Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
[Linked Image]
[Linked Image from static.tobet.com] [tobet.com]

Linki:

LIVE [biathlonresults.com]
biathlonworld.com [biathlonworld.com]

Kalendarz:
  • [01.12 - 05.12.2010] Ostersund
  • [10.12 - 12.12.2010] Hochfilzen
  • [16.12 - 19.12.2010] Pokljuka
  • [05.01 - 09.01.2011] Oberhof
  • [12.01 - 16.01.2011] Ruhpolding
  • [20.01 - 23.01.2011] Anterselva
  • [07.01 - 09.01.2011] Nowe Mesto : IBU Youth/Junior WC
  • [04.02 - 06.02.2011] Lake Placid
  • [10.02 - 13.02.2011] Fort Kent
  • [03.03 - 13.03.2011] Khanty-Mansiysk : IBU WC
  • [17.03 - 20.03.2011] Oslo Holmenkollen



"Już niedlugo coraz blizej.." grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Biathlon Najlepsze co moze byc do obstawianka:) czekamy omku na kolejny dobry sezon jak i rownież Naszych Kobiet smile zaczynamy w Ostersund:)

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
ciekawy jestem jak sie zaprezentuje Sikora który pod wodzą norweskie trenera zupełnie zmienił system przygotowań i daje to podobno bardzo dobre efekty no ale z tym to juz sie przekonamy niebawem koledzy

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
http://www.beitoworldcup.com/2010/resultatlister/skiskyting/1311/7_5km_kvinner_off.pdf

na stronie Eurosportu napisane ze Polki w super formie... obawiam sie ze jest jednak inaczej... z zawodniczek z ktorymi sie mierzyly to w Pucharze Swiata zobaczymy zapewne tylko Flatland i Rogstad... a to ze Flatland miala pol minuty przewagi nad Nowakowska przy dwoch pudlach wiecej mnie akurat optymistycznie nie nastraja...


a i Tomus cos tragicznie pobiegl, skoro przy tej samej ilosci pudel stracil do Boe prawie dwie minuty (sic!)... mam tylko nadzieje ze teraz robil sobie ostrzejszy trening by za 2 tygodnie byc w formie... boks

Panowie, a konkursik? grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Wyniki przygotowan polskich biathlonistow... slabiutkie. Smutne nie jest to ze Tomek nie osiaga juz takich wynikow, ale ze nie ma kto go w przyszlosci zastapic.

http://www.tomaszsikora.net/

Kto zdobedzie Krysztalowa Kule ?... Olek iziii peffka piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
[Linked Image]

Oestersund

Program zawodów:
01.12 16:20 - Individual [K]
02.12 17:20 - Individual [M]
03.12 17:20 - Sprint [K]
04.12 14:15 - Sprint [M]
05.12 11:30 - Poscig [K]
05.12 14:15 - Poscig [M]


Linki:

LIVE [biathlonresults.com]
biathlonworld.com [biathlonworld.com]
Oficialna stronka zawodow [biathlonevents.se]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
to ja pierwszy z analka sie wcisne...

Ekholm Jonsson, H - Tora Berger... Ekholm Jonsson, H @ 1,65 Unibyt - moze i zadna promocja, ale mysle ze mala stawka, ciepla kawa i mozna ogladac. A powaznie, to Tora chora byla i ma (spore?) braki treningowe. Nie bylo jej w Beitostolen, gdzie Norwedzy sie przygotowywali. Ponadto uwazam ze Tora, jak to mialo miejsce w zeszylm roku, nie bedzie wysoko. Ciekawe czy bedzie chciala wystartowac w MS w narciarstwie klasycznym w Oslo :>

