Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
a spryt i inteligencja to nie to samo?... :>
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
jak wyglada teraz gra w kazaniu??
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
spryt i inteligencja
przy 0-4 grac na czas
jeszcze wyslac Dudka
kompromitacja Mourinho wg mnie ale kazdy ma swoje zdanie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Dobra, panowie.
To było wczoraj i nikomu z nas krzywda się nie stała przez ten "genialny trik" Mou, więc nie ma się o co spierać. Zobaczymy czy UEFA wyda jakieś oświadczenie w tej sprawie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
kopenhaga ja chce remis
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
a spryt i inteligencja to nie to samo?... :>
Nie do końca
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
jak wyglada teraz gra w kazaniu??
jak na w-f w szkole średniej
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Pany, a czy to oni pierwsi tak kombinowali?
Przecież co jakiś czas widzimy, że takie zachowania są normą.
Będąc na meczu u siebie III czy IV ligi nie raz widzialem jak goście dostawali kartki bo chcieli i mieli
bo w następnym meczu z jakimiś ogórkami pauza a później czysta karta.
Czy to LM czy nasza kopana wszędzie tak to wygląda.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Bale zagra w Spurs,Rafał out,Defoe rezerwa ! Gomes-Hutton,Bale,Lennon,Kaboul,Jenas,Pavluchenko,Gallas,Modric,Crouch,Assou-Ekotto
kogo proponujesz to gola???????????/
moze razem zagramy to bedzie podwojny doping
Bezdomny kto strzela karne jak nie ma Rafala?
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
teraz dopiero zobaczylem co wczoraj Mourinho odjebal z tymi kartkami , juz tak prostackiego numeru to dawno nie bylo zachowal sie debilnie i mam nadzieje ze glupota bedzie nagrodzona
co odjebał ?? bo nie widziałem
VIDEO
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
jak wyglada teraz gra w kazaniu??
jak na w-f w szkole średniej
sytuacje bramkowe?? mam pograny under 2,5...
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
spryt i inteligencja
przy 0-4 grac na czas
jeszcze wyslac Dudka
kompromitacja Mourinho wg mnie ale kazdy ma swoje zdanie
według mnie no 1 teraz szkoleniowiec
Ferguson i Wenger wymiękają
a Rafa to jakaś 3 liga
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
jak wyglada teraz gra w kazaniu??
jak na w-f w szkole średniej
sytuacje bramkowe?? mam pograny under 2,5...
kopanina straszna
Rubin groźny przy stałych fragmentach
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
a spryt i inteligencja to nie to samo?... :>
Nie do końca
czyli co? inteligentny człowiek może być niesprytny? lub istnieje sprytny idiota?
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
spryt i inteligencja
przy 0-4 grac na czas
jeszcze wyslac Dudka
kompromitacja Mourinho wg mnie ale kazdy ma swoje zdanie
oni grali na czas by dostać minimalna kare kartkową kolego:) kalkulacja...
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
teraz dopiero zobaczylem co wczoraj Mourinho odjebal z tymi kartkami , juz tak prostackiego numeru to dawno nie bylo zachowal sie debilnie i mam nadzieje ze glupota bedzie nagrodzona
co odjebał ?? bo nie widziałem
VIDEO
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
jak wyglada teraz gra w kazaniu??
jak na w-f w szkole średniej
sytuacje bramkowe?? mam pograny under 2,5...
kopanina straszna
Rubin groźny przy stałych fragmentach
dzieki za info, niestety mam nata w sieci kom i nie moge ogladac video
, kontrowac??
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
Udinese strzelać w drugiej
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Inter: 12 Castellazzi; 2 Cordoba, 6 Lucio, 23 Materazzi, 4 Zanetti; 5 Stankovic, 19 Cambiasso; 88 Biabiany, 10 Sneijder, 27 Pandev; 9 Eto'o. A disposizione: 21 Orlandoni, 8 Thiago Motta, 34 Biraghi, 39 Santon, 40 Nwankwo, 48 Crisetig, 57 Natalino.. Twente: 13 Mihaylov; 15 Rosales, 4 Wisgerhof, 19 Douglas, 34 Leugers; 8 Janssen, 6 Brama; 10 Ruiz, 9 De Jong, 22 Chadli; 21 Janko. A disposizione: 1 Boschker,7 Landzaat, 14 Parker, 23 Buysse, 27 Vujicevic, 34 Schimpelsberger, 44 John.
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Bale zagra w Spurs,Rafał out,Defoe rezerwa ! Gomes-Hutton,Bale,Lennon,Kaboul,Jenas,Pavluchenko,Gallas,Modric,Crouch,Assou-Ekotto
kogo proponujesz to gola???????????/
moze razem zagramy to bedzie podwojny doping
Bezdomny kto strzela karne jak nie ma Rafala?
Pavluchenko do karnych często podchodzi
Bale ostatnio strzela bramy,ale Werder by czasami mu dłuższej przerwy z grą nie dał.
Crouch przy rogach i wolnych groźny
Link skopiowany do schowka