Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
sebkos co ty tak się dziwisz
Coś mnie widać ominęło z tym powtórzonym spotkaniem, dzięki za odpowiedzi.
Ciekawe jak buki rozliczały
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
member
member
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
Wygląda na to, że w Salonikach będzie dzisiaj mało punktów
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Wygląda na to, że w Salonikach będzie dzisiaj mało punktów
bardziej wyglada na to ze Aris urzadzi sobie strzelnice, powinni wygrac wysoko, moze jakies handi ruszyc
rzuca sobie "setke", cedevita dorzuci 60 pkt i under
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
srednio rzucali w 3 meczach 87 pkt wiec "setka" o ktorej pisalem w obliczu "silnych" oslabien cedev wyglada bardzo realnie
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
member
member
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
Z tego co wyczytałem to w Cedevicie brakuje raczej rzucających, a nie broniących...
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
member
member
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
choć handi powinno jak najbardziej również wejść
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Z tego co wyczytałem to w Cedevicie brakuje raczej rzucających, a nie broniących...
to jak ktoś rzuca to nie broni? i odwrotnie? jak w hokeju czy tam ręcznej?
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Ben mniej pierdolenia, a więcej wyjebek proponuje
dawaj na gg
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Finanz witam, orientujesz się dlaczego mecz Gottingen - Besiktas zostanie powtórzony ?
z powodu ostatnich 26sek. meczu w Gottyndze kiedy to niby Niemcy oddali rzut po regulaminowym czasie gry
Pamiętam jak ktoś na qc nieźle popawiował po tym meczu
Ale rzeczywiście, sporo po czasie rzut oddany więc nie niby
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Komuś z was Besiktas zamykał kupon i dostał po tej decyzji zwrot pieniędzy? Albo czy ktoś z was się ubiegał o to? Bo u mnie b365 coś się pruje, że liczy się wynik zaraz po zakończeniu meczu. Niby mają to gdzieś przekazać dalej, ale nie wiem czy coś z tego będzie.
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
5 zawodnikow z Cedevity dzis nie zagra
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
VIDEO
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Komuś z was Besiktas zamykał kupon i dostał po tej decyzji zwrot pieniędzy? Albo czy ktoś z was się ubiegał o to? Bo u mnie b365 coś się pruje, że liczy się wynik zaraz po zakończeniu meczu. Niby mają to gdzieś przekazać dalej, ale nie wiem czy coś z tego będzie.
Przejrzałem temat i
Brator grał ten mecz i to jemu zawalił Besi zawalił więc możesz go popytać.
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Finanz witam, orientujesz się dlaczego mecz Gottingen - Besiktas zostanie powtórzony ?
z powodu ostatnich 26sek. meczu w Gottyndze kiedy to niby Niemcy oddali rzut po regulaminowym czasie gry
Pamiętam jak ktoś na qc nieźle popawiował po tym meczu
Ale rzeczywiście, sporo po czasie rzut oddany więc nie niby
niby niby to czas na grafie eurosportu ponoc nieco roznil sie od tego na tablicy wiec jak naprawde było to my na QC sie nie dowiemy
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Finanz witam, orientujesz się dlaczego mecz Gottingen - Besiktas zostanie powtórzony ?
z powodu ostatnich 26sek. meczu w Gottyndze kiedy to niby Niemcy oddali rzut po regulaminowym czasie gry
Pamiętam jak ktoś na qc nieźle popawiował po tym meczu
Ale rzeczywiście, sporo po czasie rzut oddany więc nie niby
niby niby to czas na grafie eurosportu ponoc nieco roznil sie od tego na tablicy wiec jak naprawde było to my na QC sie nie dowiemy
byla sekunda roznicy miedzy czasem na tablicy a czasem eurosportu
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
No to probuje dzisiaj ten Aris
wezme jakies mniejsze handi i do tego handi 21,5 po 3,40.. Zobaczymy jak to bedzie
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
srednio rzucali w 3 meczach 87 pkt wiec "setka" o ktorej pisalem w obliczu "silnych" oslabien cedev wyglada bardzo realnie
linia na greków jest 84,5 bwin , w takiej sytuacji warto overka brać,
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
19:00 Koszykówka mężczyzn: Eurocup mecz fazy grupowej: Anwil Włocławek - Krasnyje Krylja Samara zapodaje Eurosport 2 Jak się zapatrujecie na ten mecz. Kurs na gości niezbyt wysoki ale czy Polska ekipa może wygrać dzisiaj?
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
azovmash -5,5
@2.3 - nie bardzo rozumiem ten kurs...
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
genius, gdzie masz @2.3 ? Ja mam sam win, ale z takim hc to bym pobrał.
Link skopiowany do schowka