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Niby tak Ojro, ale miej takze na uwadze to ze i Helena chorowala.. (wirus grypy żołądkowej).
Poczatkowo tez chcialem grac cos przeciwko Torze.. jednak odpuszczam.. w individualu najwaznijesze jest strzelanie.. a Tora nie raz pokazala ze gdy forma biegowa nie sluzy to wtedy lepiej wychodzi strzelanie..(przypomne kazde pudlo to dodawana jedna minuta do czasu koncowego - nie biegamy tutaj karych kolek) paradoksalnie moze to jej jutro pomoc.
Jakby nie bylo.. zdobyla zloto w individualu w Vancouver.. wiec na starcie odpuszczam gre przeciwnie niej - przynajmniej w tej konkurencji.
Co pogram/pogralem narazie nie zdradzam.. po co ulatwiac robote analitokom firm bukmacherskich.. start sezonu wiele zagadek smile trzeba czekac az sie pozostali wychyla z oferta, moze znajdzie sie jakas perelka : )

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
W biegu indywidualnym pewnie jak większość chciałem grać właśnie Szwedkę. W Oestersund w poprzednich dwóch sezonach, tak jak w tym roku odbywała się inauguracja biathlonowego sezonu i Helena spisywała się znakomicie, ale z powodu na ostatnie problemy odpuszczam sobie. Jutrzejszy bieg potraktuję więc przede wszystkim jako zapoznawczy.

Jeśli coś jednak zagram to na razie najbliżej mi do postawienia na Ukrainkę Khvostenko, jest to zawodniczka która biegowo nie prezentuje nic nadzwyczajnego, jest przeciętna w tym fachu, ale na strzelnicy należy do najpewniejszych w całej stawce. W Oestersund ostatnio podobnie jak Helena prezentowała się bardzo dobrze:

2008 ind. 4 miejsce 0 pudeł
2009 ind. 6 miejsce 0 pudeł

w zeszłym sezonie zajęła 26 miejsce w klasyfikacji Pucharu Świata, ale w klasyfikacji za biegi indywidualne była 7.

Cóż tu dużo pisać, zawodniczka bazująca na dobrym strzelaniu, biegowo już się zapewne nie rozwinie, stworzona do biegów indywidualnych gdzie za każde pudło do czasu doliczana jest karna minuta.

Khvostenko - Ponza 1 1.65 bwin

w kilku bukach dostępna ta para, rozbieżność w kursach spora. od 1.40 bet365 do 1.65 bwin. Krótko i na temat, Włoszka to także znakomita strzelczyni, ale biegowo jeszcze słabsza od Ukrainki, zwłaszcza w Oestersund, gdzie w tym elemencie (choć nie tylko w tym) w ostatnich dwóch sezonach w każdym z 5 różnych biegów lepsza była Ukrainka...

słabo też Zaitseva spisuje się ostatnimi czasy w Oestersund, wiele pudeł na strzelnicy w centrebet dostępna w parze z Khvostenko, kurs 2.30

Pierwsze zawody, wiadomo, trudno powiedzieć jak z formą, jeśli ktoś chce jednak zagrać myślę warto zwrócić uwagę na Ukrainkę Khvostenko, ja sam muszę jeszcze to przemyśleć, co sądzicie?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
w Oestersund m.in. Helena Ekholm (Jonsson) choruje z powodu skażonej wody. Zawodniczka przez kilka dni zmagała się z silną biegunką, bólami brzucha i gorączką. Tą samą dolegliwością zostało dotkniętych kilku innych szwedzkich biathlonistów oraz Amerykanie i Francuzi.

wie ktoś może kto konkretnie?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Originally Posted by AG
w Oestersund m.in. Helena Ekholm (Jonsson) choruje z powodu skażonej wody. Zawodniczka przez kilka dni zmagała się z silną biegunką, bólami brzucha i gorączką. Tą samą dolegliwością zostało dotkniętych kilku innych szwedzkich biathlonistów oraz Amerykanie i Francuzi.

wie ktoś może kto konkretnie?
tu masz garsc informacji [http]

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Co do Micheli Ponzy... osobiscie widzialbym ja jako doga do grania. Ostro trenowala nie tylko strzelanie, ale przede wszystkim dluzsze biegi. Minusem moze byc ciagla kontuzja stopy. Ale jak sama mowi, juz sie do tej kontuzji przyzwyczaila.
Jej glowny cel: zwyciestwo w Antholz/Anterselva (wlochy)


Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Makarainen - Nowakowska 1 1.40

