Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 47 z 70 1 2 45 46 47 48 49 69 70
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
co myslicie o tej podrozy pociagiem, a potem autokarem druzyny Barcelony?
Zaraz po przyjedzie beda grac - mozna szukac niespodzianki?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Panowie warto Milan z handi -1 ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Betowiec kilometrow nie mierzylem nie jest to potrzebne

dobre sa tez sprinty ale to juz ciezki kawalek chleba

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by HAGIi
co myslicie o tej podrozy pociagiem, a potem autokarem druzyny Barcelony?
Zaraz po przyjedzie beda grac - mozna szukac niespodzianki?

Barca glodzona tydzien gra i wygrywa to nie ksiezniczki na ziarnku grochu

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Barcelona dopiero jutro? Myślałem że dzisiaj o 20

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693
Originally Posted by pacyfista
Betowiec kilometrow nie mierzylem nie jest to potrzebne

dobre sa tez sprinty ale to juz ciezki kawalek chleba

sprinty taaaaaaa

100metrow 200 powolutki jogging....pozniej znowu sprint....
albo nawet na 3predkosci tez daje ostro.....

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,693
Originally Posted by Zulus
Barcelona dopiero jutro? Myślałem że dzisiaj o 20
maja grac dzis

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Jutro graja wg. Wyborczej..

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Livesports wprowadził mnie w błąd wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Zulus
Barcelona dopiero jutro? Myślałem że dzisiaj o 20
maja grac dzis


jesli nie dojada do 20:30 to walkower

aktualnie sa na autostradzie pod eskorta policji

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Originally Posted by Robben1987
Jeżeli tym składem The BLues dzisiaj nie pokonają Evertonu, to ja koncze z bukmacherką boks Mówie poważnie grin smile



CHELSEA !!!!!!!!!!!!!!!!!! boks
no i co?koniec z graniem? tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Zulus
Barcelona dopiero jutro? Myślałem że dzisiaj o 20
maja grac dzis


jesli nie dojada do 20:30 to walkower

aktualnie sa na autostradzie pod eskorta policji
Rzecznicy prasowi Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej powiedzieli mediom, ze Barcelona może przybyć później. Zgodę na to wyraziła Osasuna.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 78
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 78
Ja gdzieś czytałem, że najprawdopodobniej o 22 będzie mecz? Osasuna się podobno na to zgodziła.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Alcoron czerwo, Huesca 1 z karnego hura ide odreagowac tzn biegac wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Atletico @5 wiecej rogów

Dołączył: May 2008
Posty: 3,183
Roberto Carlos
Roberto Carlos
Dołączył: May 2008
Posty: 3,183
Mecz jednak dzisiaj. Zespół w drodze do Pampeluny
2010-12-04 11:02:27, autor: robertinho, wyświetleń: 57079

Barcelona szykuje się do wyjazdu do Pampeluny. Strajk kontrolerów lotu sparaliżował hiszpańskie lotniska.

Od piątku, w Hiszpanii strajkują kontrolerzy lotów. Sprzeciwiają się oni prywatyzacji państwowej firmy AENA, która zarządza hiszpańskimi lotniskami. Ucierpieli na tym piłkarze Barcelony, którzy nie wylecieli dzisiaj na mecz do Pampeluny pomimo wczorajszych zapewnień Rady Ministrów o ustabilizowaniu sytuacji w sobotę.

Alternatywna podróż pociągiem i autobusem nie wchodziła już w grę, gdyż zespół mógłby nie zdążyć na mecz zaplanowany o godzinie 20:00. Zarząd klubu FC Barcelona skontaktował się z Hiszpańską Federacją Piłki Nożnej (RFEF), która wyraziła zgodę na przełożenie spotkania. Kiedy wydawało się już pewnym, że mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:00, ukazał się oficjalny komunikat Osasuny Pampeluna mówiący, iż nie otrzymali oni żadnej informacji o przełożeniu meczu i planują rozegrać spotkanie zgodnie z planem. Oliwy do ognia dolał rzecznik RFEF mówiąc, że mecz faktycznie może się odbyć.

W tej chwili piłkarze jadą pociągiem do Saragossy, gdzie pozostałe 200 km pokonają autokarem. Wszystko wskazuje na to, że mecz odbędzie się dzisiaj wieczorem. Dokładna godzina uzależniona jest od dotarcia drużyny na miejsce. Najprawdopodobniej będzie to 21-22.

11:30 Jak poinformował sekretarz generalny RFEF: "Na tę chwilę najprawdopodobniej mecz nie odbędzie się".

12:40 Carretero (rzecznik prasowy RFEF): "Barça w żadnym wypadku nie straci punktów, ponieważ jest to sytuacja wyjątkowa".

Niebawem ma się pojawić oficjalny komunikat o odwołaniu spotkania. Oprócz meczu Osasuna - Barca, mają zostać odwołane ponadto Almeria - Saragossa i Getafe - Mallorca.

12:45 Federacja zastanawia się nad odwołaniem całej kolejki.

13:00 Rzecznik prasowy RFEF dementuje plotki o anulowaniu całej kolejki. Carretero: "Sytuacja wyjątkowa na pewno nie doprowadzi do odwołania całej kolejki. Z całym szacunkiem do Barcelony, powinni zrobić wszystko co w ich mocy, aby dotrzeć do Pampeluny".

