|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
polamani, zenua szkoda tylko kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
fyrstenberg to co grał z brayanami dzisaij nie gra nawet w 1 %
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
faktycznie dzisiaj sa jacys slabi :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
0 motywacji ,0 walki przechodzą obok meczu i są bici nie miłosiernie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
powino bycc 0-30 to co robi kłoda ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
frytka pilka do skonczenia to gra tak ze Bhupathi odgywa z latwoscia, ten konczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
0 motywacji ,0 walki przechodzą obok meczu i są bici nie miłosiernie syndrom pokonania faworyta w poprzednim meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
taśma Naszym nie pomaga ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
0 motywacji ,0 walki przechodzą obok meczu i są bici nie miłosiernie Co Ty pier.dolisz za przeproszeniem? Weź paletkę i idź pokaż mistrzu jak się gra, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
i po bp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
i z now to samo matka w siate....
chlopaki poklepcie sie po tylkach jak siatkarze i wezcie sie za grae a nie fochy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
0 motywacji ,0 walki przechodzą obok meczu i są bici nie miłosiernie Co Ty pier.dolisz za przeproszeniem? Weź paletkę i idź pokaż mistrzu jak się gra,  HAHAHA  jakbym trenował całe życie jak oni to bym Ci pokazał jak sie gra .Oglądaj w spokoju jak są bici 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
0 motywacji ,0 walki przechodzą obok meczu i są bici nie miłosiernie Co Ty pier.dolisz za przeproszeniem? Weź paletkę i idź pokaż mistrzu jak się gra,  po wynikach w tym turnieju można było się więcej po Nich spodziewać w tym meczu a nie zwykly wpierdol ...nie uważasz tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
0 motywacji ,0 walki przechodzą obok meczu i są bici nie miłosiernie Co Ty pier.dolisz za przeproszeniem? Weź paletkę i idź pokaż mistrzu jak się gra,  HAHAHA  jakbym trenował całe życie jak oni to bym Ci pokazał jak sie gra .Oglądaj w spokoju jak są bici  tak, gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Grają na tyle ile mogą, starają się. Wygrali z Bryanami to już muszą wygrać całe mistrzostwa? Polacy zawsze się doczegoś muszą przyczepić, co za naród 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
No nie raczej, trzy w miarę w porządku mecze, musi przyjść kryzys ... że w tym meczu? "cza" było grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
0 motywacji ,0 walki przechodzą obok meczu i są bici nie miłosiernie Co Ty pier.dolisz za przeproszeniem? Weź paletkę i idź pokaż mistrzu jak się gra,  HAHAHA  jakbym trenował całe życie jak oni to bym Ci pokazał jak sie gra .Oglądaj w spokoju jak są bici  tak, gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Grają na tyle ile mogą, starają się. Wygrali z Bryanami to już muszą wygrać całe mistrzostwa? Polacy zawsze się doczegoś muszą przyczepić, co za naród  Koles co ty jestes....(sam dokoncz) Graja beznadziejnie i tyle w temacie, SĄ BICI!! Bron ich dalej ciekawie jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
0 motywacji ,0 walki przechodzą obok meczu i są bici nie miłosiernie Co Ty pier.dolisz za przeproszeniem? Weź paletkę i idź pokaż mistrzu jak się gra,  po wynikach w tym turnieju można było się więcej po Nich spodziewać w tym meczu a nie zwykly wpierdol ...nie uważasz tak ? to jest turniej, jedne mecz wyjdzie, drugi nie. Trafili na zły dzień i dostają manto. Po co od razu z nich szydzić? Szacunek wielki za ogranie najlepszej pary w tym sezonie, za 3-0 w grupie. Za pierwszy polski półfinał. Ale nie..Wy to chcielibyście żeby od razu ograli w singlu Nadala... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
najlepsza są te kaleczne loby dobrze ,że z Brajanami tego nie grali
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
gdzie ja napisałem,że nie są bici? na jaki ch.uj piszesz 0 walki, 0 motywacji? Tamci są dzisiaj wyraźnie lepsi i tyle, po co szukasz dziury w całym? Bo tak łatwiej, bo jesteś Polakiem, który zawsze musi dojebać drugiemu Polakowi?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|