|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630 |
falcons zaczac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
witam wszystkich... na wstepie musze napisac o moim uzaleznieniu i z tego miejsca gdzie jestem (mc donald) sam i wiatr wieje tak jak na meczu Lecha z Juve pozdrawiam wszystkich  JA juz zagralem 2 razy over i wyzerowalem stan konta  Mysle ze Detroit do spolki z cavsami zawedruja okolo 200 pts... Mam nadzieje, ze detroit bedzie grac szybsze akcje i poprawia swoja gre w porownaniu do ostatniego meczu kiedy ich widzialem w meczu z Magic (wyjazd). Cavs na pewno moga powalczyc o zwyciestwo, obie ekipy ostatnio graly piach, wiec piach x piach=...? Piaskownica pelna piasku  2 mecz to Portland-Clippers over 193, choc linia w necie nawet 190.5 Dlaczego? Tutaj patrzylem na H2H tych zespolow w ostatnich spotkaniach, gdzie przekraczali na 5 ostatnich meczow linie 193 w tym 4 razy ponad 200 pts. Tak wiec czysta statystyka i troche na przekor wiekszosci typujacych... tyle ode mnie powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630 |
falcons zaczac  i maaaaaaaaaaaaaaaaja pilke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630 |
witam wszystkich... na wstepie musze napisac o moim uzaleznieniu i z tego miejsca gdzie jestem (mc donald) sam i wiatr wieje tak jak na meczu Lecha z Juve pozdrawiam wszystkich  JA juz zagralem 2 razy over i wyzerowalem stan konta  Mysle ze Detroit do spolki z cavsami zawedruja okolo 200 pts... Mam nadzieje, ze detroit bedzie grac szybsze akcje i poprawia swoja gre w porownaniu do ostatniego meczu kiedy ich widzialem w meczu z Magic (wyjazd). Cavs na pewno moga powalczyc o zwyciestwo, obie ekipy ostatnio graly piach, wiec piach x piach=...? Piaskownica pelna piasku  2 mecz to Portland-Clippers over 193, choc linia w necie nawet 190.5 Dlaczego? Tutaj patrzylem na H2H tych zespolow w ostatnich spotkaniach, gdzie przekraczali na 5 ostatnich meczow linie 193 w tym 4 razy ponad 200 pts. Tak wiec czysta statystyka i troche na przekor wiekszosci typujacych... tyle ode mnie powodzenia dla mnie o/u to typowe rzucanie moneta czyli 50/50 dlatego tego nie gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630 |
falcons zaczac  i maaaaaaaaaaaaaaaaja pilke  powtorka zmienia decyzje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630 |
ta widzialem dzis na nfl sunday countdown
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
ładnie DEZ pojechał ale na darmo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
betowiec, jest coś takiego czego nie oglądasz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
 Dallas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630 |
betowiec, jest coś takiego czego nie oglądasz?  siatkowka, pilka reczna, euro basket 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
betowiec, jest coś takiego czego nie oglądasz?  siatkowka, pilka reczna, euro basket  Chyba tylko z braku stream'ow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630 |
betowiec, jest coś takiego czego nie oglądasz?  siatkowka, pilka reczna, euro basket  Chyba tylko z braku stream'ow  nie, mam dostep do wielu jakos nie lubie tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630 |
i najwazniejsze MLB (nie znosze po prostu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
i najwazniejsze MLB (nie znosze po prostu) To jest najnudniejszy sport na świecie  Nie wiem co amerykańce w tym widzą..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Kontrować Coltsów, czy dociągną..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630 |
i najwazniejsze MLB (nie znosze po prostu) To jest najnudniejszy sport na świecie  Nie wiem co amerykańce w tym widzą.. wole golf od tego, przeed chwila wlasnie Tiger ostro zyeahbal
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
Eh.. trzeba było skontrować ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
dallas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630 |
 falcons 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|