|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Witam ... Magica La Bella LA ROMA ALE ROMA ALE !!! , wczoraj nie dane było mi doczekać i dzielić sie radością ...  Wczoraj o mało co, zawału nie dostałem  Ale najważniejsze, że 3 punkty zostały w Rzymie. Tottiego trzymał na ławce aż do 75'. Mało mnie rozqrwiło z nerwów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
mafia rosyjska  a po za tym hej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Real i Mou ciężko "bekną" za te kartki. Doigrają się krętacze. UEFA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323 |
zdecydowanie mafia rosyjska musi pokazac kto tak naprawde rzadzi w europie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Witam ... Magica La Bella LA ROMA ALE ROMA ALE !!! , wczoraj nie dane było mi doczekać i dzielić sie radością ...  Wczoraj o mało co, zawału nie dostałem  Ale najważniejsze, że 3 punkty zostały w Rzymie. Tottiego trzymał na ławce aż do 75'. Mało mnie rozqrwiło z nerwów.  Q..wa uwielbiam ten rezultat 0:2 na 3:2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323 |
Real i Mou ciężko "bekną" za te kartki. Doigrają się krętacze. UEFA  mimo ze nie przepadam za Realem to niby co oni takiego zrobili co jest niezgodne z przepisami? absolutnie NIC wiec UEFA moze im ........................
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Real i Mou ciężko "bekną" za te kartki. Doigrają się krętacze. UEFA  Nie lubie Realu ale skoro tak jest ustalone to wykorzystali tylko co mogli i tyle  Chyba, że dostaną większą karę to luz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 559 |
oglada ktos Kazan? jak graja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
zdecydowanie mafia rosyjska musi pokazac kto tak naprawde rzadzi w europie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742 |
Real i Mou ciężko "bekną" za te kartki. Doigrają się krętacze. UEFA  Nie lubie Realu ale skoro tak jest ustalone to wykorzystali tylko co mogli i tyle  Chyba, że dostaną większą karę to luz  to co mial kazac chamsko faulowac przeciwnikow zeby dostali te kartki? ma facet leb to nim mysli 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
oglada ktos Kazan? jak graja? mecz na poziomie polskiej okręgowej ligi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Real i Mou ciężko "bekną" za te kartki. Doigrają się krętacze. UEFA  Nie lubie Realu ale skoro tak jest ustalone to wykorzystali tylko co mogli i tyle  Chyba, że dostaną większą karę to luz  to co mial kazac chamsko faulowac przeciwnikow zeby dostali te kartki? ma facet leb to nim mysli  Ale przecież ja uważam tak samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
jaki dziś mecz na Polsacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 152 |
Real i Mou ciężko "bekną" za te kartki. Doigrają się krętacze. UEFA  Nie lubie Realu ale skoro tak jest ustalone to wykorzystali tylko co mogli i tyle Chyba, że dostaną większą karę to luz  to co mial kazac chamsko faulowac przeciwnikow zeby dostali te kartki? ma facet leb to nim mysli  Ale przecież ja uważam tak samo  Za co mieliby tą karę dostać??, za to że media spekulują że Dudek coś tam powiedział Casilasowi ?? kto im to udowodni ??.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
jaki dziś mecz na Polsacie? Rangers- MU
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
wszędzie napisane ze Panata - Barca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Za co mieliby tą karę dostać??, za to że media spekulują że Dudek coś tam powiedział Casilasowi ?? kto im to udowodni ??. Udowodni to Master w swietny sposób 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742 |
Platini cytowalem do APOLLYONa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
jaki dziś mecz na Polsacie? Rangers- MU hit polszmatu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Real i Mou ciężko "bekną" za te kartki. Doigrają się krętacze. Oj bez obrazy:) ale mało chyba żyjesz na tym świecie... spryt i inteligencje jedynie los moze pokonać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka