Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 54 1 2 3 4 5 53 54
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Pytanko odnosnie Suzuki Cup tongue rusza ktos dzisiaj te 2 mecze ? 13:30 Indonesia - Thailand
13:30 Malaysia - Laos
czy Laos znowu bedzie mial tyle szczescia ? czy moze postrzelaja o2.5 w obydwu spotkaniach ... smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
nie lubię historii smile Coś tam było kiedyś grane i nie ma wpływu na dzisiaj. Jak zauważyłeś w Manchesterze głód piłki, a Valencia jako zespół hiszpański ( w większości przypadków ) lepiej zorganizowany jest w ofensywie, a na prawdę gra w ofensywie Valencii mi się bardzo podoba. Taki meczyk proszący się o over. Mi to nawet jakieś 3-2 się widzi smile

Zresztą u Kebabów też coś tak widzę, bo Bursaspor nie jest taki słaby jak te wyniki w tej edycji. Oni po prostu wybrali sposób gry, najpierw pierwsi atakujemy i strzelamy i potem łatwiej kontrolować wynik meczu, ale zawsze najpierw tracili, mimo że na początku meczu mieli bardzo dobre sytuacje np. w Valencii czy z Hiszpanami u siebie.

Szkoci wyjdą swoim 10-0-1 i będą liczyć na kontry pewnie, a patrząc na obronę u Turków to spora szansa, że coś wpadnie. Myślę, że jednak Kebaby będą chciały się honorowo pożegnać, a w obu zespołach są rotacje.

a jeśli chodzi o Tottenham to krecik mi powiedział ooo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a widziales ta gre Valencii w ofensywie w meczu z Realem ? Valencia jest za dobra na przecietniakow a za slaba na klasowe zespoly, po drugie historia hisorią ale wg mnie kazda seria sie kiedys konczy i to mnie utwierdza w tym, ze dzisiaj przegraja, a czy strzela bramke - no moze strzela

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ten, ktoremu 'w bukmacherce mi nie wyszlo, mowi CZESC grin

kurrr... co za pierd... poniedzialki, jak zagram peffke to LOST, jak zagram doga tez LOST

pukeWintery, a mialem pograc Bochum, oni do przodu smirk

deszcz deszcz deszcz KRECZUJ, snieg i mroz na korty wychodzic boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
przypomnij sobie jednak ich mecz na Camp Nou, Barca w pierwszej połowie skowytała o jak najniższy wymiar kary. Co prawda to jeszcze nie była ta Barca co obecnie, ale jednak zawsze Barca smile

Ferguson niby głód piłki, ale on na te mecze to jak nic lekką rotacje zrobi. U siebie przecież z Manchesterem stworzyl isporo sytuacji, tylko byli nieskuteczni.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
u siebie - doskonale to ujales smile

zobaczymy wieczorem, kursy mamy podobne, najlepiej zeby bylo 3-1 i oboje bedziemy zadowoleni

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Witam wszystkich.

Pierwsze przemyślenia są takie, że mocno kuszący jest kurs na Panate.
Rubin już zadba o to żeby im się chciało biegać cool

Twente 1x też smakowite, ale poczekajmy na składy.

Werder 1 mnie kusi, bo pewnie Rafa da pograć swoim nastolatkom.
Może Materazzi, a wtedy over pewny wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Zenit - Anderlecht -18 stopni, odczuwalna -25 stopni

http://s010.radikal.ru/i313/1012/9a/80e69b7c8fc4.jpg

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
uła buki nie dadzą pograć, liczyłem chociaż na 1,3 na Arsenal i z 1,6 na Lyon a tutaj takie kursy że nie ma co ruszać.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
no to dzisiaj tylko over/under itp, bo ze standardowych 1x2 to absolutnie nic

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Kazań +2 @ 1.62
Panat +2 @ 1.53
Lyon @ 1.30
Inter DNB @ 1.83

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Laos @ 7.5 wyglada ciekawie cool

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Remik sto lat piwo

Ale mi łepetyna nawala blush Nawet nad betami z LM nie da się pomyśleć w takim stanie smirk

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Originally Posted by eroll
no to dzisiaj tylko over/under itp, bo ze standardowych 1x2 to absolutnie nic

ManU - Valencia może Under

Diabły mogą zostać pierwszą drużyną w historii Ligi Mistrzów, która nie straciła bramki w meczach grupowych.
Historia ich meczy też na under

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Poszło Laos boks@7.50

Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
dzisiaj z barcy nie zagraja xavi, alves, villa i pedro, hmmm moze bts, prawdopodobnie puyol na lawie, moze warto zagrac obie strzela?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Miałem grać dubla:
Manu-valencja under 3,5 @1,33
Lyon wygrana w 1 połowie @1,75

ale ktoś mi Lyon odradził i sam nie wiem ;/

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Sphinx
Originally Posted by eroll
no to dzisiaj tylko over/under itp, bo ze standardowych 1x2 to absolutnie nic

ManU - Valencia może Under

Diabły mogą zostać pierwszą drużyną w historii Ligi Mistrzów, która nie straciła bramki w meczach grupowych.
Historia ich meczy też na under
[b][/b]

Jebaka będzie ooo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Cześć. piwo

Na dzisiaj jest peffffka, w dodatku kursy ostro w górę.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Witam cool

Oj cięzka ta LM dzisja, cięzka. Zupełnie nie ma w co sie pakować zdecydowanie i z większym przekonaniem. Lecz po dłuższym przemyśleniu myślę że lekko pójdzie taki oto dubelek:

Twenta - Tottenham over 2.5 @1.75
Ol.Lyon - Hapoel 1 @1.35

AKO: 2.31


W sumie do meczy jeszcze sporo czasu, więc może uda mi sie jeszcze coś innego skrobnąć, no ale pozyjemy, zobaczymy wink wstępnie taki dubel wink

Strona 3 z 54 1 2 3 4 5 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel, alfa), 1,132 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,902
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1