Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 20 1 2 6 7 8 9 10 19 20
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
sebkos co ty tak się dziwisz wink

Coś mnie widać ominęło z tym powtórzonym spotkaniem, dzięki za odpowiedzi.

Ciekawe jak buki rozliczały

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
Wygląda na to, że w Salonikach będzie dzisiaj mało punktów

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by artbol
Wygląda na to, że w Salonikach będzie dzisiaj mało punktów
bardziej wyglada na to ze Aris urzadzi sobie strzelnice, powinni wygrac wysoko, moze jakies handi ruszyc smirk
rzuca sobie "setke", cedevita dorzuci 60 pkt i under papa

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
srednio rzucali w 3 meczach 87 pkt wiec "setka" o ktorej pisalem w obliczu "silnych" oslabien cedev wyglada bardzo realnie

Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
Z tego co wyczytałem to w Cedevicie brakuje raczej rzucających, a nie broniących...

Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
choć handi powinno jak najbardziej również wejść smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by artbol
Z tego co wyczytałem to w Cedevicie brakuje raczej rzucających, a nie broniących...

to jak ktoś rzuca to nie broni? i odwrotnie? jak w hokeju czy tam ręcznej?

smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Ben mniej pierdolenia, a więcej wyjebek proponuje boks grin

dawaj na gg wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by młody gniewny
Finanz witam, orientujesz się dlaczego mecz Gottingen - Besiktas zostanie powtórzony ?
z powodu ostatnich 26sek. meczu w Gottyndze kiedy to niby Niemcy oddali rzut po regulaminowym czasie gry
Pamiętam jak ktoś na qc nieźle popawiował po tym meczu wink

Ale rzeczywiście, sporo po czasie rzut oddany więc nie niby smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Komuś z was Besiktas zamykał kupon i dostał po tej decyzji zwrot pieniędzy? Albo czy ktoś z was się ubiegał o to? Bo u mnie b365 coś się pruje, że liczy się wynik zaraz po zakończeniu meczu. Niby mają to gdzieś przekazać dalej, ale nie wiem czy coś z tego będzie.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
5 zawodnikow z Cedevity dzis nie zagra

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470


smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by kkslech
Komuś z was Besiktas zamykał kupon i dostał po tej decyzji zwrot pieniędzy? Albo czy ktoś z was się ubiegał o to? Bo u mnie b365 coś się pruje, że liczy się wynik zaraz po zakończeniu meczu. Niby mają to gdzieś przekazać dalej, ale nie wiem czy coś z tego będzie.

Przejrzałem temat i Brator grał ten mecz i to jemu zawalił Besi zawalił więc możesz go popytać.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Platini
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by młody gniewny
Finanz witam, orientujesz się dlaczego mecz Gottingen - Besiktas zostanie powtórzony ?
z powodu ostatnich 26sek. meczu w Gottyndze kiedy to niby Niemcy oddali rzut po regulaminowym czasie gry
Pamiętam jak ktoś na qc nieźle popawiował po tym meczu wink

Ale rzeczywiście, sporo po czasie rzut oddany więc nie niby smile
niby niby to czas na grafie eurosportu ponoc nieco roznil sie od tego na tablicy wiec jak naprawde było to my na QC sie nie dowiemy wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by Platini
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by młody gniewny
Finanz witam, orientujesz się dlaczego mecz Gottingen - Besiktas zostanie powtórzony ?
z powodu ostatnich 26sek. meczu w Gottyndze kiedy to niby Niemcy oddali rzut po regulaminowym czasie gry
Pamiętam jak ktoś na qc nieźle popawiował po tym meczu wink

Ale rzeczywiście, sporo po czasie rzut oddany więc nie niby smile
niby niby to czas na grafie eurosportu ponoc nieco roznil sie od tego na tablicy wiec jak naprawde było to my na QC sie nie dowiemy wink

byla sekunda roznicy miedzy czasem na tablicy a czasem eurosportu

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
No to probuje dzisiaj ten Aris tongue wezme jakies mniejsze handi i do tego handi 21,5 po 3,40.. Zobaczymy jak to bedzie boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Finanz
srednio rzucali w 3 meczach 87 pkt wiec "setka" o ktorej pisalem w obliczu "silnych" oslabien cedev wyglada bardzo realnie
linia na greków jest 84,5 bwin , w takiej sytuacji warto overka brać, ooo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
19:00 Koszykówka mężczyzn: Eurocup
mecz fazy grupowej: Anwil Włocławek - Krasnyje Krylja Samara

zapodaje Eurosport 2

Jak się zapatrujecie na ten mecz. Kurs na gości niezbyt wysoki ale czy Polska ekipa może wygrać dzisiaj?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
azovmash -5,5 boks
@2.3 - nie bardzo rozumiem ten kurs...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
genius, gdzie masz @2.3 ?

Ja mam sam win, ale z takim hc to bym pobrał.

Strona 8 z 20 1 2 6 7 8 9 10 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, rafal08, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, aker), 2,868 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1