Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 33 z 41 1 2 31 32 33 34 35 40 41
javapl #4261663 28/11/2010 04:45
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by javapl
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by javapl
Originally Posted by mathje
0 motywacji ,0 walki przechodzą obok meczu i są bici nie miłosiernie

Co Ty pier.dolisz za przeproszeniem? Weź paletkę i idź pokaż mistrzu jak się gra, puke

po wynikach w tym turnieju można było się więcej po Nich spodziewać w tym meczu a nie zwykly wpierdol ...nie uważasz tak ?



to jest turniej, jedne mecz wyjdzie, drugi nie. Trafili na zły dzień i dostają manto. Po co od razu z nich szydzić? Szacunek wielki za ogranie najlepszej pary w tym sezonie, za 3-0 w grupie. Za pierwszy polski półfinał. Ale nie..Wy to chcielibyście żeby od razu ograli w singlu Nadala... smirk

Człowieku co mam wyjsc z flaga z ich podobliznami i latac po miescie? Ja komentuje ich słaby dzisiejszy mecz a poprzednie zostawiam w spokoju.Komentuje ich dzisiejszy wystep a ty wracasz do HISTORI...po co?? kazdy kto sie interesuje tenisem wiedza jak graja i co osiagneli.Graja dzisiaj tak ,że by mieli bilans 0-3 a nie 3-0

Bonus: Unibet
javapl #4261664 28/11/2010 04:45
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by javapl
to jest turniej, jedne mecz wyjdzie, drugi nie. Trafili na zły dzień i dostają manto. Po co od razu z nich szydzić? Szacunek wielki za ogranie najlepszej pary w tym sezonie, za 3-0 w grupie. Za pierwszy polski półfinał. Ale nie..Wy to chcielibyście żeby od razu ograli w singlu Nadala... smirk

szacun okey....ale kto to bedzie pamiętał po frajersko przegranym półfinale ?

AGASSI #4261671 28/11/2010 04:46
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
a widzisz po ich ruchach ,że walcza? albo motywacje? Jedynie matkowski cos proboje ,widac złosc po nie udanym zagraniu smile


Może jedynie tak to wygląda bo sa miażdzeni przez rywali i nie widać ich walki.

AGASSI #4261672 28/11/2010 04:46
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
za rok będziesz pamiętał 3-0 w grupie i półfinał czy w jakim stylu go przegrali? Idź poszydź z Rycha w "polecam nutę" wink

javapl #4261679 28/11/2010 04:48
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
HAHAHAHA kwintesencja rasialiady teraz była

javapl #4261680 28/11/2010 04:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
hahahaahahahahah Fyrstenberg ja Cie prosze z pod siatki pilka pol metra nad siatka i aut 5 metrow laugh

javapl #4261681 28/11/2010 04:49
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Widzę to,że dostają manto. Widzę to,że tamci nie dają im nawet szansy na to żeby powalczyli. Jak sami nie zagrają na dobrym poziome piłki to nie mają szans na wygraniu punktu. Nie wiem po co im wypominać brak walki, po prostu czują,że są słabsi i nie wychodzi im to co wychodziło przez 3 mecze, ale biegają i walczą. Nie połozyli się na korcie jak Kubocik co w każdy mmeczu miał seta 0-6 albo 1-6 laugh laugh laugh

Exp #4261682 28/11/2010 04:49
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by Exp
hahahaahahahahah Fyrstenberg ja Cie prosze z pod siatki pilka pol metra nad siatka i aut 5 metrow laugh

nie pierwszy raz

Exp #4261683 28/11/2010 04:50
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
i jakby tego nei zjebal bylby bp a tak...

