|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Pytanko odnosnie Suzuki Cup  rusza ktos dzisiaj te 2 mecze ? 13:30 Indonesia - Thailand 13:30 Malaysia - Laos czy Laos znowu bedzie mial tyle szczescia ? czy moze postrzelaja o2.5 w obydwu spotkaniach ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
nie lubię historii  Coś tam było kiedyś grane i nie ma wpływu na dzisiaj. Jak zauważyłeś w Manchesterze głód piłki, a Valencia jako zespół hiszpański ( w większości przypadków ) lepiej zorganizowany jest w ofensywie, a na prawdę gra w ofensywie Valencii mi się bardzo podoba. Taki meczyk proszący się o over. Mi to nawet jakieś 3-2 się widzi  Zresztą u Kebabów też coś tak widzę, bo Bursaspor nie jest taki słaby jak te wyniki w tej edycji. Oni po prostu wybrali sposób gry, najpierw pierwsi atakujemy i strzelamy i potem łatwiej kontrolować wynik meczu, ale zawsze najpierw tracili, mimo że na początku meczu mieli bardzo dobre sytuacje np. w Valencii czy z Hiszpanami u siebie. Szkoci wyjdą swoim 10-0-1 i będą liczyć na kontry pewnie, a patrząc na obronę u Turków to spora szansa, że coś wpadnie. Myślę, że jednak Kebaby będą chciały się honorowo pożegnać, a w obu zespołach są rotacje. a jeśli chodzi o Tottenham to krecik mi powiedział 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a widziales ta gre Valencii w ofensywie w meczu z Realem ? Valencia jest za dobra na przecietniakow a za slaba na klasowe zespoly, po drugie historia hisorią ale wg mnie kazda seria sie kiedys konczy i to mnie utwierdza w tym, ze dzisiaj przegraja, a czy strzela bramke - no moze strzela
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ten, ktoremu 'w bukmacherce mi nie wyszlo, mowi CZESC  kurrr... co za pierd... poniedzialki, jak zagram peffke to LOST, jak zagram doga tez LOST  Wintery, a mialem pograc Bochum, oni do przodu  deszcz deszcz deszcz KRECZUJ, snieg i mroz na korty wychodzic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
przypomnij sobie jednak ich mecz na Camp Nou, Barca w pierwszej połowie skowytała o jak najniższy wymiar kary. Co prawda to jeszcze nie była ta Barca co obecnie, ale jednak zawsze Barca  Ferguson niby głód piłki, ale on na te mecze to jak nic lekką rotacje zrobi. U siebie przecież z Manchesterem stworzyl isporo sytuacji, tylko byli nieskuteczni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
u siebie - doskonale to ujales zobaczymy wieczorem, kursy mamy podobne, najlepiej zeby bylo 3-1 i oboje bedziemy zadowoleni
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Witam wszystkich. Pierwsze przemyślenia są takie, że mocno kuszący jest kurs na Panate. Rubin już zadba o to żeby im się chciało biegać  Twente 1x też smakowite, ale poczekajmy na składy. Werder 1 mnie kusi, bo pewnie Rafa da pograć swoim nastolatkom. Może Materazzi, a wtedy over pewny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
uła buki nie dadzą pograć, liczyłem chociaż na 1,3 na Arsenal i z 1,6 na Lyon a tutaj takie kursy że nie ma co ruszać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
no to dzisiaj tylko over/under itp, bo ze standardowych 1x2 to absolutnie nic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Kazań +2 @ 1.62 Panat +2 @ 1.53 Lyon @ 1.30 Inter DNB @ 1.83 Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Laos @ 7.5 wyglada ciekawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Remik sto lat  Ale mi łepetyna nawala  Nawet nad betami z LM nie da się pomyśleć w takim stanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
no to dzisiaj tylko over/under itp, bo ze standardowych 1x2 to absolutnie nic ManU - Valencia może Under Diabły mogą zostać pierwszą drużyną w historii Ligi Mistrzów, która nie straciła bramki w meczach grupowych. Historia ich meczy też na under
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Poszło Laos  @7.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742 |
dzisiaj z barcy nie zagraja xavi, alves, villa i pedro, hmmm moze bts, prawdopodobnie puyol na lawie, moze warto zagrac obie strzela?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Miałem grać dubla: Manu-valencja under 3,5 @1,33 Lyon wygrana w 1 połowie @1,75
ale ktoś mi Lyon odradził i sam nie wiem ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
no to dzisiaj tylko over/under itp, bo ze standardowych 1x2 to absolutnie nic ManU - Valencia może UnderDiabły mogą zostać pierwszą drużyną w historii Ligi Mistrzów, która nie straciła bramki w meczach grupowych. Historia ich meczy też na under [b][/b] Jebaka będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Cześć.  Na dzisiaj jest peffffka, w dodatku kursy ostro w górę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Witam  Oj cięzka ta LM dzisja, cięzka. Zupełnie nie ma w co sie pakować zdecydowanie i z większym przekonaniem. Lecz po dłuższym przemyśleniu myślę że lekko pójdzie taki oto dubelek: Twenta - Tottenham over 2.5 @1.75 Ol.Lyon - Hapoel 1 @1.35 AKO: 2.31 W sumie do meczy jeszcze sporo czasu, więc może uda mi sie jeszcze coś innego skrobnąć, no ale pozyjemy, zobaczymy  wstępnie taki dubel 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|