Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 26 1 2 3 4 5 6 25 26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Krystian
craax zabaw sie grin


nie mialbym nic przeciwko powtorce tongue bylem na tym meczu ale cud sie zdarzyl juz na Belchatowie, pewnie na sobote juz limit wyczerpany grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Pier
Analityk mógłbyś chociaż raz napisać coś konstruktywnego bez napinki ? smirk

yes sir

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Pier nie mozesz tak sie kobiecie dawac .

Fakt fajnie miec kobiete , zrobi czaju ,kawy ,kanapki
w kazda niedziele sex ,palmowa oczywiscie itd ale bez przesady.
Futbol to cos co kocham i nikt nie jest w stanie tego zabronic.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Barca za bardzo sie nadziewa na kontry

Cisse z Panaty itd ,mozna wymieniac przyklady

Real to wykorzysta !!!


Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
VAMOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS BARSAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by analityk
Barca za bardzo sie nadziewa na kontry

Cisse z Panaty itd ,mozna wymieniac przyklady

Real to wykorzysta !!!

to wymien grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Sphinx
Ludzie jeb** te derby grin co myślicie o meczu Lokomotiw Płowdiw - Czernomorec B ?

widzialem ze grasz na gieldzie piwo
to jest dobra droga tylko trzeba uwazac ,bez podpalki,spokojnie do celu

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by pacyfista
Pier nie mozesz tak sie kobiecie dawac .

Fakt fajnie miec kobiete , zrobi czaju ,kawy ,kanapki
w kazda niedziele sex ,palmowa oczywiscie itd ale bez przesady.
Futbol to cos co kocham i nikt nie jest w stanie tego zabronic.
jezeli kobieta oczekuje od Ciebie zebys zrezygnowal z czegos co bylo dla Ciebie czastka zycia, z czegos co naprawde kochasz, jest Twoja pasja, to trzeba sie zastanowic z czego Ona dla Ciebie zrezygnowala i czy to jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu

ale jak sa dzieci to problem robi sie zlozony i w tym dziale porad juz nie udziele, przynajmniej narazie wink

mam zle przeczucia dzisiaj z tym Realem, oj zle

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2
Witam i mam ogromną prośbę. Macie może jakiegoś livescora do meczu Uganda Ethiopia? No poprostu nigdzie nie moge znaleźć takowego.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Real gra za dobrze aby dzis przegrac

Jakbym mial to obstawiac to handi -1 na Real po kursie ponad 7 w bet365 ale ze zawiesilem tam konto na rok wiec nie pogram laugh


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
cholera co dopiero odsniezone a znow zaczyna konkretnie sypac

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by analityk
Real gra za dobrze aby dzis przegrac

Jakbym mial to obstawiac to handi -1 na Real po kursie ponad 7 w bet365 ale ze zawiesilem tam konto na rok wiec nie pogram laugh
ale co to za argument 'gra za dobrze' ? na Milanie z srednio grajaca wloska ekipe cudem wywiezli remis a Barca postawi im o niebo trudniejsze warunki, Barca gra za dobrze by przegrac u siebie - podobny argument

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by pacyfista
Pier nie mozesz tak sie kobiecie dawac .

Fakt fajnie miec kobiete , zrobi czaju ,kawy ,kanapki
w kazda niedziele sex ,palmowa oczywiscie itd ale bez przesady.
Futbol to cos co kocham i nikt nie jest w stanie tego zabronic.

czy mam ci współczuć ?? laugh
Ja mam więcej do stracenia bo 3-4 razy w tygodniu grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by craax
Originally Posted by analityk
Real gra za dobrze aby dzis przegrac

Jakbym mial to obstawiac to handi -1 na Real po kursie ponad 7 w bet365 ale ze zawiesilem tam konto na rok wiec nie pogram laugh
ale co to za argument 'gra za dobrze' ? na Milanie z srednio grajaca wloska ekipe cudem wywiezli remis a Barca postawi im o niebo trudniejsze warunki, Barca gra za dobrze by przegrac u siebie - podobny argument

z tym Milanem to kiepski przykład, więcej szczęścia i Real do przerwy prowadziłby 3-0. Do tego gol sępa Pippo z metrowego spalonego,a pierwsza bramka to dzieło mistrza obrony 'Pepe'. Biorąc pod uwagę okoliczności to ten remis 2:2 całkiem dobrze wygląda. Kursy na Real to value i żal nie skorzystać wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
MagiK a kto powiedzial, ze dzis Barca nie bedzie miec tyle szczescia ? a Real znow tak frajersko sie nie zachowa ? szczescie to pojecie wzgledne, Wlosi i Inzaghi to wykorzystali a wiele druzyn by i tak nie potrafilo, konczyl mi wowczas Real piekny kupon x2 wiec pamietam jak to bylo tongue

value value, ale ja takich meczy nie obstawiam w zadna strone, moze jakis over rzuce a wieczorem zasiadam z piwkiem i CALYM SERCEM JESTEM ZA BARCA

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
moze ktos sie pokusi i zlamie Ronaldo... paznokcia - to bylby Jego osobisty dramat

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Barca to taka ekipa,że na szczęście liczyć nie musi. wink
Też miałem zamiar nie obstawiać...ale jak zobaczyłem kursy to się mocno zdziwiłem blush i stwierdziłem,że kilka groszy spokojnie uciułam wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Mugrinho postawi autobus, skończy się 0-0 po nudnym meczu i z dalszą napinką będzie spokój do kolejnego Pussy Derbi wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Poruszenie tutaj jakby conajmniej Polska wyszła z grupy na MŚ albo conajmniej awansowała do nich shocked tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
javapl, mecz roku za kilka godzin wiec nie ma co sie dziwic smile

Goget Ty swoje widowisko z PUSSY miales wczoraj tongue

Strona 4 z 26 1 2 3 4 5 6 25 26

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1