowych w polowie meczu. Tak, Glinka moze i gra juz niezle, co nie zmienia faktu ze jest kompletnie niezgrana z reszta druzyny, co byklo widac w meczu z Fenerbahce. Tak, Crena to mlodziutki zespol, ale to nie moj problem ze obila ci sie o uszy jedynie Malagurski. Rok temu graly jak rowny z rownym z Uralochka i Yamamayem i jak na kobieca siatke maja cholernie wysoki zespol. Po prostu mnic tylko brac vakifbank po 1.15 czy 1.2 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
samymi nazwiskami to mozna sobie w Fifie albo w MANAGARZE grac, Vakif nie moze byc zgrany na tym etapie, w organizmach maja mistrzostwa swiata i to na pewno jakis tam wplyw bedzie mialo, naprawde niskie te kursy na dwojke a ryzyko jest, jak mowie Crvena lubi zagrac na nosie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63 |
Jeszcze dla Twojej wiadomosci, Bjelica to chyba najbardziej utalentowana Serbka z nowego pokolenia, chyba najwieksza gwiazda reprezentacji juniorskiej, ktora zdobyla srebro na ostatnich ME juniorek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|