|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040 |
Oryginalnie wysłał Seen: [qb]bunt pomyśl może jeszcze o.... zdymisjonowaniu rządu ,rozwiązaniu parlamentui i koniecznie poproś Conrada o wycofanie akcesji Polski z Unią.[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040 |
Oryginalnie wysłał scottie: [qb]no chłopaki starczy już tej dyskusji, wyłączyć komputery i spać, bo jutro rano do szkoły (sądząc po postach i problemach poruszanych to chyba gimnazjum, tak koło 2 klasy)[/qb] ...moje gimnazjum juz jutro wolne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Oryginalnie wysłał Vipek: [qb] Oryginalnie wysłał scottie: [qb]no chłopaki starczy już tej dyskusji, wyłączyć komputery i spać, bo jutro rano do szkoły (sądząc po postach i problemach poruszanych to chyba gimnazjum, tak koło 2 klasy)[/qb] ...moje gimnazjum juz jutro wolne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] a mama wie , że do tak późnej pory siedzisz przy komputerze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040 |
Oryginalnie wysłał scottie: [qb] Oryginalnie wysłał Vipek: [qb] Oryginalnie wysłał scottie: [qb]no chłopaki starczy już tej dyskusji, wyłączyć komputery i spać, bo jutro rano do szkoły (sądząc po postach i problemach poruszanych to chyba gimnazjum, tak koło 2 klasy)[/qb] ...moje gimnazjum juz jutro wolne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] a mama wie , że do tak późnej pory siedzisz przy komputerze?[/qb] ...a ty ksiazke piszesz ?? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
to było pytanie retoryczne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
A czy Bunt jest synem RAFTERA (tego co jezdzi na mecz LA i wpier...$) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 294 |
Jeżeli ludzie z czata są tacy w porządku to powinni sprawę załatwić normalnie - zwyczajnie się porozumieć.
Mnie osobiście nie interesuje chat, ale miałem taki przypadek jak xeo, dlatego w ogóle piszę cokolwiek.
Ludzi, którzy uważają, że nowych użytkowników można obrażać uważam, że mają bardzo silne kompleksy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Oryginalnie wysłał Intruzik: [qb]HAzardzista , jednym z regułow czata jest posiadanie nicka , skoro nie mogles d*** ruszyc by wklepać pare literek to dobrze ze cie zbanowali , bo jak proste słowa do ciebie nie docieraja to znaczy ze jesteś bałwan a bałwanów trzeba tępić !!!![/qb] Intruzik z trakimi tekstami do kolegow z piaskownicy nie pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Hehe, treść i styl wypowiedzi Intruzika odpowiadają normom zschowania, jakie powszechnie panują na tym czacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
no dobra - poniewaz jestem jednym z operatorow to i ja cos napisze:
1) zachowania Bunta nie bede komentowal...
2) Nikodemus podobnie jak Ty zostalem wychowany , zeby nie tolerowac donosicieli...
3) Sheetee masz racje - jesli komus nie odpowiada taki czat jak jest niech znajdzie sobie inny
4) dymeczek -czy Ty myslisz ze na czacie sa tylko osoby z Bialegostoku??
5) Xeo znamy sie ze zjazdu , wiec nie bede mowil zlych rzeczy - ale prosze cie o jedno .. zastanow sie jak cos napiszesz - moze obrazil Cie ktos inny, ale napewno nie Arth - ten czlowiek muchy by nie zabil , a co dopiero obrazil kogos - nie znam nikogo lepiej wychowanego od Artha
6) Profit napisz kto i z jakiego powodu Cie obrazil - bo jeszcze nie widzialem nigdy Cie na czacie
7) znam wiekszosc osob z chata osobiscie , i wiem jak sie zachowuja> Jednak chyba kazdy z was zdaje sobie sprawe , ze tworzymy zgrana paczke i chyba wam to przeszkadza ... Bunt myslisz, ze pozwolimy zebys swoim tekstami zdegradowal ktoregos z opow albo obrazal innych uczestnikow ... wiele razy probowales i ani razu Ci sie to nie udalo . Sam dobrze zdajesz sobie sprawe , ze jesli wiekszoscia glosow karzesz nas wyrzucic stamtad , to i tak wszyscy zmienimy lokal, a Ty nie zostaniesz sam , tylko nadal bedziesz probowal nam zaszkodzic - juz na nowym czacie ... tylko jest jeden problem .. NIGDY CI SIE TO NIE UDA Aha , jeszcze jedno - gwarantuje Ci. ze Kura jest osoba starsza od Ciebie , a kultura wymaga zwracania sie do takich osob z szacunkiem !
