|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
0 motywacji ,0 walki przechodzą obok meczu i są bici nie miłosiernie Co Ty pier.dolisz za przeproszeniem? Weź paletkę i idź pokaż mistrzu jak się gra,  po wynikach w tym turnieju można było się więcej po Nich spodziewać w tym meczu a nie zwykly wpierdol ...nie uważasz tak ? to jest turniej, jedne mecz wyjdzie, drugi nie. Trafili na zły dzień i dostają manto. Po co od razu z nich szydzić? Szacunek wielki za ogranie najlepszej pary w tym sezonie, za 3-0 w grupie. Za pierwszy polski półfinał. Ale nie..Wy to chcielibyście żeby od razu ograli w singlu Nadala...  Człowieku co mam wyjsc z flaga z ich podobliznami i latac po miescie? Ja komentuje ich słaby dzisiejszy mecz a poprzednie zostawiam w spokoju.Komentuje ich dzisiejszy wystep a ty wracasz do HISTORI...po co?? kazdy kto sie interesuje tenisem wiedza jak graja i co osiagneli.Graja dzisiaj tak ,że by mieli bilans 0-3 a nie 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
to jest turniej, jedne mecz wyjdzie, drugi nie. Trafili na zły dzień i dostają manto. Po co od razu z nich szydzić? Szacunek wielki za ogranie najlepszej pary w tym sezonie, za 3-0 w grupie. Za pierwszy polski półfinał. Ale nie..Wy to chcielibyście żeby od razu ograli w singlu Nadala...  szacun okey....ale kto to bedzie pamiętał po frajersko przegranym półfinale ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
a widzisz po ich ruchach ,że walcza? albo motywacje? Jedynie matkowski cos proboje ,widac złosc po nie udanym zagraniu Może jedynie tak to wygląda bo sa miażdzeni przez rywali i nie widać ich walki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
za rok będziesz pamiętał 3-0 w grupie i półfinał czy w jakim stylu go przegrali? Idź poszydź z Rycha w "polecam nutę" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
HAHAHAHA kwintesencja rasialiady teraz była
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
hahahaahahahahah Fyrstenberg ja Cie prosze z pod siatki pilka pol metra nad siatka i aut 5 metrow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
hahahaahahahahah Fyrstenberg ja Cie prosze z pod siatki pilka pol metra nad siatka i aut 5 metrow  nie pierwszy raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
i jakby tego nei zjebal bylby bp a tak...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Matkowski walczy za dwóch, szkoda że Frytka gra jak pipa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Nie widziałem żeby kubot leżał ale to pewnie ja mam coś z oczami bo widze niechlujna gre matkowskich a nie widze leżącego kubota ,graja słabo i zakonczmy temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
co za Frytka  spieprzył mecz Matkowskiemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
KURVA mac miaeli znow ich na wideclu to fyrstenbeg zajebal lioba w aut, po co sie pytam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
fyrstenberg sie wpierdolil i zjebał , poprzednia pilke wyjebał w kosmos a mogl byc brejk rasialiady cd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Niech idą pograćw gierke na komorkach z swoimi podobliznami chwalili sie ,że wygrali Wimbledon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
co za Frytka  spieprzył mecz Matkowskiemu  nie pierdol głupot......po prostu czuje,że jest słabszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Nie widziałem żeby kubot leżał ale to pewnie ja mam coś z oczami bo widze niechlujna gre matkowskich a nie widze leżącego kubota ,graja słabo i zakonczmy temat 0-6 i 4-6 kto ma więcej motywacji, ochoty do gry? Kuboty czy Frytki? Matkowski gra dobrze, ale Fyrstenberg jak Marach czasami w parze z Ubotem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Nie widziałem żeby kubot leżał ale to pewnie ja mam coś z oczami bo widze niechlujna gre matkowskich a nie widze leżącego kubota ,graja słabo i zakonczmy temat 0-6 i 4-6 kto ma więcej motywacji, ochoty do gry? Kuboty czy Frytki? Matkowski gra dobrze, ale Fyrstenberg jak Marach czasami w parze z Ubotem w tej akcji miałes odp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
smecz..... w aut i znow frytka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
szkoda chłopakow ,ze prezentuja taka klęske i sa totalnie bezradni mieli swoje okazje ale wtedy frytka pokazał swój kunszt tenisowy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|