13:15 Barcelona oczekuje na odwołanie meczu. Zarząd rozmawiał wczoraj z Radą Ministrów, która zapewniała, że sytuacja na lotniskach zostanie do dziś unormowana (strajk trwa od piątku). Jak widać, sytuacja nie uległa poprawie i w pracy nie stawiła się połowa kontrolerów lotów. W tej sytuacji odpada możliwość jazdy autokarem gdyż do przebycia jest prawie 500 kilometrów. Drużyna nie chcąc ryzykować spóźnienia na mecz, musiałaby wyruszyć dwanaście godzin wcześniej, czyli o 8 rano.

13:20 Jak podaje radio Cadena Ser zawodnicy zjedli obiad i rozjechali się do domu. Mają wrócić w późnych godzinach popołudniowych i udać się do Pampeluny.

13:30 Drużyna ma o 17:00 jechać do Saragossy pociągiem i stamtąd udać się autobusem do Pampeluny.

13:34 Klub oficjalnie potwierdził przełożenie spotkania.

14:00 Ciekawa sytuacja. Osasuna odmawia gry w niedzielę. Barcelona najpierw proponowała przełożenie meczu na 15 grudnia, ale klub z Pampeluny wolał grać jutro.

14:20 Za około 10 minut ma być wiadomo, o której w końcu odbędzie się jutro mecz. Powstał lekki chaos informacyjny.

14:22 Barcelona otrzymała oficjalne potwierdzenie od hiszpańskiej federacji o przełożeniu meczu.

14:40 Nowych informacji brak, tymczasem kontrolerzy powoli wracają do pracy na lotniskach.

14:41 Póki co, wiadomo jedynie, że Osasuna może przeprowadzić konferencję prasową dziś popołudniu.

15:00 Osasuna wciąż nie otrzymała oficjalnego potwierdzenia od hiszpańskiej federacji o przełożeniu meczu. Z kolei Barcelona szykuje oficjalny komunikat dotyczący całej sytuacji.

15:05 Sytuacja staje się coraz bardziej zawiła. Dyrektor ds. komunikacji hiszpańskiej federacji, powiedział, że pierwszą opcją jest cały czas rozegranie meczu dzisiaj. Osasuna chce grać o 21.

15:10 Oficjalny komunikat Osasuny: "Do godziny 15:00 wciąż nie otrzymaliśmy informacji o przełożeniu spotkania, dlatego mecz wciąż przewidujemy, że mecz odbędzie się zgodnie z planem".

15:15 Na chwilę obecną to już nie wiadomo tak naprawdę co jest prawdą, a co nie. Oba kluby bronią swoich interesów i raz mecz jest przełożony, raz nie.

15:25 Oficjalna informacja Barcelony: Piłkarze wyruszą dziś o 15:30 spod Camp Nou na mecz...

15:30 Carretero (rzecznik RFEF): "Termin meczu w niedzielę o 17:00 nie jest oficjalny. Niewykluczone, że spotkanie odbędzie się dzisiaj".

15:31 Drużyna ma pociąg o godzinie 16:00.

15:35 Piłkarze są już w drodze na stację.

15:40 Przestrzeń powietrzna w Hiszpanii została otwarta.

15:48 Z Barcelony, zespół uda się pociągiem do Saragossy.

15:53 Pojawiają się informacje, że spotkanie zostanie rozegrane dzisiaj o 22. Ale nie jest to nic oficjalnego.

15:58 Według przepisów, Barcelona musi pojawić się na stadionie najpóźniej o 20:30. W innym przypadku zostanie przyznany remis drużynie z Pampeluny. Tak się stanie jeżeli RFEF nie poda żadnego oficjalnego komunikatu o przełożeniu meczu.

16:10 Według rozkładu, pociąg dotrze do Saragossy o godzinie 17:49. Stamtąd czeka zespół prawie 200 km jazdy autobusem do Pampeluny i w efekcie powinni dotrzeć na miejsce między 20 a 21. Wtedy informacje, że mecz odbędzie się o 22 stają się dość prawdopodobne.

16:15 RFEF, która początkowo zgadzała się na przełożenie spotkania, miała przed godziną 15 poinformować klub z Barcelony, że wycofuje się z tej decyzji i mecz musi się odbyć dzisiaj. W zależności od tego, o której drużyna dotrze na miejsce, mecz odbędzie się o 20, 21 lub 22.

16:25 Pociąg dotrze do Saragossy o 17:20.

16:35 Piłkarze jadą pociągiem AVE (Alta Velocidad Española), czyli Hiszpańską Szybką Koleją. Osiąga ona prędkość do 300 km/h i kursuje między największymi miastami Hiszpanii.

17:10 Pociąg jest już w Lleidzie. W Saragossie zamelduje się o 17:49, czyli tak jak informowaliśmy pierwotnie.

17:15 RFEF poinformowała, że jeśli Barça nie dotrze na mecz do 20:30 to przegra mecz walkowerem - taką informację podało Radio Katalonia.

17:35 Rzecznicy prasowi Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej powiedzieli mediom, ze Barcelona może przybyć później. Zgodę na to wyraziła Osasuna.

17:45 Drużyna przybyła już do Saragossy.

17:55 Zespół rozpoczyna podróż autokarem z Saragossy do Pampeluny.

<18:02 W drodze na autostradę autokar Barcelony jest eskortowany przez policję.

Dołączył: May 2008
Posty: 3,183
Roberto Carlos
Roberto Carlos
Dołączył: May 2008
Posty: 3,183
Speed: Niebezpieczna prędkość

Dołączył: May 2008
Posty: 3,183
Roberto Carlos
Roberto Carlos
Dołączył: May 2008
Posty: 3,183
Czy barca dziś zdąży!!!!!! trening ma być podobno w autobusie smile

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
B Munich boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Odense widzę się nie p...li już 5:0

Strona 47 z 70 1 2 45 46 47 48 49 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,861 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1