8) Qwerty sluchaj wiekszosc z czatowiczow ma wyksztalcenie wyzsze, choc zdarzaja sie osoby , ktora nadal studiuja - zwroc uwage na swoje zachowanie , a nie patrz na innych ! jesli ktos uzywa, ktorys z wulgarnych slow : c***, ****a itd. - czy po tym oceniasz czlowieka? pokaz mi osobnika , ktory nigdy nie bluzni ...
9) Scottie a ty nie cwaniakuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrowka !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Oryginalnie wysłał Kafel Jr.: [qb]5) Xeo znamy sie ze zjazdu , wiec nie bede mowil zlych rzeczy - ale prosze cie o jedno .. zastanow sie jak cos napiszesz - moze obrazil Cie ktos inny, ale napewno nie Arth - ten czlowiek muchy by nie zabil , a co dopiero obrazil kogos - nie znam nikogo lepiej wychowanego od Artha [/qb] Kolego Kafel Jr. zastanow sie co piszesz bo: 1. Nie znamy sie ze zjazdu , nigdy nie bylem na zjezdzie , nie znam Cie , musiales mnie z kims pomylic . 2. Przeczytaj uwaznie mojego posta , przecierz napisalem ,ze to nie był arth. Co do artha to zgadzam sie z toba wporzadku gosc , nie moge o nim zlego slowa powiedziec . Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
Xeo nie byles w Borkach w tamtym roku? Szczuply , dlugie wlosy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Nie, nie bylem . Wygladam tez troche inaczej , krotkie wlosy, postawny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
Oryginalnie wysłał Kafel Jr.: [qb] 4) dymeczek -czy Ty myslisz ze na czacie sa tylko osoby z Bialegostoku?? [/qb] Kafel jasne ze tak niemysle, ale kazdy wie ze nawet tu na forum duzo jest takich osob i akurat tak sie przytrafilo ze osoba stamtad dala mi sie we znaki. Dla mnie temat jest narazie zakonczony i zapewniam wszystkich ze niechcem zadnego opa na tym czacie bo mi to niepotrzebne, moga byc opy tak jak sa teraz i dopoki mnie nikt niebedzie wyzywal w sposob przekraczajacy wszelkie granice to niebede tu pisal ( chociaz "prosił" mnie o to Lider, ale narazie niedam sie sprowokowac), bede tylko odpisywal na pytania kierowane do mnie, niema swietych i wiekszosc klnie i zdarzaja sie klotnie na czacie ale teraz jest narazie okey i niech tak zostanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
heh... jeśli chodzi o [qb] arth'a [/qb] to :5gw: ...procedury rejestracyjne nie są wcale takie proste - całe sczęście, że [qb] arth [/qb] czuwa... thnx! (...) kto zdążył ten przeczytał... czytając wasz spór zwróciłem uwagę na pewną niekonsekwencję i chciałbym to wyjaśnić: [qb]Intruzik [/qb] : jak ktos nie chce nie musi rejestrować ! wystarczy wpisac /nick .... i koniec [qb] hugobos [/qb] : Zarejestruj się... ...to nie powinieneś mieć żadnych problemów czy więć trzeba czy nie trzeba się rejestrować żeby uniknąć problemów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Oryginalnie wysłał Kafel Jr.: [qb]no dobra - poniewaz jestem jednym z operatorow to i ja cos napisze: 9) Scottie a ty nie cwaniakuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrowka ![/qb] he, zbijam się tylko z problemów chłopaków z gimnazjum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobra, już nie będę pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
veride jak niezarejestrujesz nicka to niepogadasz z nikim na privie ale na ogolnym tak, to chyba jedyny problem...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 229 |
Veride po rejestracji możesz używać wielu przydatnych bajerków a i PRIV dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jeśli nie chcesz się rejestrować, to chyba nie ma problemu wpisać /nick ... Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111 |
wszedłem sobie na czata pierwszy raz ,miałem małe problemy z rejestracją nicka ale Arthx od razu mi pomógł ,nikt nie mnie zwyzywał ,nie obrażał ,jest OK . Mr Bunt zmień nicka i spróbuj jeszcze raz może tym razem uda ci się zaistnieć .I jeszcze na koniec, obejrzyj sobie film "Przeklęty " dużo zrozumiesz i wiele się nauczysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Widze zreszta mogłem sie tego spodziewac, temat chodz trudny zostaje byc lekcewazony przez niektroych ktorzy pisza gupoty nie na temat.
Kafel mysle ze mylisz sie bo widac czarno na bialym - jendak zglaszaja sie osoby ktorym ublizacie razem z liderem. Jeszcze raz prosze osoby poszkodawne o zglaszanie sie i opisy sytuacji im wiecej takich informacji - tym szybciej odpowiednie zmiany mamy najdzie zostana poczynione...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|