|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Cos nawala to forum, zwlaszcza Private Picks. Od czasu powstania Elite PP na stronie glownej w kolumnie "ostatnia wiadomosc" pojawia sie Anonymous jako autor, ktory ostatni napisal posta. W dodatku czesto zdarza mi sie cos takiego: [Linked Image] [ img225.imageshack.us] gdy kilkam, aby mi sie wyswietlil ostatni post w danym temacie (sorry za jakisc screena, ale na szybko paintem edytowany).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Ja taki obrazek jak na screenie miewałem na długo przed powstaniem Elite PP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
JA rowniez taki cos mam raz na jakis czas i to nie tylko w PP, ale na calym forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Ja taki obrazek jak na screenie miewałem na długo przed powstaniem Elite PP. To akurat rzeczywiscie wczesniej, troche zle to poprostu napisalem w poprzednim poscie i dlatego wyszlo, jakby to mialo zwiazek z powstaniem EPP. Sorry za niescislosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
tez ta przypadlosc mam od dawien dawna ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 100 |
CONRAD prosze CIę oszczędź te naiwne dzieci i jak najszybciej ZAMKNIJ ten temat wymian, forum traci strasznie na swoim wizerunku, niebawem będzie uznawane za najlepsze forum do ukradzenia komus pieniędzy.
Te naiwne dzieciaki CODZIENNIE czytają ze ktos kogos oszukał i NADAL SIE WYMIANIAJA I TRACĄ PIENIADZE!!!
ZLITUJ SIE CONRAD NAD NIMI i SKASUJ TEN TEMAT wymian , pozdrawiam serdecznie
Ps. grożą wygrażają kolejnym oszutsom ale TO NIC nie da bo sam wiesz ajkie mamy prawo w Polsce i ....niską szkodliwosć społeczna czynu a jakieś wsze korzystaja na tym i NON STOP ich okradają, jesli masz sumienie ZAMKNIJ to , będą sie wtedy wymieniali tylko z tymi których znają i nie będzie złodziejstwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
chciałbym się zapytać co się stało tematem ktory załozyłem ok godzinke temu w dziale to i owo, z tego co widze został on skasowany bez podania jakichkolwiek przyczyn, dlatego czy moglby ktos chociaz byc tak laskaw i napisac mi z jakig wzledow czy pobudek osobistych mialo to miejsce
pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Temat zostal skasowny dlatego ze posiadanie i rozprowadzanie lekkich narkotykow, a za takie uwazane jest ziele, jest nielegalne, co za tym idzie promowanie i namawianie do udzialu w manifestacji majacej naklonic do legalizacji tejze roslinki jest watpliwe w swietle konsekwencji jakie nam groza ze strony milosciwie nam panujacych panow K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Temat zostal skasowny dlatego ze posiadanie i rozprowadzanie lekkich narkotykow, a za takie uwazane jest ziele, jest nielegalne, co za tym idzie promowanie i namawianie do udzialu w manifestacji majacej naklonic do legalizacji tejze roslinki jest watpliwe w swietle konsekwencji jakie nam groza ze strony milosciwie nam panujacych panow K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> rozumiem, ale moglibyscie albo chociaz ta osoba ktora go zamknela napisac czemu zamyka, a nie ze znika i wiesc po nim ginie, sami sie zachowujecie jak Panowie K i tak apropos notka o tym ukazała się w jednym z najbardziej poczytnych tygodników w Polsce, a manifestacja nie jest nielegalna wiec nie wiem czego się tak boicie. co mnie jednak najbardziej zdziwiło to to, iż nie ma wolności wypowiedzi na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Osobiscie go zamknalem i przyznaje Ci racje ze moglem dac info na temat dlaczego, moj blad. Nie wyniknal on z mojego zarozumialstwa tylko z braku czasu i pospiechu. Reszty nie komentuje bo i po co??;-) wiesz doskonale ze temat jest "watpliwy";-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Znikaja tematy i posty co sie dzieje ? ludzie pisza produkuja sie i nie ma co jest grane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
Co sie stało z tematami do wymiany bo nie mogę się połapać :e
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
grane jest to, że niestety po przerwie w działaniu forum sprzed kilku dni i updacie tegoż coś się zrąbało w oprogramowaniu forum - i nie jest to wina żadnego z nas, lecz tych no... jak oni tam się nazywają... no tych producentów oprogramowania.
Znikają tematy ze Świata Bukmacherstwa (cały czas kilka tych samych, nawet jeśli są zakładane na nowo) i zniknął jeden z Las Vegas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
no właśnie, tematy ze Świata Bukmacherstwa znikają - co się dzieje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie przyznawane są podpisy pod nazwą użytkownika
czy zależą one od ilości postów ?
kto je może nadać ?
przeszukałem sporą część forum ale nie znalazłem na to odpowiedzi, powinno być to zawarte z regulaminie lub FAQ lecz nima <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie przyznawane są podpisy pod nazwą użytkownika
czy zależą one od ilości postów ?
kto je może nadać ?
przeszukałem sporą część forum ale nie znalazłem na to odpowiedzi, powinno być to zawarte z regulaminie lub FAQ lecz nima <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> przyłączam się do prośby. Może ktoś wreszcie odpowiedzieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
To mam jeszcze jedno pytanie. Czemu ja pod nickiem mam podpis, a np Baqu nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
To mam jeszcze jedno pytanie. Czemu ja pod nickiem mam podpis, a np Baqu nie? Niedawno zarejestrowani maja automatycznie podpisy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|