Exp #4261685 28/11/2010 04:50
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Matkowski walczy za dwóch, szkoda że Frytka gra jak pipa

javapl #4261686 28/11/2010 04:50
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by javapl
Widzę to,że dostają manto. Widzę to,że tamci nie dają im nawet szansy na to żeby powalczyli. Jak sami nie zagrają na dobrym poziome piłki to nie mają szans na wygraniu punktu. Nie wiem po co im wypominać brak walki, po prostu czują,że są słabsi i nie wychodzi im to co wychodziło przez 3 mecze, ale biegają i walczą. Nie połozyli się na korcie jak Kubocik co w każdy mmeczu miał seta 0-6 albo 1-6 laugh laugh laugh

Nie widziałem żeby kubot leżał ale to pewnie ja mam coś z oczami bo widze niechlujna gre matkowskich a nie widze leżącego kubota ,graja słabo i zakonczmy temat

javapl #4261688 28/11/2010 04:51
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
co za Frytka blush spieprzył mecz Matkowskiemu blush

Exp #4261690 28/11/2010 04:51
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
KURVA mac miaeli znow ich na wideclu to fyrstenbeg zajebal lioba w aut, po co sie pytam?

mathje #4261691 28/11/2010 04:51
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
fyrstenberg sie wpierdolil i zjebał , poprzednia pilke wyjebał w kosmos a mogl byc brejk rasialiady cd.

mathje #4261693 28/11/2010 04:52
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Niech idą pograćw gierke na komorkach z swoimi podobliznami chwalili sie ,że wygrali Wimbledon laugh

javapl #4261695 28/11/2010 04:52
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by javapl
co za Frytka blush spieprzył mecz Matkowskiemu blush

nie pierdol głupot......po prostu czuje,że jest słabszy laugh

mathje #4261698 28/11/2010 04:53
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by mathje
Originally Posted by javapl
Widzę to,że dostają manto. Widzę to,że tamci nie dają im nawet szansy na to żeby powalczyli. Jak sami nie zagrają na dobrym poziome piłki to nie mają szans na wygraniu punktu. Nie wiem po co im wypominać brak walki, po prostu czują,że są słabsi i nie wychodzi im to co wychodziło przez 3 mecze, ale biegają i walczą. Nie połozyli się na korcie jak Kubocik co w każdy mmeczu miał seta 0-6 albo 1-6 laugh laugh laugh

Nie widziałem żeby kubot leżał ale to pewnie ja mam coś z oczami bo widze niechlujna gre matkowskich a nie widze leżącego kubota ,graja słabo i zakonczmy temat

0-6 i 4-6 kto ma więcej motywacji, ochoty do gry? Kuboty czy Frytki? Matkowski gra dobrze, ale Fyrstenberg jak Marach czasami w parze z Ubotem

javapl #4261702 28/11/2010 04:54
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by javapl
Originally Posted by mathje
Originally Posted by javapl
Widzę to,że dostają manto. Widzę to,że tamci nie dają im nawet szansy na to żeby powalczyli. Jak sami nie zagrają na dobrym poziome piłki to nie mają szans na wygraniu punktu. Nie wiem po co im wypominać brak walki, po prostu czują,że są słabsi i nie wychodzi im to co wychodziło przez 3 mecze, ale biegają i walczą. Nie połozyli się na korcie jak Kubocik co w każdy mmeczu miał seta 0-6 albo 1-6 laugh laugh laugh

Nie widziałem żeby kubot leżał ale to pewnie ja mam coś z oczami bo widze niechlujna gre matkowskich a nie widze leżącego kubota ,graja słabo i zakonczmy temat

0-6 i 4-6 kto ma więcej motywacji, ochoty do gry? Kuboty czy Frytki? Matkowski gra dobrze, ale Fyrstenberg jak Marach czasami w parze z Ubotem

w tej akcji miałes odp laugh laugh laugh

AGASSI #4261703 28/11/2010 04:54
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
smecz..... w aut i znow frytka laugh

Exp #4261708 28/11/2010 04:55
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
szkoda chłopakow ,ze prezentuja taka klęske i sa totalnie bezradni mieli swoje okazje ale wtedy frytka pokazał swój kunszt tenisowy

Strona 33 z 41 1 2 31 32 33 34 35 40 41

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1