Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#4274 03/07/2001 03:57
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
witam.
jako ze koniec sezonu w TT proponuje utworzyc Czarna Liste.spis tych druzyn/zawodnikow ktorzy najbardzien nas zawiedli(pozbawili duuuuuzych wygranych).
prosze nie wpisywac po 50 zespolow(uwaga do notorycznych przegrywaczy(bez urazy) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) lecz 1-3.
pozwole sobie zaczac.

1.Zaglebie
2.Pobeda
3.jezeli mialbym byc szczery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to bym musial napisac nazwe druzyny z mojego miasta.
w zamian wymienie zuzliste(jak to wdziecznie ujal Prem(pozdrawiam)) Mandiszkina,ktory (nie pozbawil mnie az tak bardzo duzych pieniedzy)niemilosiernie mnie wkurzyl.bo przegral z jeszcze wiekszym frajerem.

Bonus: Unibet
#4275 03/07/2001 04:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Philadelphia 76ers
New York Knick
Los Angeles Lakers

#4276 03/07/2001 04:11
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Moldo
Czerkawski (dwa razy jego jeden gol pozbawił mnie kupy cashu)

#4277 03/07/2001 04:16
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Juventus
Borussia Dortmund

#4278 03/07/2001 04:17
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
1.zaglomby lubin
2.zaglomby lubin
3.japonia (jezeli nie pokona jugoslawii (ich rezerw;-))

#4279 03/07/2001 04:45
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
1. Schalke04

Jak grali na wyjezdzie z ostatnim Bochum i ledwo zremisowali 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Sedzia przedluzyl 2 polowe bodaj o 10 min a te cieniasy nie potrafili trafic

Padl mi kupon z AKO 117 za 100zl wrrr....
nie nalezalo im sie zloto w lidze

Resze porazek jakos przebolalem....

#4280 03/07/2001 05:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 45
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 45
No mnie niestety te 2 najwieksze przegrane spotkaly w ciagu 2 ostatnich dni
1. Odense
2. Mandaszkin od dzisiaj moj i chyba wielu ulubieniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#4281 03/07/2001 05:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
A mnie najczesciej rozczarowuja tenisci a juz glownie Marat Safin. Sporo kuponow swego czasu przez niego padlo, teraz juz nigdy na niego nie gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jesli chodzi o zespoly to kilka razy mocno zawiodla Barcelona. Ile oni mieli spotkan, ktore powinni wygrac, lub bylo pewne przed meczem ze wygraja, a przegrywali..

#4282 03/07/2001 06:24
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Sampras
Tatabanya
kobieca drużyna Norwegii w piłce nożnej

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#4283 03/07/2001 10:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Do tego miana zasługuje pani HINGIS. Czemu ja się skusiłem dać na te 1.04 w I rundzie. Hmmm - chyba dla podwyzszenia kursu. Ale wiadomo raz na wozie raz pod wozem.

#4284 03/07/2001 12:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
ivanisevic, ktory sie nagle przebudzil, oraz jak wielu przedmowcow - Zaglebie Lubin - jestem pewnien ze zawodnicy tego zespolu na zakladach u buka niezle podreperowali sobie swoje budzety.

#4285 03/07/2001 14:22
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Hehe, ja od dłuższego czasu prowadzę sobie taką listę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Obecnie na trzech ostatnich (albo czołowych jak to ma być czarna lista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) są:

1. Napredak Krusevac
2. Radnicki Nis
i po ostatnim weekendzie
3. Zagłębie Lubin

Zagłębiu należy się jednak specjalna nagroda za styl w jakim mnie utopiło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Natomiast najwięcej zarobiłem stawiając na:

1. Treviso
2. Partizan Belgrad
3. Genoa

#4286 03/07/2001 15:24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Thnx lok za pozdrowienia null [null] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wreszcie dostałem hasło do forum
Wpadnij wieczorem na chata (choc i tak pewnie będziesz)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#4287 03/07/2001 20:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
CORINTHIANS!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#4288 03/07/2001 23:31
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Bawimy się razem z ojcem w bukmacherkę od kilku lat. Oto mojego ojca nie-wygrane przez jeden wynik:
-Chile - Argentyna 2 -18000pln
-Piacenza - Treviso X 1:1 - 16000pln
O innych ciężko sobie przypomnieć
ale od tygodnia na stole leżą kupony na 6000pln z 1 błędem.(np.STURM GRAZ 4000pln)
Co do mnie to jest tego trochę mniej:
-Amica wisła 2:1 dałem X ale Kalu w 93min zabrał mi 2500pln
-Milan miał strzelić bramkę przez 90 min Juve
następne 2500pln i wiele innych...

#4289 04/07/2001 03:22
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111
Utah
Bayern
Wrrrrr nigdy na nich nic nie postawie chyba ze przeciw

#4290 05/07/2001 04:33
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
A
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 128
1) Odra Opole
2) Borusia Dortmund
3) Pogoń Szczecin
4) Singh (golf)
Kwot nie pamiętam...

#4291 05/07/2001 05:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Arizona
(MLB)
4.07.2001r.

#4292 05/07/2001 05:27
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
A ja tam nie bawię się w jakiekolwiek sentymenty. Nawet jak jak jakas druzyna zawali mi kupon to psów na niej nie wieszam i nawet przekornie daje jej szansę na rehabilatację grając na nią później. Chociaż :

Jokerit nie należy do moich ulubionych drużyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (to tak z rok temu)

Za to uwielbiam Tottenham za to, że przegrał kiedys u siebie z Boro i zapewnił mi kasę, za którą gram do dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#4293 06/07/2001 00:30
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Swoja droga ciekawy ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
No ale pomyslalem ze i ja powiem przez kogo moze nie przegralem,ale stracilem sporo nerwow(progresja)sie klania.Jest to mianowicie nieszczesny Grosjean.S
Musze powiedziec ze tego zawodnika poprostu nie moge"wyczuc",jesli ma wygrac to przegrywa i odwrotnie.No ale coz jeszcze francoz na pewno nie raz bedzie mial okazje zarobic dla mnie kilka groszy
pozdrawiam (i zegnam)

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, JelineK, bukma, betowiec, Akhu, aker), 1,015 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,789
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1