Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#426529 04/04/2006 22:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Cos nawala to forum, zwlaszcza Private Picks. Od czasu powstania Elite PP na stronie glownej w kolumnie "ostatnia wiadomosc" pojawia sie Anonymous jako autor, ktory ostatni napisal posta. W dodatku czesto zdarza mi sie cos takiego:

[Linked Image] [img225.imageshack.us]

gdy kilkam, aby mi sie wyswietlil ostatni post w danym temacie (sorry za jakisc screena, ale na szybko paintem edytowany).

#426530 05/04/2006 06:36
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Ja taki obrazek jak na screenie miewałem na długo przed powstaniem Elite PP.

#426531 05/04/2006 07:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
JA rowniez taki cos mam raz na jakis czas i to nie tylko w PP, ale na calym forum

#426532 05/04/2006 08:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Ja taki obrazek jak na screenie miewałem na długo przed powstaniem Elite PP.

To akurat rzeczywiscie wczesniej, troche zle to poprostu napisalem w poprzednim poscie i dlatego wyszlo, jakby to mialo zwiazek z powstaniem EPP. Sorry za niescislosc.

#426533 06/04/2006 16:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
tez ta przypadlosc mam od dawien dawna ...

#426534 18/04/2006 16:28
Dołączył: Apr 2006
Posty: 100
B
member
member
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 100
CONRAD prosze CIę oszczędź te naiwne dzieci i jak najszybciej ZAMKNIJ ten temat wymian, forum traci strasznie na swoim wizerunku, niebawem będzie uznawane za najlepsze forum do ukradzenia komus pieniędzy.

Te naiwne dzieciaki CODZIENNIE czytają ze ktos kogos oszukał i NADAL SIE WYMIANIAJA I TRACĄ PIENIADZE!!!

ZLITUJ SIE CONRAD NAD NIMI i SKASUJ TEN TEMAT wymian , pozdrawiam serdecznie

Ps. grożą wygrażają kolejnym oszutsom ale TO NIC nie da bo sam wiesz ajkie mamy prawo w Polsce i ....niską szkodliwosć społeczna czynu a jakieś wsze korzystaja na tym i NON STOP ich okradają, jesli masz sumienie ZAMKNIJ to , będą sie wtedy wymieniali tylko z tymi których znają i nie będzie złodziejstwa.

#426535 02/05/2006 15:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
chciałbym się zapytać co się stało tematem ktory załozyłem ok godzinke temu w dziale to i owo, z tego co widze został on skasowany bez podania jakichkolwiek przyczyn, dlatego czy moglby ktos chociaz byc tak laskaw i napisac mi z jakig wzledow czy pobudek osobistych mialo to miejsce

pozdr,

#426536 02/05/2006 16:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Temat zostal skasowny dlatego ze posiadanie i rozprowadzanie lekkich narkotykow, a za takie uwazane jest ziele, jest nielegalne, co za tym idzie promowanie i namawianie do udzialu w manifestacji majacej naklonic do legalizacji tejze roslinki jest watpliwe w swietle konsekwencji jakie nam groza ze strony milosciwie nam panujacych panow K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#426537 02/05/2006 17:38
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
Temat zostal skasowny dlatego ze posiadanie i rozprowadzanie lekkich narkotykow, a za takie uwazane jest ziele, jest nielegalne, co za tym idzie promowanie i namawianie do udzialu w manifestacji majacej naklonic do legalizacji tejze roslinki jest watpliwe w swietle konsekwencji jakie nam groza ze strony milosciwie nam panujacych panow K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

rozumiem, ale moglibyscie albo chociaz ta osoba ktora go zamknela napisac czemu zamyka, a nie ze znika i wiesc po nim ginie, sami sie zachowujecie jak Panowie K

i tak apropos notka o tym ukazała się w jednym z najbardziej poczytnych tygodników w Polsce, a manifestacja nie jest nielegalna wiec nie wiem czego się tak boicie.

co mnie jednak najbardziej zdziwiło to to, iż nie ma wolności wypowiedzi na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

pozdr,

#426538 02/05/2006 17:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Osobiscie go zamknalem i przyznaje Ci racje ze moglem dac info na temat dlaczego, moj blad.
Nie wyniknal on z mojego zarozumialstwa tylko z braku czasu i pospiechu.
Reszty nie komentuje bo i po co??;-)
wiesz doskonale ze temat jest "watpliwy";-)

#426539 10/05/2006 17:37
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Znikaja tematy i posty co sie dzieje ? ludzie pisza produkuja sie i nie ma co jest grane ?

#426540 11/05/2006 19:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Co sie stało z tematami do wymiany bo nie mogę się połapać :e

#426541 11/05/2006 20:13
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
grane jest to, że niestety po przerwie w działaniu forum sprzed kilku dni i updacie tegoż coś się zrąbało w oprogramowaniu forum - i nie jest to wina żadnego z nas, lecz tych no... jak oni tam się nazywają... no tych producentów oprogramowania.

Znikają tematy ze Świata Bukmacherstwa (cały czas kilka tych samych, nawet jeśli są zakładane na nowo) i zniknął jeden z Las Vegas.

#426542 11/05/2006 21:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
no właśnie, tematy ze Świata Bukmacherstwa znikają - co się dzieje ?

#426543 29/05/2006 21:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie przyznawane są podpisy pod nazwą użytkownika

czy zależą one od ilości postów ?

kto je może nadać ?

przeszukałem sporą część forum ale nie znalazłem na to odpowiedzi, powinno być to zawarte z regulaminie lub FAQ lecz nima <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#426544 05/06/2006 09:06
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie przyznawane są podpisy pod nazwą użytkownika

czy zależą one od ilości postów ?

kto je może nadać ?

przeszukałem sporą część forum ale nie znalazłem na to odpowiedzi, powinno być to zawarte z regulaminie lub FAQ lecz nima <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

przyłączam się do prośby. Może ktoś wreszcie odpowiedzieć

#426545 05/06/2006 09:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tylko admin moze.

#426546 05/06/2006 10:55
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej).

#426547 05/06/2006 19:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
To mam jeszcze jedno pytanie. Czemu ja pod nickiem mam podpis, a np Baqu nie?

#426548 05/06/2006 19:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
To mam jeszcze jedno pytanie. Czemu ja pod nickiem mam podpis, a np Baqu nie?

Niedawno zarejestrowani maja automatycznie podpisy.

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1