|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
D.Villa Total Shots on Goal Over 0.5 1.4 . Jedyny zaklad na dzisiaj gdzie taka perła? Unibet cos Ci sie czasem nie pomylilo? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
Barcelona vs Real Madrid - Villa, David Suma Celnych Strzałów na Bramkę Over 0.5 (1,40) , w zakladce El Clásico Specials
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Real gra za dobrze aby dzis przegrac Jakbym mial to obstawiac to handi -1 na Real po kursie ponad 7 w bet365 ale ze zawiesilem tam konto na rok wiec nie pogram  ale co to za argument 'gra za dobrze' ? na Milanie z srednio grajaca wloska ekipe cudem wywiezli remis a Barca postawi im o niebo trudniejsze warunki, Barca gra za dobrze by przegrac u siebie - podobny argument lepiej niz za kadencji poprzednich trenerow gdyby wtedy Drenthe nieopierzony mloddziak strzelil sam na sam na awayu bylby inny wynik :/ teraz licze ze bedzie lepiej czyli x lub 2 nawet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
2222222  z bramkami juz !! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
z argumentów statystyczno-historycznych to aż niewybrażalny wydaje się bilans Guardioli jako coacha przeciwko Madrytowi, póki co 4/4 - 5/5 w historii się nie zdarzyło nikomu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Dałem przed meczemu under 10 courners po kursie 2,10 w 35 minucie było 7 rogów wiec wyłączyłem teraz patrze dalej 7 xd
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
cos Ci sie czasem nie pomylilo?  Piłka Nożna>Hiszpania>El Clásico Specials
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
a moim zdaniem najlepszym typem na dzisiejszy mecz jest lezenie na kanapie i ogladanie na lajcie popieram plus jakis browarek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
karta dla Alonso wydaje się wysoce prawdopodobna, zakład na strzały Villi bardzo, bardzo fajny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
a moim zdaniem najlepszym typem na dzisiejszy mecz jest lezenie na kanapie i ogladanie na lajcie popieram plus jakis browarek popiera, a od rana pierdoli o róznych betach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
z argumentów statystyczno-historycznych to aż niewybrażalny wydaje się bilans Guardioli jako coacha przeciwko Madrytowi, póki co 4/4 - 5/5 w historii się nie zdarzyło nikomu póki co Real był za każdym razem cieniutki a Barca miała najlepsza drużyne w historii, teraz troche inaczej to wyglada ale stawiam na Barce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
a moim zdaniem najlepszym typem na dzisiejszy mecz jest lezenie na kanapie i ogladanie na lajcie popieram plus jakis browarek popiera, a od rana pierdoli o róznych betach   jak goły u buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
a moim zdaniem najlepszym typem na dzisiejszy mecz jest lezenie na kanapie i ogladanie na lajcie popieram plus jakis browarek popiera, a od rana pierdoli o róznych betach  pitoli pitoli ale nie gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
a moim zdaniem najlepszym typem na dzisiejszy mecz jest lezenie na kanapie i ogladanie na lajcie popieram plus jakis browarek popiera, a od rana pierdoli o róznych betach   jak goły u buka goly u zjebow z bet365 ale wesoly pozatym chujasze mnie okradli z bonusa dla przyjaciol wiec niech sie wala. Daremny buk
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
z argumentów statystyczno-historycznych to aż niewybrażalny wydaje się bilans Guardioli jako coacha przeciwko Madrytowi, póki co 4/4 - 5/5 w historii się nie zdarzyło nikomu póki co Real był za każdym razem cieniutki a Barca miała najlepsza drużyne w historii, teraz troche inaczej to wyglada ale stawiam na Barce klucz jest w tym ze Barca ma sposob na real  i taki wazny mecz dla catalalunczykow ... Real gra dobrze ...dawno nie gral z cala liga hiszpanska jak teraz przeklada sie to na rezultad bez porazki.. ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
 Panowie sorry, że z takim pytaniem wpierdzielam się tutaj, ale który to: Numer Rozliczeniowy Banku tzw. NRB ? Potrzebuję do Moneybookers a nie umiem się połapać. Z góry dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
analityk bet365 spoko buk ja z nimi nie mialem nigdy problemow chyba miales za duzo tych przyjaciol do bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
iguaín nie zagra
Jedenastka, którą wczoraj wieczorem podał na konferencji prasowej José Mourinho, nie wybiegnie dzisiaj na murawę Camp Nou. Portugalski trener ostatecznie nie może liczyć na Gonzalo Higuaín. Napastnik Królewskich dzisiaj z rana przeszedł ostatnie testy medyczne, które potwierdziły, że nie będzie mógł zagrać z Blaugraną. Argentyńczyk opuści drugi mecz z rzędu, we wtorek nie mógł wystąpić w spotkaniu Ligi Mistrzów w Amsterdamie.
José Mourinho musi więc zmodyfikować swoje plany. Wszystko wskazuje na to, że od pierwszej minuty zagra Karim Benzema, który jest naturalnym zastępcą Argentyńczyka. Mimo wszystko nie można wykluczyć również opcji, że Portugalczyk postawi na Lassanę Diarrę, który w środku stworzy barierę z Samim Khedirą i Xabim Alonso. W takim wypadku za atak odpowiadaliby Di María, Mesut Özil i Cristiano Ronaldo, który grałby najbliżej bramki Valdesa.
JAKBY NIE ZAGRAL TO MOZE I NAWET LEPIEJ BO W WAZNYCH MECZACH TO ON PITOLI SYTUACJE A BENZEMA MOZE NIE POTRZEBOWAC TYLU SETEK CO HIGUAIN.....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|