Finka specjalistką od biegu indywidualnego nie jest, na strzelnicy na pewno pomyłki będą, ale pokazała że w formie jest dobrej na początku sezonu, do tego Nowakowska na strzelnicy podobny poziom, a biegowo to jednak Finka lepsza, wydaje sie izzi bet.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Jonsson - Henkel - Olofsson 1 1.95
Poczatek sezonu wiec ze stawka nie ma co szalec ale typ wydaje sie byc bardzo mocny Szwedki przed wlasna publicznoscia beda chcialy wypasc dobrze co do Henkel wiadomo ze doswiadczenie ale tez potrafi na szczelnicy pudlowac a za to juz doliczane beda minuty

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Originally Posted by NanekHKS
Jonsson - Henkel - Olofsson 1 1.95
Poczatek sezonu wiec ze stawka nie ma co szalec ale typ wydaje sie byc bardzo mocny Szwedki przed wlasna publicznoscia beda chcialy wypasc dobrze co do Henkel wiadomo ze doswiadczenie ale tez potrafi na szczelnicy pudlowac a za to juz doliczane beda minuty

Wg mnie typ trochę bez sensu.
Nie lepiej zagrać np. Jonsson - Henkel 1 @ 1,6? Dużo wi ększe szanse a kurs na 3 drogowe zdarzenie jak dla mnie mały..
CHoć ja i tak bym tej Jonsson dzisiaj nie grał.


"szczelnicy" laugh laugh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
graj co chcesz Twoja sprawa ja sobie zagralem to narazie
szybko pisalem "strzelnicy odmiana strzelac"zadowolony

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by Raphaello
Originally Posted by NanekHKS
Jonsson - Henkel - Olofsson 1 1.95
Poczatek sezonu wiec ze stawka nie ma co szalec ale typ wydaje sie byc bardzo mocny Szwedki przed wlasna publicznoscia beda chcialy wypasc dobrze co do Henkel wiadomo ze doswiadczenie ale tez potrafi na szczelnicy pudlowac a za to juz doliczane beda minuty

Wg mnie typ trochę bez sensu.
Nie lepiej zagrać np. Jonsson - Henkel 1 @ 1,6? Dużo wi ększe szanse a kurs na 3 drogowe zdarzenie jak dla mnie mały..

też jestem zdania że po 1.95 granie takiego 3-drogowego zakładu i to w inauguracyjnych zawodach jest bez sensu.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
AG dlatego ze stawka nie szalalem gdzie grales ta Makarainen z Nowakowska ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Simon Fourcade - Tomasz Sikora... Simon Fourcade @ 1,65

Polki dzisiaj bardzo ladnie. Nawet zaskoczony jestem. W Szczegolnosci Cyl ladnie pobiegla, bo Gwizdon, a na pewno Bobak czlapaly... Wydaje mi sie ze i Sikora bedzie bardziej czlapal, niz biegl. Wcale nie zdziwilbym sie gdyby Tomek zrobil taki rezultat jak rok temu. Wtedy byl... 72 z 5 pudlami.
Francuzki ladnie, w szczegolnosci w biegu. To jutro wydaje mi sie ze duzo do powiedzenia beda mieli bracia: Fourcade.

EHS - OEB... OEB @ 2,3
W tym roku Olek dzwiga krysztalowa kule. Bez spinki... bedzie najlepszy. Wydaje mi sie ze jakos Emil na poczatku nie bedzie w gazie. Szkoda tylko ze Einar, kolejny rok, slabo na strzelnicy. W Beitostolen pudlowal az milo, ale za to w biegach nie mial rownych. On to powinien nawet walczyc w PS w narciarstwie klasycznym, stylem lyzwowym.

Zastanawiam sie nad graniem na Francuzow. Z reszty swiata to: Pffeifer, Ustyugov (bedzie czlapal, ale swietnie strzela) - zobacze jakie h2h moze jakas perelka z nim bedzie.

Simon Fourcade - Oleg Berezhnoy... SIMON, ale maly problem jest. Kurs 1,35 , a ja nie gram biathlonu ponizej 1,5 =| h2h jest w Betsafe. Dla mnie 8/10. Tylko jaka forme ma Martin :>

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1