Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
mat2000 #4276382 05/12/2010 02:39
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by mat2000
gdzie bedzie dzisiaj Albert do obejrzenia?
na nSporcie (paltforma n)

Bonus: Unibet
tyson #4276394 05/12/2010 02:43
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
A wiadomo o której mniej więcej Albert wejdzie na ring?

tyson #4276432 05/12/2010 02:53
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by tyson
Originally Posted by mat2000
gdzie bedzie dzisiaj Albert do obejrzenia?
na nSporcie (paltforma n)

walterowski szmelc frown ale przynajmniej streamu mozna sie posdziewac

mat2000 #4276494 05/12/2010 03:18
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
na polsacie sport tez bedzie ;]

Filippo #4276496 05/12/2010 03:19
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
A nie, to retransmisja tylko :|

Filippo #4276855 05/12/2010 06:07
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
o której walczy Sosnowski ??

wbj #4276876 05/12/2010 06:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Originally Posted by wbj
o której walczy Sosnowski ??
Podobno 22.45

Ramzes #4276892 05/12/2010 06:28
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Dimitrenko zemdlał w szatni, walka odwołana!

tyson #4276898 05/12/2010 06:30
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Sosnowski go zniszczył bez wychodzenia do ringu, szacun.

Kameleon #4276937 05/12/2010 06:41
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
gdzie można walke oglądnać ?? tylko na Nce ??

Kameleon #4276938 05/12/2010 06:41
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
Można gdzieś więcej informacji o powyższych komentarzach znaleźć ?:) A jeśli to żart to poproszę o streama smile

Dzako #4276944 05/12/2010 06:43
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Kohl prze chwila mowil ze Dimitrenko zemdlal w pokoju przygotowan i zostal odwieziony do szpitala i na chwile obecna nic wiecej on nie wie.

Rosati #4276948 05/12/2010 06:44
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Żaden żart, chłop zasłabł i go powieźli do szpitala.

Monfils #4286941 09/12/2010 19:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
a jak widzicie dziś walke adamka ? under/over 8.5/9.5 rund?

ice18 #4286949 09/12/2010 19:15
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Ktos z Was interesuje sie K1 ? tongue wiem ze swego czasu Eurosport puszczal gale ale z opoznieniem ... a teraz ? smile moze sie ktos orientuje a to dal expekt :
1x2
So 11.12.10
K-1
07:00 Mighty Mo - Peter Aaerts
World Grand Prix
1 2.65 2 1.40

07:00 Gökhan Saki - Daniel Ghita
World Grand Prix
1 2.40 2 1.50

07:00 Semmy Schilt - Kyotaro
World Grand Prix
1 1.15 2 4.75

07:00 Alistair Overeem - Tyrone Spong
World Grand Prix
1 1.14 2 4.87


tyks #4286953 09/12/2010 19:18
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
DaNIEL Ghita to jakas nowa mloda gwiazda z rumuni ? smile

ice18 #4286958 09/12/2010 19:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
over 8.5 Vincent to taki zabijaka uliczny. A Tomek musi uważać. A poza tym walka na płatnych kanałach więc kasa i czas walki musi się zgadzać.

kleks #4288238 10/12/2010 03:52
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by kleks
over 8.5 Vincent to taki zabijaka uliczny. A Tomek musi uważać. A poza tym walka na płatnych kanałach więc kasa i czas walki musi się zgadzać.
zaden tam zabijaka,
dość ciężkie łapy ale nie ma pojedynczego ciosu już nie mówiąc o umiejętnościach by wolnymi rękami zadać kombinacje 4-5 ciosów na raz których by potrzebował by połozyć Adamka

Grant - 120kg mięsa, mierzące 202cm, prawdziwy HW puncher, dwa razy sprzedała Adamkowi czyste bomby po których zatańczył ale nie padł

Maddalone to 3cia liga, twardy i to tyle co można o nim dobrego powiedzieć, Adamek bedzie mógł skonczyc walke kiedy tylko przycisnie ale jak slusznie kolega wyzej zauwazył - wątpliwie mu sie to opłaca , po pierwsze walka dla utrzymania formy , wiec ime wiecej przboksuje tym lepiej, po drugie mozliwe ze moze miec tez uzial od reklam w przerwie (choc to motyw bardziej stosowany w Europie, w USA po prostu dostaje % od sprzedanych PPV i tyle )

jak bym mial stawiac to na over ale linie tak wysoko ustawione ze szkoda ruszac

tyson #4288793 10/12/2010 06:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
o której można spodziewać sie walki Adamka?

pescar #4288802 10/12/2010 06:31
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
Nie prędzej jak o 4 rano

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, rymoholik, $-man, burbon, Akhu, Sensei, betowiec), 2,496 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,287
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1