Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Roselare +2,5 boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Zulus
Tobet to ma zamiar wystawić kursy na siatke?
Niestety osoba odpowiedzialna za oferte jest niedostepna w tym momencie. Prosimy o sprawdzanie naszej oferty na biezaco lub kontakt z nami w pozniejszym terminie

laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Noliko Maaseik - CAI Teruel hc(0 - 1.5) 1 @1.75
Dinamo Moscow - Knack Randstad Roeselare hc(0 - 1.5) 1 @1.25
Crvena Zvezda Beograd - Vakifbank Günes hc(1.5 - 0) 2 @1.40
Organika Budowlani Łódź - MC-Carnaghi Villa hc(1.5 - 0) 2 @1.60
kurs: @4.9 tobet smile
co powiecie na taki kupon ? tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Knack ugra wiecej tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Wojtas_
Knack ugra wiecej tongue
wszystko zalezy od ruskich, oni rozdaja karty grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
a w expie dalej kursow nima frown

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
A co powiecie o Vakifbank Gunes -1.5?Jak tam u nich ze składem zmienił się czy taki sam?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
Zulus, z Vakifbanku odeszla Neslihan, a sklad uzupelnila jedynie Glinka. Cala gra opierac sie bedzie na Nikolic i Glince, ktore mysle ze maja dosc po MS gdzie byly najbardziej eksploatwanymi zawodniczkami. Crvena zvezda to bardzo niebezpieczny zespol, skladajacy sie z najzdolniejszych mlodych serbek, ktory do tego jest bardzo wysoki. Ich atutem jest to ze graja niezmienionym skladem od dluzszego czasdu i z kazdym rokiem robia progres co udowodnily chocby rk temu zajmujac drugie miejsce w pucharze CEV. Value i to naprawde sore jest na Serbkach i Vakifbank bedzie mial tam ciezko.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Czy z Vakifbanku przypadkiem nie odeszla tez Debby Stam? wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by tyks
nie gram w bwin to nie wiem tongue mam nadzieje ze exp wystawi LM pan i panow smile

Dobrze że gram w sportingbet smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Cortese -1.5 @1.6 i Vakifbank -1.5 @1.45 boks

iti #4252380 23/11/2010 23:07
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
Zgadza e iti, generalnie wydaje sie ze Vakifbank jest minimalnie slabszy niz rok temu, ale przede wszystkim kluczowe zawodniczkisa tuz po MS, a Serbki tez maja kim grac bo jest chocby Malagurski czy Bjelica. Mimo wszystko to wyjazd i kursy na Crvena zezdae po 4 lub wiecej gdzie niegdzie to nieporozumienie.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Maaseik dzis powinno wygrac choc kurs nie powala ;/

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Originally Posted by hallik
Maaseik dzis powinno wygrac choc kurs nie powala ;/
to mozna hc setowego dac i juz jakos wyglada tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by hallik
Maaseik dzis powinno wygrac choc kurs nie powala ;/
no 1.80 nikt Ci nie wystawi wink

ja Vakif nie ufam przynajmniej narazie, dla mnie zanizone kursy na niezgrany team, ja sie boje nieobliczalnej Zvezdy, juz rok temu nie wykolegowaly z 2 razy, wiec dziekuje

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Kwasigroch
Zulus, z Vakifbanku odeszla Neslihan, a sklad uzupelnila jedynie Glinka. Cala gra opierac sie bedzie na Nikolic i Glince, ktore mysle ze maja dosc po MS gdzie byly najbardziej eksploatwanymi zawodniczkami. Crvena zvezda to bardzo niebezpieczny zespol, skladajacy sie z najzdolniejszych mlodych serbek, ktory do tego jest bardzo wysoki. Ich atutem jest to ze graja niezmienionym skladem od dluzszego czasdu i z kazdym rokiem robia progres co udowodnily chocby rk temu zajmujac drugie miejsce w pucharze CEV. Value i to naprawde sore jest na Serbkach i Vakifbank bedzie mial tam ciezko.
Czlowieku ogarnij Glinka i Nikolic w dobrej formie, a po MŚ forme najprawdopodobniej beda tracic ok. stycznia. Tak jest zazwyczaj... Nikolic bedzie dodatkowo zmotywowana bo gra u siebie w kraju tongue .
Dlatego teraz jeszcze beda fajnie graly. W Vakifbanku gra jeszcze Poljak ktora na Mistrzostwach rowniez niezle sie prezentowala.
Crevna to mlodziutki zespol, jedynie znana z kadry Malagurski tam gra.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Kwasigroch
Zgadza e iti, generalnie wydaje sie ze Vakifbank jest minimalnie slabszy niz rok temu, ale przede wszystkim kluczowe zawodniczkisa tuz po MS, a Serbki tez maja kim grac bo jest chocby Malagurski czy Bjelica. Mimo wszystko to wyjazd i kursy na Crvena zezdae po 4 lub wiecej gdzie niegdzie to nieporozumienie.
Kim jest Bjelica? blush
Pomylilo Ci sie chyba z meskim Novica Bjelica smile .

Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
Cendrus, naprawde mnie rozbawiles, Poljak byla w formie na MS, naprawde dobre. Jeszcze nigdy nie grala tak fatalnie jak tam, o czym swiadczy fakt ze notorycznie ladowala w kwadracie dla rezerwowych w polowie meczu. Tak, Glinka moze i gra juz niezle, co nie zmienia faktu ze jest kompletnie niezgrana z reszta druzyny, co byklo widac w meczu z Fenerbahce. Tak, Crena to mlodziutki zespol, ale to nie moj problem ze obila ci sie o uszy jedynie Malagurski. Rok temu graly jak rowny z rownym z Uralochka i Yamamayem i jak na kobieca siatke maja cholernie wysoki zespol. Po prostu mnic tylko brac vakifbank po 1.15 czy 1.2 ...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
samymi nazwiskami to mozna sobie w Fifie albo w MANAGARZE grac, Vakif nie moze byc zgrany na tym etapie, w organizmach maja mistrzostwa swiata i to na pewno jakis tam wplyw bedzie mialo, naprawde niskie te kursy na dwojke a ryzyko jest, jak mowie Crvena lubi zagrac na nosie

Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
Jeszcze dla Twojej wiadomosci, Bjelica to chyba najbardziej utalentowana Serbka z nowego pokolenia, chyba najwieksza gwiazda reprezentacji juniorskiej, ktora zdobyla srebro na ostatnich ME juniorek

Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, burbon), 3,278 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1