|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178 |
Proponuje w tym temacie umieszaczac typy na wyniki spotkan el. MS 2002 typ#1 /STS/ (01.07) 788 Meksyk-USA "X2" 1.55 typ z X poniewaz ostatnio jak gralem na USA jako 2 zawiodlo mnie wiec teraz troche ostroznosci.USa gra w el. swietnie 4zw,1r,0p Meksyk fatalnie 1zw,1r,3p w STS na zywciestwo USA STS daje 3.30 a prof 3.10. typ#2 /prof/ (01.07) 061 Honduras-Kostaryka "1" 1.93 Honduras calkiem dobrze sobie radzi w el.MS swojej strefy,Kostaryka gra roznie ale na wyjezdzie gra slabo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pozdrowenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258 |
W STSie zagralem oplacanego dubla:
614 2 Libia - Angola 2,2 [1,8] 794 2 Burkina Faso - RPA 2,3 [1,8]
A w sobote w TOTOMIXIE zagram jeszcze to: 63 1 Trynidad - Jamajka 2,6 [2,1] 73 1 Honduras - Kostaryka 2,2 [1,8]
|
|
|
Link skopiowany do schowka